Пытанні маёй сям'і.

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    Тайні
    Удзельнік

    Прывітанне ўсім,
    Мой жаніх - грамадзянін Германіі і выйшаў на пенсію з Германіі, гэта праблема для ўз'яднання сям'і?
    Перад тым, як падаць заяву на атрыманне візы для ўз'яднання сям'і, ці трэба, каб мой муж вярнуўся ў Германію і паведаміў уладам, што ён ажэніцца? (Мы хочам падаць заяўку адразу пасля вяселля)
    За колькі часу патрабуецца віза на ўз'яднанне сям'і?
    Калі ў вас ёсць што дадаць, я буду рады.

    Я спадзяюся, што кожны атрымае візу як мага хутчэй. Добрага дня. Бог дабраславіць усіх.

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    Неабходна паведаміць аб шлюбе нямецкім уладам, зрабіць гэта можна ў консульстве.

    Тайні
    Удзельнік

    Неабходна паведаміць аб шлюбе нямецкім уладам, зрабіць гэта можна ў консульстве.

    Вялікі дзякуй спадару за ваш адказ. Ці можна атрымаць у консульстве такія дакументы, як жыхарства?

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    Для чаго патрэбны дакумент на жыхарства майго мужа?

    Тайні
    Удзельнік

    Для чаго патрэбны дакумент на жыхарства майго мужа?

    Я ведаю, што для атрымання візы на ўз'яднанне сям'і неабходны дакумент на жыхарства, які належыць жонцы, якая пражывае ў Германіі.

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    Вы не атрымалі неабходных дакументаў для вяселля, я думаю, што гэта асобная праблема, а запытаныя дакументы ёсць у форме, вы можаце праверыць гэта яшчэ раз там ці на сайце консульства.

    Тайні
    Удзельнік

    Вы не атрымалі неабходных дакументаў для вяселля, я думаю, што гэта асобная праблема, а запытаныя дакументы ёсць у форме, вы можаце праверыць гэта яшчэ раз там ці на сайце консульства.

    Мне вельмі шкада, настаўнік, мне здаецца, я не мог выказацца.
    Мы атрымалі ўсе дакументы на вяселле. Наш дзень вяселля ў парадку, мы толькі чакаем свайго дня.
    Праблема ў тым, што калі ў яго пасля вяселля папросяць дакументы, ці можна іх атрымаць у консульстве?

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    Дакументы на візу пасля вяселля будуць завершаны ў Германіі, вы можаце паглядзець неабходныя дакументы для атрымання візы на сайце, вы можаце паведаміць пра свой шлюб нямецкім уладам у консульстве.

    Morslipdo
    Удзельнік

    Мне вельмі шкада, настаўнік, мне здаецца, я не мог выказацца.
    Мы атрымалі ўсе дакументы на вяселле. Наш дзень вяселля ў парадку, мы толькі чакаем свайго дня.
    Праблема ў тым, што калі ў яго пасля вяселля папросяць дакументы, ці можна іх атрымаць у консульстве?

    Калі ваш муж (жонка) здымае сваё жыллё і дом, ён/яна павінна ўзяць з сабой дамову арэнды, а калі ён/яна раней быў жанаты і разведзены, ім таксама трэба даведка. Ці адбудзецца шлюб у Турцыі?

    Тайні
    Удзельнік

    Калі ваш муж (жонка) здымае сваё жыллё і дом, ён/яна павінна ўзяць з сабой дамову арэнды, а калі ён/яна раней быў жанаты і разведзены, ім таксама трэба даведка. Ці адбудзецца шлюб у Турцыі?

    Так, сэр, мая жонка мае стары шлюб. Вяселле будзе ў Турцыі.

Адлюстраванне 9 адказаў - ад 1 да 9 (усяго 9)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.