Заработная плата грамадзян Германіі

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    нсысн
    Удзельнік

    Прывітанне, сябры,

    Мая жонка з'яўляецца грамадзянкай Германіі і мае ausbildung. Ці ўздымаюць яны пытанні заробку падчас аб'яднання сям'і? Калі хтосьці нядаўна падаваў дакументы і атрымліваў візу, ці можа ён адказаць?

    У мяне запіс на візу 15 студзеня, і гэтае пытанне ў нас у галаве.

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    Грамадзяне Германіі не абавязаны падаваць даведку аб зарплаце, не хвалюйцеся, праблем не будзе.

    нсысн
    Удзельнік

    Грамадзяне Германіі не абавязаны падаваць даведку аб зарплаце, не хвалюйцеся, праблем не будзе.

    Сэр, гэтая інфармацыя дакладная? Мы чулі, што гэта патрабуецца паводле апошніх законаў.

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    Былі законы на сайце, трэба шукаць, я не думаю, што закон змяніўся.

    Сэр, гэтая інфармацыя дакладная? Мы чулі, што гэта патрабуецца паводле апошніх законаў.

    mustafad
    Удзельнік

    Сэр, у мяне такая ж сітуацыя. Мая жонка з'яўляецца грамадзянкай Германіі. Запыталі ведамасць заработнай платы за 3 месяцы. Зараз мы чакаем завяршэння ведамасці заработнай платы за 3 месяцы, каб падаць дакументы. Складзіце свой план так, як быццам вы думаеце, што ён жаданы, калі не, гэта ваш шанец.

    нсысн
    Удзельнік

    Сэр, у мяне такая ж сітуацыя. Мая жонка з'яўляецца грамадзянкай Германіі. Запыталі ведамасць заработнай платы за 3 месяцы. Зараз мы чакаем завяршэння ведамасці заработнай платы за 3 месяцы, каб падаць дакументы. Складзіце свой план так, як быццам вы думаеце, што ён жаданы, калі не, гэта ваш шанец.

    Спадзяюся, што не патрабуецца, я маю на ўвазе, навошта патрабаваць разліковы лісток з тых, хто працуе па спецыяльнасці, у іх і так заробак невялікі.

    Калі ваша сітуацыя стане зразумелай, вы можаце напісаць тут?

Адлюстраванне 5 адказаў - ад 1 да 5 (усяго 5)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.