Нямецкі axnumx ўз'яднанне сям'і рэкамендуецца курс

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    ahmetbxnumx
    Удзельнік

    a1 На маіх вачах быў вельмі шмат курса па ўз'яднанні нямецкай сям'і. Цікава, ці магу я прайсці гэты курс і здаць экзамен, я не змог зрабіць гэта, але пасля рэгулярнай падрыхтоўкі і якаснай адукацыі ўсе гэтыя клопаты зніклі. У выніку навучання, які я атрымаў у Стамбулскім моўным цэнтры, я паспяхова здаў экзамен і атрымаў сертыфікат. Наш інструктар заўсёды зможа здаць экзамен a1 на занятках, пісьмовае пісьмо, практыкаванні, каб зразумець, што ён чытае, слухаць дыялогі ў раздзеле праслухоўвання, каб знайсці правільныя варыянты, славеснае самаўвядзенне, адказваць на пытанні пра лічбы, арфаграфічныя даследаванні, практыкаванні, каб даведацца, як рабіць практыкаванні ў выглядзе пытанняў. быў больш чым карысным. Гэты працэс навучання быў вельмі лёгкім для мяне, калі я даведаўся пра інфармацыю, якую я атрымаў у гэтым навучанні кожны тыдзень. Я настойліва рэкамендую Стамбульскаму моўнаму цэнтру ўсім сваім сябрам, якія разглядаюць курсы ўз'яднання сям'і A1. Абодва кошту курса быццам бы, калі вы не знайшлі грошай на вуліцы, цалкам дарэчы ў параўнанні з курсамі, якія я знайшоў тут, даследуючы шмат пытанняў пра курс, які я спрабую дапамагчы вам як мага больш.

    Я быў гатовы здаць экзамен у экзамен у філіяле Кадыёй 91 :) яны сапраўды добрыя на трэніроўках

Адлюстроўваецца 1 адказ (усяго 1)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.