almancax

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    SMC-403
    Удзельнік

    Сябры, якія сышлі з выпрабаванняў, не заходзяць на форум, ці форум на кароткі час заходзіць у замкнёнае кола, прычына невядомая, але форум дакладна замаўчаў.

    sonsuzyolcuxnumx
    Удзельнік

    Зараз летнія канікулы, таму…..

    SMC-403
    Удзельнік

    Я думаю, што такімі тэмпамі ён стане фіналам сезона, як і іншыя серыялы. :D

    ноч2
    Удзельнік

    SLM Я спадзяюся, што ўсе добра. Ну, я тут, хлопцы, я не выйду ў фінал, я ўпэўнены, што кожны, хто прыйдзе сюды, мяне ўбачыць :D

    SMC-403
    Удзельнік

    SLM Я спадзяюся, што ўсе добра. Ну, я тут, хлопцы, я не выйду ў фінал, я ўпэўнены, што кожны, хто прыйдзе сюды, мяне ўбачыць :D????

    вы ўжо залежныя ад гэтага месца

    ноч2
    Удзельнік

    SLM Я спадзяюся, што ўсе добра. Ну, я тут, хлопцы, я не выйду ў фінал, я ўпэўнены, што кожны, хто прыйдзе сюды, мяне ўбачыць :D????

    вы ўжо залежныя ад гэтага месца

    гэта было так  ;D ;D ;D ;D ;D

    ноч2
    Удзельнік

    Прывітанне па-нямецку, дзе людзі, вы зніклі…..

    SMC-403
    Удзельнік

    Дзе людзі, добрае пытанне, ці яны любяць адпачынак на моры, або яны бягуць на жыццё на працы, хммм, я мяркую, што ёсць людзі, якія таксама спяць. :D

    ноч2
    Удзельнік

    Дзе людзі, добрае пытанне, ці яны любяць адпачынак на моры, або яны бягуць на жыццё на працы, хммм, я мяркую, што ёсць людзі, якія таксама спяць. :D

    Вы маеце рацыю, смс 403, я не паехаў у турцыю, думаю, усе такія хе-хе  ;D Вядома, адпачынак тут не будзе, нолеря хе-хе  ;D

    3,14
    Удзельнік

    Так, сябры, лета, усе недзе... Я таксама ўвесь час не магу зайсці... ;D

    IDAS
    Удзельнік

    Ну, у рэшце рэшт, у вас ёсць больш важныя справы, каб зрабіць 3,14 брат або гонар брат  ;) ;D ;D

    ноч2
    Удзельнік

    Ідас, відаць, ты таксама не едзеш, ты тут у адпачынку так ;)

    ноч2
    Удзельнік

    Сардэчна запрашаем у справаздачу аб надвор'і Аманкакса

    Паводле звестак, якія мы атрымалі сёння раніцай, сённяшнія жыхары альмакакса шчаслівыя; чакае вас пасля халодных вятроў, цёплых жартаўлівых хвілін з вамі на нямецкай мове.
    ;) :D

    SMC-403
    Удзельнік

    Сардэчна запрашаем у справаздачу аб надвор'і Аманкакса

    Паводле звестак, якія мы атрымалі сёння раніцай, сённяшнія жыхары альмакакса шчаслівыя; чакае вас пасля халодных вятроў, цёплых жартаўлівых хвілін з вамі на нямецкай мове.
    ;) :D

    Гэта жарты з Германіі ці з Турцыі? :D

    ноч2
    Удзельнік

    Сардэчна запрашаем у справаздачу аб надвор'і Аманкакса

    Паводле звестак, якія мы атрымалі сёння раніцай, сённяшнія жыхары альмакакса шчаслівыя; чакае вас пасля халодных вятроў, цёплых жартаўлівых хвілін з вамі на нямецкай мове.
    ;) :D

    Гэтыя жарты з Германіі ці з Турцыі? :D

    Разам перадаем смс :D

    SMC-403
    Удзельнік

    Сардэчна запрашаем у справаздачу аб надвор'і Аманкакса

    Паводле звестак, якія мы атрымалі сёння раніцай, сённяшнія жыхары альмакакса шчаслівыя; чакае вас пасля халодных вятроў, цёплых жартаўлівых хвілін з вамі на нямецкай мове.
    ;) :D

    Гэтыя жарты з Германіі ці з Турцыі? :D

    Разам перадаем смс :D

    Слухай, я таксама не хачу тут дыскрымінацыі. :D

Адлюстраванне 15 адказаў - ад 1 да 15 (усяго 32)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.