Што трэба зрабіць, каб атрымаць нямецкія вадзіцельскія правы і турэцкую працоўную кніжку...

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    fuk_xnumx
    Удзельнік

                   

                    Сябры, якія пішуць у Турцыі, пішуць наступнае, і пасведчанне - гэта адна з новых заканадаўчых актаў Германіі, справа аб яе вадзіцельскіх пасведчаннях пачынаецца з пераходу ад атрымання вадзіцельскага пасведчання да этапаў, што трэба рабіць, калі неабходна сцісла апісаць, таму што дасягненне ўзаемных пасведчанняў з Турцыі дзейнічае толькі на працягу першых 6 месяцаў у Германіі, а ўезд і выезд япцігімізда зноў у Суры Узаміі. Крокі, якія трэба прайсці, павінны быць растлумачаны ў артыкуле. Наступны артыкул можа вар'іравацца ў залежнасці ад штата, таму, як толькі мы прыедзем упершыню альбо паспрабуем змяніць ліцэнзію, мы можам спытаць усё, што мы пройдзем, на курс, на які мы пойдзем, і даведацца сапраўдную працэдуру. Пасля рэгістрацыі патрабуецца навучальная кніга,
                                                                            Я публікую гэтую кнігу для вас у выглядзе PDF па наступнай спасылцы   
    Я не магу даць вам тэст, таму што тэсты платныя, але я магу дапамагчы вам знайсці адпаведны тэст пасля рэгістрацыі на курс, які яны хочуць даць вам тэставыя цэны паміж 40 і 100 еўра ў гэтай сістэме працуе наступным чынам: Вы атрымліваеце іх з вашага хатняга кампутара з дапамогай Інтэрнэту ў Інтэрнэце, вы вырашаеце пытанне, што настаўнік бачыць ваша рашэнне здаць экзамен, які вы не можаце ўвесці звычайна 70% 80 хуткасць дакладнасці, зараз вы можаце здаць экзамен кажа, што вы можаце здаць экзамен XUMX штомесячны месяц XUMX 3 euro Я магу дапамагчы сябрам, якія жадаюць прайсці тэсты па спасылцы на экзамен. У 24 ёсць агульная колькасць пытанняў, якія мы павінны вырашыць падчас выканання тэстаў у агульнай складанасці 6, якія падлягаюць тым жа пытанням, робячы свайго роду запамінанне, увёўшы ўжо які-небудзь экзамен bu.gelelaki y Наш азіду ..

                          Калі з вашага пераезду ў Германію не прайшло 3 гады, і ў вас ужо ёсць сапраўдная турэцкая ліцэнзія, можна выканаць наступныя дзеянні;

    па-першае, падрыхтаваны наступныя дакументы;

    - Пераклад вашага турэцкага вадзіцельскага пасведчання ад ADAC і арыгінальнага пасведчання кіроўцы
    - вочны тэст, неабходны для экзамену вадзіцельскага пасведчання
    - ксеракопія пашпарта
    – Сертыфікаванае пасведчанне на жыхарства з вашага першага горада пражывання ў Германіі
    - штогадовы сертыфікат "курс першай дапамогі" 8.
    - доказ таго, што вы залічаны ў вадзіцельскі курс (калі вы не праходзіце курсы)

    даставіць гэтыя дакументы альбо ў вадзіцельскую школу, альбо ў landratsamt, да якога звязаны сам курс ваджэння. У залежнасці ад працоўнай нагрузкі акруговая губернатара накіроўвае ў аўташколу ліст паміж тыднямі 3-8, у якіх паведамляецца, што ваша вадзіцельскае пасведчанне сапраўды сапраўднае, і што вы можаце здаць экзамены без курса. Аўташкола інфармуе вас пра сітуацыю і кажа пра тое, што вы можаце здаць пісьмовы экзамен, калі вы будзеце гатовыя.

