Як выглядае сертыфікат ўз'яднання сям'і A1? Тут вы ідзяце

> Форумы > Нямецкі A1 экзамен, A2, B1, нямецкі TOEFL, УПСК і іншыя нямецкія экзамены па тэме акцыі > Як выглядае сертыфікат ўз'яднання сям'і A1? Тут вы ідзяце

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    смаил з
    Удзельнік

    гэты сертыфікат A1 nemenen - гэта тое, што было цікава. :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    узнёслы
    Удзельнік

    Ну, вы вырашылі гэтую праблему ... ;D

    смаил з
    Удзельнік

    Ну, вы вырашылі гэтую праблему ... ;D

    Вялікі дзякуй брат. Іншым сябрам, якія чакаюць. Я ўпэўнены, што КОЖНЫ можа дасягнуць гэтага ...

    Я ozlemt
    Удзельнік

    Спадзяюся, гэта прыгожы сертыфікат :) Віншую...

    ayseyildiz
    наведвальнік

    поспехаў...віншую..

    siyah_karxnumx
    Удзельнік

    Віншую, сябар, дай нам Бог дабраславення, памолімся адзін за аднаго...

    бальзам
    Удзельнік

    Няхай прыйдуць перад Божай справядлівасцю з гэтым дакументам, хто б яго ні прыдумаў, хто б яго не ствараў.
    Нават калі я атрымаю гэты дакумэнт, я аддам свае правы тым, хто з-за гэтага дакумэнту перашкаджае мне бачыць сваіх дзяцей.
    Я не. Незалежна ад таго, у якой кнізе там напісана, у ёй таксама згадваецца арганізацыя, якая кладзе грошы з гэтага ў сваю кішэню.
    Я кажу, сорамна. 115 лір за горад і экзамен.Калі здасі!! Тыя, хто не можа застацца 2-3-4, змяцяць гэтыя грошы з вуліц, людзі!! Прыемнага апетыту тым, хто бярэ з гэтай працы хлеб..
    Падумай пра той укус... Наколькі можна падумаць!

    Гюльшен My
    Удзельнік

    Поспехаў браце

    апошні самурай
    Удзельнік

    Няхай прыйдуць перад Божай справядлівасцю з гэтым дакументам, хто б яго ні прыдумаў, хто б яго не ствараў.
    Нават калі я атрымаю гэты дакумэнт, я аддам свае правы тым, хто з-за гэтага дакумэнту перашкаджае мне бачыць сваіх дзяцей.
    Я не. Незалежна ад таго, у якой кнізе там напісана, у ёй таксама згадваецца арганізацыя, якая кладзе грошы з гэтага ў сваю кішэню.
    Я кажу, сорамна. 115 лір за горад і экзамен.Калі здасі!! Тыя, хто не можа застацца 2-3-4, змяцяць гэтыя грошы з вуліц, людзі!! Прыемнага апетыту тым, хто бярэ з гэтай працы хлеб..
    Падумай пра той укус... Наколькі можна падумаць!

    Сэр, вы вельмі добра гаварылі. Дзякуй. Гэта словы, якія, магчыма, большасць з нас не можа выказаць. Дзякуй.

    ляшчына01
    Удзельнік

    НЯХАЙ ДАРУЕ МНЕ БОГ І НЯХАЙ БОГ НАЗАЎСЁДЫ ПАДЗЯЛІЦЬ ЗАБАРОНЕНЫЯ ГРОШЫ ДАЗВОЛЬЦЕ СКАЗАЦЬ ГЭТА ТОЛЬКІ ДЛЯ ЗАБРАБЛЕННЯ ГРОШАЎ З КІШЭНІ ТУРКАЎ ГЭТА ЗАБАРОНЕНА І ГРЭХ АГУЛЬНАЯ КОШТА ЭКЗАМЕНУ 150 YTL. ПАДУМАЙЦЕ, КОЛЬКІ ЛЮДЗЕЙ ЗДАЕ ЭКЗАМЕН A ДЗЕНЬ, ЯК ГЭТА СПРАВЯДЛІВАСЦЬ, МЫ НЕ БАЧЫМ НАШАГА КАХАННЯ, МЫ НЕ МОЖАМ Сабрацца, АЛЕ ГЭТА ПРЫЕМНА, О, МОЙ БОГ, ПАВІНЕН ЗРАБІЦЬ ШТО ТАКОЕ, КАБ ЁН МОЖА ПРЫВЯДЗЕЦЬ ГЭТЫХ, ХТО НАС ЯДЗЕ З ЯГО НОСА. ГАНЬБА ІМ. Ці варта таго, што яны мучаць нас так, але няхай не забываюцца, што БОГ АДЗІН...

    amedxnumx
    Удзельнік

    Прайшло 3 месяцы як я атрымаў гэты дакумент, я яго выкінуў і не гляджу, цяпер усё зроблена.

    IGMG-Франкфурт
    Удзельнік

    гэты сертыфікат A1 nemenen - гэта тое, што было цікава. :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    Поспехаў маёй жонцы...

    paryaxnumx
    Удзельнік

    Дыплом Венскага ўніверсітэта лепшы, але каб яго атрымаць, трэба Grundstufe 1-2-3-4 Mittelstufe-m1-2-3-, гэта значыць агулам 8 месяцаў, 5 дзён на тыдзень, 2 гадзін у дзень, ніводнага слова на турэцкай.Паколькі ў школе ёсць моўны курс, ён вельмі якасны, Кошт 2 еўра за 1500 заняткі

    Suzanne
    Удзельнік

    Прывітанне, я ўступіў у гэты экзамен, але яны не далі нам сертыфікат ???

    ozhan_cxnumx
    Удзельнік

    Прывітанне, сябры, я іду на спецыяльны курс на гіпс, я здам экзамен у бліжэйшы час 2 у красавіку. На гэтым тыдні я чуў, што тыдня ўрада муніцыпалітэта і пачынаецца з іншых муніцыпалітэтаў на курсе a1 будзе разглядацца экспертам, які разглядае муніцыпалітэт, будзе перададзена консульскім консульствам "seredfika".

    kemalsivas
    Удзельнік

    гэты сертыфікат A1 nemenen - гэта тое, што было цікава. :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    Калі б у мяне быў такі сертыфікат, я быў бы павінен 300 TL, япі:) ура:) хіхі:) ганебна:) смешна:) :ха-ха: усталюй яго;)

Адлюстраванне 15 адказаў - ад 1 да 15 (усяго 25)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.