A1 экзамен НОВЫЯ ЛІСТЫ

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    sevimlihex ў
    Удзельнік

    ЦІ ТРЭБУЦЬ ЛІСТЫ, ДА ДАПАМОГІ ВАШЫМ СЯБЕРАМ НЕАДРАЎНА

    sevimlihex ў
    Удзельнік

    СЯБРЫ НІКОМУ НЕ ДАПАМАГУЦЬ ..

    reyyan ў
    Удзельнік

    На сайце прыведзена мноства прыкладаў экзаменацыйных лістоў А1. Вы знойдзеце яго, калі будзеце шукаць раздзел экзамену А1. Немагчыма, каб прадметы былі аднолькавымі з узорам ліста новых экзаменатараў. Пытанні кожнага экзамену адрозніваюцца ад літарных прадметаў.

    reyyan ў
    Удзельнік

    шаноўны гекса

    Дазвольце паўтарыць гэта другі раз, каб дапамагчы вам: я папрасіў вас шукаць на сайце, каб знайсці прыклады лістоў экзамену А1, і я згадаў пра немагчымасць таго, каб прадметы літары ў кожным экзамене А1 былі аднолькавымі з тэмамі літары ў папярэднім экзамене, але ты альбо мяне не зразумеў, альбо што я магу табе сказаць зараз. Вы для мяне асаблівыя! Ну, вы адказалі, быццам так шмат ведаеце! Вы напісалі паведамленне, як здзекавацца. Калі б вы напісалі гэтае паведамленне тут, а не ў маім асабістым выглядзе, так, я ведаю шмат і не каментаваў нічога, чаго не ведаю. 
    Я быў на гэтым сайце з 2008 года, і дзяліўся ўсім, што ведаю і даведаўся, наколькі мог. Не трэба хамства. Вы не можаце даслаць мне каментарый у асабістае паведамленне з такім дурным словам, як мая прыгажуня. Тыя, хто мяне ведае на гэтым сайце, ведаюць. Я імкнуўся дапамагчы ў межах сваіх ведаў, чым мог. На гэтым сайце я даведаўся тое, чаго не ведаю. Окей !!!! [

    sevimlihex ў
    Удзельнік

    :)

    mürselxnumx
    Удзельнік

    a1 Ці няма лістоў, апублікаваных у верасні 2015 г. Дзеля Бога, калі ласка, напішыце іх, калі мы іх падзялім, гэта будзе вельмі карысна для тых, хто будзе здаваць экзамен, і пісьменнік атрымае шмат малітваў. 

    харыбо1
    Удзельнік

    Дзялюся двума прыкладамі лістоў, сябры. Першы ліст выйшаў на экзамене, які я здаваў 08 снежня, а другі - яшчэ адзін прыклад ліста, які выйшаў на экзаменах.

    Sie fahren am nachsten Donnerstag nach Leipzig. Sie Brauchen Ein Zimmer für Eine Nacht.
    Schreiben sie a das gastehaus:
    -Warum schreiben Sie?
    -Прэйс Цымер?
    -Анкунфцайт

    іншая таксама

    Sie haben Ihre Freundin Anna lange nicht gesehen und möchten mit ihr essen gehen.
    Schreiben Sie іх:
    -Warum schreiben Sie?
    -Во. сутнасць
    -traffen wann

    Давайце спакойна ўсім.

    beklemeyap Up
    Удзельнік

    https://youtu.be/E89NOQ59AYQ    Я знайшоў гэта відэа на YouTube. Прыкладаў больш за 50 для тых, каму трэба.

Адлюстраванне 7 адказаў - ад 1 да 7 (усяго 7)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.