    Пасля таго, як вы скончыце 60 пытанняў з 30 пытанняў у вашай руцэ, вы патэлефануеце на курс і скажаце дату, у якую хочаце здаць экзамен, і калі ў экзаменацыйным месцы ёсць месца, яны рэгіструюцца на экзамен. Іспыты праводзяцца ў цэнтрах TÜV - Нямецкага тэхнічнага наглядальнага савета. У вас ёсць шанец зрабіць на экзамене максімум 110 балаў з 10. Пытанні ў парадку важнасці, 2-3-4-5 балаў, і пад кожным пытаннем запісваецца колькасць балаў, якім адпавядае пытанне. Ёсць толькі адзін шанец зрабіць 10 ачкоў памылак і не здаць экзамен, і гэта памыліцца двума пытаннямі з 5 балаў. Пытанні з 2 пунктаў - найбольш важныя пытанні, і ўвогуле простыя, таму не панікуйце. Яны даюць права здаваць гэты экзамен не больш за 5 разы, калі вы не можаце здаць яго 3 разы, увесь працэс атрымання ліцэнзіі пачынаецца з самага пачатку.

    Калі вы здасце пісьмовы экзамен, перад вамі застанецца апошняя перашкода. практычны экзамен. Мая парада перад здачай гэтага іспыту: калі вы ездзілі за рулём у буйных гарадах Турцыі, асабліва ў Стамбуле, забудзьцеся пра ўсе свае звычкі і не паводзьце сябе як малады чалавек, кажучы: «Я зраблю гэта», вазьміце 1-2 урокі ваджэння ( каля 45 хвілін). Вывучыце мясцовасць, дзе вы будзеце здаваць экзамен, вывучыце цяжкасці, а асабліва навучыцеся спыняцца на лініі перад знакам «стоп» і навучыцеся выкарыстоўваць счапленне экстранага тармажэння пры праездзе на 40 км. Практычны экзамен праводзіцца на працягу 1-45 хвілін. Калі вы не спыніцеся, калі нехта набліжаецца да пешаходнага пераходу, ваш іспыт можа скончыцца на першай хвіліне камандай «Адцягніцеся, калі ласка». Таксама, калі вы не абганяеце веласіпедыста з 1 м, вы можаце пачуць каманду « у даступным месцы справа ў будучыні».

    рэчы, якія вы абавязкова не павінны забываць на практыцы іспыту;

    * праверце рух транспарту праз люстэрка перад сігналізацыяй - сігналізацыя - перасякаючы правую паласу руху - шукаеце пешахода або веласіпеда перад тым, як павярнуць і аглядаць сляпую плячо праз плячо - саступаючы шлях нашаму перасячаму пешахода або веласіпедзе на вуліцы, якую вы вяртаецеся ў

    * Абавязкова сігналізаваць направа на асноўных выхадах

    * кола 4 стаіць перад знакам прыпынку, і калі дарога даступная, працягвайце яшчэ раз

    * кантраляваць рух за люстэркам, не спыняючыся на чырвоным святле і ўставаючы на ​​зялёнае святло

    * запавольвацца, каб праверыць правы рух на кожным выхадзе з вуліцы

    * сігнал перад 300m перад выхадам з шашы і пачатак уводу ў правую паласу, як толькі пачнуць штрыхавыя лініі

    * не хістка

    * пазбягаць уваходу ў трафік, не перасякаючы па меншай меры паласы 2

    Калі вы звернеце на іх увагу, вы можаце ведаць вадзіцельскае пасведчанне ў кішэні. Калі вы паспяхова скончыце экзамены, вы альбо атрымаеце пасведчанне кіроўцы імгненна, альбо атрымаеце пасведчанне ад дзядзькі, які здаў экзамен, і на наступны дзень вы атрымаеце пасведчанне кіроўцы ад Тува. найлепшыя пажаданні.

                                                                    https://turbobit.net/8ylt83h0s9tn

    Bis Zum Ende
    Удзельнік

    Ахова здароўя ў вашых руках.

    yeliz_orh
    Удзельнік

    Ну, вы і малайцы. ЭКЗАМЕН А1 СКОШЧЫЎСЯ, ЦЯПЕР ЧАРГА ЗА ВАДЖАЦКІМІ ПРАВАМІ, КОЛЬКІ ЭКЗАМЕНАЎ У ГЭТЫМ ЛІНКУ, кафэ:)

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    перайдзіце на курс, вы ўсё яшчэ можаце атрымаць падрабязную інфармацыю адтуль любое месца можа быць розным

