Нямецкія спісы слоў

> Форумы > нямецкае маўленчых > Нямецкія спісы слоў

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    mc45
    Удзельнік

    Прывітанне сябры!

    У гэтым раздзеле я спадзяюся, што нашы сябры, якія працуюць на нямецкай мове, падзяляюць словы, якія яны падрыхтавалі, альбо сабралі і запомнілі.

    Перш за ўсё, я павінен сказаць, што словы, якія мы абмяркуем, - гэта найбольш часта выкарыстоўваюцца словы, але адзначым, што існуе файл doc (MS word).

    Я вучаюся ў якасці перакладчыка. Мова, на якім размаўляе мая сям'я, - нямецкі, а маці і цётка - настаўнікі нямецкай мовы. Я скончыў сярэднюю школу аддзела мовы. На жаль, у выніку майго досведу і вучобы ў якасці вельмі інтымнага чалавека з замежнай мовай я сутыкнуўся з дрэннай рэальнасцю; На нямецкай мове вельмі мала крыніц і дакументаў. Але мы не павінны прымаць гэта так. У выніку я вырашыў распрацаваць нямецкія архівы і рэсурсы. Я хацеў бы, каб вы сустрэліся з аднадумцамі ў гэтым раздзеле. У гэтым раздзеле буду стварыць MSN-адрас для партнёраў, якія буду ствараць сябе. У гэтым раздзеле, які я буду выконваць кожны дзень, я з нецярпеннем чакаю цікавасці і ідэй сваіх сяброў.
    Я не бачыў інтарэсу, які я чакаў на Almancam.com, спадзяюся, што я тут хачу. Добрая праца для ўсіх!

    Langenscheidt Асноўны нямецкі слоўнік

    Я думаю, што гэтая кніга дапаможа вам. Але ёсць недахоп таго, што словы ў кнізе каштуюць грошай на англійскай мове. Тым, хто валодае англійскай мовай, пашанцавала пра гэта. Добрая праца!

    https://rapidshare.com/files/165848700/3468494009-Basic_German_Vocabulary.rar

    Ён не змяшчае пароля. Я спадзяюся, што тып файла PDF дапаможа вам.

    Sahji
    Удзельнік

    Acrobat Reader не адкрывае гэта. Там напісана: «Пры адкрыцці гэтага дакумента адбылася памылка. Файл пашкоджаны і не можа быць адноўлены. ” – “У адкрытым дакуменце памылка. ” Файл пашкоджаны і не падлягае аднаўленню. Чаму ён так кажа?

    mc45
    Удзельнік

    Я спрабаваў адкрыць і нават адкрыць і адкрыць

    mc45
    Удзельнік

    У вашага чытача Acrobat таксама могуць быць праблемы. Абнаўленне або выдаленне праграм, каб выдаліць праграму, выдаліць новую версію сайта для Adobe 9.1 для загрузкі, а потым ён будзе працаваць, калі ён не будзе працаваць зноў, калі вы паспрабуеце розныя праграмы зноў, але я не думаю, што адзіны фармат сродкаў прававой абароны, але зноў працуе гладка, калі вы абнаўляеце або ўсталёўваеце.

    mc45
    Удзельнік

    вышэй я стварыю спецыяльны MSN-адрас для партнёраў, якія я буду стварыць

    languagecenter@windowslive.com

    Калі msn з'явіцца ў аўтаномным рэжыме, вы таксама можаце адправіць пошту. Чаканне вашых ідэй, пажаданняў і жаданняў працаваць у цырульні. Добрая праца!

    Sahji
    Удзельнік

    Мой Acrobat Reader таксама не адкрывае ніякіх праблем. Birtek не адкрыў гэты файл.

    mc45
    Удзельнік

    Тыпы файлаў, знойдзеныя на ПК, называюцца пад пэўным імем, але іх унутраная структура адрозніваецца. Таму дазвольце мне коратка сказаць, што файл pdf не з'яўляецца адзіным. у кожным PDF-кодзе ёсць розныя тыпы кодэкаў, вы не можаце адкрыць версію Acrobat старой, таму я сказаў, як сказаў, загрузіць версію 9.0 з сайта adobenin. Але калі вы сказалі "не", я зрабіў гэта для вас, містэр Сахын. Калі ён не адкрываецца, усталюйце новую версію.

    https://rapidshare.com/files/269467418/Almanca_kelimeler_soezlue__287_ue.rar

    Sahji
    Удзельнік

    На гэты раз ён адкрываецца. Гэта сапраўды прыгожа. Дзякуй за ўсё, але цяжка тым, хто не размаўляе па-ангельску.

    merve_mrv
    Удзельнік

    Вельмі прыемна, я таксама запампаваў, вельмі добра для тых, хто ведае, дзякуй mc45!

    mc45
    Удзельнік

    Дзякуй за цікавасць, сябры, я вельмі ўпарта працую па падрыхтоўцы турэцкіх дакументаў. Не хвалюйся, я зраблю ўсё магчымае.

    mehmetertas
    Удзельнік

    teşekkürler

    паўмесяц
    Удзельнік

    Думаю, што гэта няправільна... не адчыняецца

    dincerdemirxnumx
    Удзельнік

    Сябры, спасылкі мёртвыя, можаце іх аднавіць? :-[

Адлюстраванне 12 адказаў - ад 1 да 12 (усяго 12)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.