Блытаніна з курсам A1; 20 дзён і 80 гадзін гарантыі - захапленне...!!!

> Форумы > Агульныя курсы нямецкай мовы і нямецкі A1 Family Reunion > Блытаніна з курсам A1; 20 дзён і 80 гадзін гарантыі - захапленне...!!!

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    aser_xnumx
    Удзельнік

    Прывітанне, сябры! Я пачаў праводзіць даследаванні для экзамену a1 у Інтэрнэце. Я праглядаю ўсе курсы вакол Мерсін-Аданы-Хатай. Мужчыны сцвярджаюць, што падрыхтаваліся спецыяльна да А1 і дасягнуць узроўню атрымання сертыфіката праз 20 дзён.
    Сябры, якія атрымалі сертыфікат А1 і пабывалі на курсах… Гэтыя ўстановы гавораць праўду са сваімі прэтэнзіямі, ці могуць яны яго атрымаць?
    Пачынаючы з алфавіту, я пачаў вывучаць нямецкую мову ў сярэднім паўгадзіны ў дзень, і думаў вывучыць тактыку экзамену, так бы мовіць, на гэтых 20-дзённых курсах.
    Калі ласка, падзяліцеся сваімі поглядамі на гэтую тэму.

    дзякуй

    aser_xnumx
    Удзельнік

    Сябры, тэма актуальная.

    aser_xnumx
    Удзельнік

    Сябры, ніхто не наведвае такія курсы, падзяліцеся сваім досведам.

    Дзякуй…

    reyyan ў
    Удзельнік

    Гэта цалкам залежыць ад вашых намаганняў і рашучасці. Вядома, калі вы хочаце, гэта дапаможа вам у вашым курсе. Курс будзе выкладаць фармат экзамену А1 і даваць пробны экзамен. Працягвайце вучыць шмат слоў. Напрыклад, вазьміце невялікі сшытак і запісвайце нямецкія словы па-турэцку. Трымайце гэты нататнік заўсёды пры сабе і ўвесь час праглядайце яго. На сайце ўжо ёсць узоры лістоў, чэрпайце інфармацыю адтуль. Goethe Institut мае ўзоры іспытаў. Абавязкова праверце. Вы атрымаеце ад гэтага вялікую карысць. Я даю вам спасылку. Поспехаў.
    https://www.goethe.de/lrn/prj/pba/bes/ft1/mat/trindex.htm

    aser_xnumx
    Удзельнік

    Добры дзень, дзякуй вялікі за цікавасць.

Адлюстраванне 4 адказаў - ад 1 да 4 (усяго 4)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.