    Ну, вы і малайцы. ЭКЗАМЕН А1 СКОШЧЫЎСЯ, ЦЯПЕР ЧАРГА ЗА ВАДЖАЦКІМІ ПРАВАМІ, КОЛЬКІ ЭКЗАМЕНАЎ У ГЭТЫМ ЛІНКУ, кафэ:)

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    Інтэрнэт-тэст 40 пачынае працаваць на вас, але вы не прымаеце яго, вы можаце атрымаць тыя ж штомесячныя цэны 3 у Інтэрнэце.

    ckok на
    Удзельнік

    Прывітанне Уфук,

    Які працоўны сайт у інтэрнэце каштуе 3 еўра за 20 месяцы? Усё, што я ведаю http://www.fahrschulecard.de, што звычайна рэкамендуе курс, складае 40 еўра.

    затоплены
    Удзельнік

    Сябры SA, я падаў заяву на змену вадзіцельскага пасведчання, я здаў тэарэтычны экзамен, чалавек, які здаў экзамен, перш чым пачаць мяне крыху аспрэчваць, я задаў некалькі тэхнічных пытанняў. Я зрабіў свой першы ганаровы. У мяне другі ганаровы праз тыдзень. Пытанні, як мне даць CVP? Пытанні, як правіла, тычацца шын, чатырохкратнікаў, рэгулявання адлегласці святла шклоачышчальніка, тармазы, якія з іх вам задавалі, як вы давалі CVP.

    Jeynes
    Удзельнік

    Мой сябар, які я паступіў у практыкаванні 2 дзён таму. Дзякуй за вадзіцельскае права. Я родам з нямецкай мовы, нягледзячы на ​​тое, што нямецкі слабы. Задні туман, пярэднія туманы, запальніцы 4, высокія і нізкія фары працуюць на нямецкай мове, вы проста спытаеце іх. Але ваш настаўнік не размаўляе па-нямецку, не размаўляе пра чалавека, які не задае пытанняў, не задае сна, не задаю. Я не ведаў таго ж самага немца, які ішоў на курс, паўтараючы экзамен. Яны не пыталіся. Справа, злева, парк за машынай на экзамене, выкарыстоўваючы такія словы, як вяртанне, каб зразумець іх у любым выпадку. Зрабіце гэта лёгка.

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    Джэйнс вельмі прыемна, а таксама самы ідэальны час для атрымання ліцэнзіі

    1.) Зрабіце сваё першае пасведчанне кіроўцы ў Турцыю ў Германію з Турцыі, і гэта дазволіць INCOME 6 месяцаў (180 г) - гэта ваш пашпарт, каб зрабіць для вас усё, што вы можаце выкарыстоўваць у сваёй электроннай картцы з лепшымі інструментамі і збіраецеся працаваць паслядоўна.

    2.) Вы можаце запісацца на курс, не чакаючы 6 месяцаў, альбо гэта залежыць ад вас пасля яго заканчэння, але я прапаную зарэгістравацца пасля кіравання аўтамабілем на працягу 4 ці 5 месяцаў, таму што вы даведаецеся ўсе правілы стылю кіравання і права праезду падчас кіравання.

    3.) Калі вы зарэгіструецеся на курс, вам не варта ставіць курс добра, і калі вы здаеце пісьмовы экзамен спачатку, вы зможаце прайсці тэст па ваджэнню, каб вы вырашылі, колькі практыкаванняў вы будзеце прымаць пасля напісання.

    4.) Пісьмовы экзамен, пасля чаго вы зможаце паступіць у клас рулявання зараз, калі вы вырашыце, што выкладчык рулявога кіравання, але гэтыя курсы бяруць штомесячныя плацяжы, таму вам трэба звярнуць увагу на тое, што вы ведаеце, нават калі вы добра ведаеце, што хочаце атрымаць дадатковыя ўрокі і шмат грошай.

    5) ліцэнзія на выкарыстанне актыўнага інструмента olupd у Турцыі і Германіі на працягу 5 месяцаў пасрэднікам, каб час падняць да 3 кіруючым курсам, блізкім да максімум 5 дзён, таму што вы ўжо ведаеце, што едзеце на неабходных, ведаеце правілы дарожнага руху Дарожны знак Што да хуткасці, вы можаце рабіць практычна любую рэгрэсію да межаў Выконваць і заўсёды звяртаць увагу на часовае права права - гэта права на праезд па ўсіх дарогах 30, таму, выходзячы на ​​дарогу, трэба трымаць нагу на тормазе і быць гатовым да тармажэння ў раптоўнай сітуацыі, бо афіцэр, які праводзіць экзамен ззаду, афіцыйна бачыць цябе вачыма. Гэта азначае, што вы застаецеся, таму настаўнік ужо вучыць іх на ўроку кіравання, і чалавек абавязкова навучыцца іх на 30 уроках.

    Што тычыцца класа рулявога кіравання, 6.Ders 1 - гэта невялікая і 45 - звычайна еўра. Калі вы едзеце ў той жа дзень курс 40 хвілін 90, то робіце гэта, вядома, 2 хвілін 5 хвілін дастаткова для тых, хто хоча больш мэтаў у сваіх інтарэсах, бо я сказаў, што некаторыя настаўнікі пішуць дадатковыя гадзіны, таму вы павінны быць уважлівыя да ўсіх.

    Калі ў вас ёсць якія-небудзь пытанні, вы можаце задаць мне яшчэ раз, альбо мае адказы на сябры.

    затоплены
    Удзельнік

    Дзякуй за вашы адказы. Гэта курс, на які я хадзіў. Яны хочуць атрымліваць прыбытак, і яны ўжо гэта ясна даюць. Яны кажуць, што мы не зарабляем больш грошай, чым вы, і яны кажуць, што мы будзем рабіць 5 ці 6 узнагарод за гэта. Я хачу змяніць курс. Яны таксама здаюць іспыт далёка ад таго, дзе я жыву, і поле вялікае. Я пайшоў і сказаў: "Я зраблю гэта, таму што яны лепшыя туркі", але яны толькі што рабавалі я і яны працягваюць трэсці маю дату іспыту...

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    але 5 6 ужо заявіў, што нармалізаваць няма ніякіх праблем, скажам, курс 2 90 хвілін 3 раз прыходзіць на транспартны сродак у асобныя дні такім чынам, калі вы перадаеце ўсё ў рукі 500 600, калі вы ўсё яшчэ застанецеся сярод іншых, вы пацягнеце грошы на соль 1000 грошы атрымліваюць каля 50 еўра

    Дзякуй за вашы адказы. Гэта курс, на які я хадзіў. Яны хочуць атрымліваць прыбытак, і яны ўжо гэта ясна даюць. Яны кажуць, што мы не зарабляем больш грошай, чым вы, і яны кажуць, што мы будзем рабіць 5 ці 6 узнагарод за гэта. Я хачу змяніць курс. Яны таксама здаюць іспыт далёка ад таго, дзе я жыву, і поле вялікае. Я пайшоў і сказаў: "Я зраблю гэта, таму што яны лепшыя туркі", але яны толькі што рабавалі я і яны працягваюць трэсці маю дату іспыту...

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    фактычны

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    .

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    БЯГУЧАЯ СПАСЫЛКА

    https://turbobit.net/gk1qj1p9gghm

    carismaboy
    Удзельнік

    Вялікі дзякуй за тэму, інфармацыю і файл. zshare выклікаў шмат праблем падчас спампоўкі, але я нарэшце здолеў. turbobit спасылка мёртвая. мае testbogens сталі ахвярамі няшчаснага выпадку, я шмат шукаў і знайшоў яго зноў дзякуючы вам :) Зараз я выкарыстоўваю Fahren lernen v1.5. Кампутарная праграма дакладна такая, як на экзамене. Аднойчы я здавала экзамен, але ў той дзень моцна захварэла і сышла з экзамену на паўдарозе.

    Я магу загрузіць гэтую праграму, калі хочаце.

    Усім добрага дня.

    Радольфа
    Удзельнік

    Ого, які экзамен на правы кіроўцы :D У мяне было вадзіцельскае пасведчанне 13 гадоў у ТР. Ва ўсялякім разе, я здавала экзамены. Такога стрэсу і хвалявання, як тут на іспыте на вадзіцельскае (рулявое), я не адчуваў, на шчасце, перамог. ;) Бог дапаможа вам.

Адлюстраванне 15 адказаў - ад 1 да 15 (усяго 61)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.