Новыя нямецкія гульні ў словы ад almancax

> Форумы > almancax Спадарожныя тавары і паслугі Навіны і аб'явы > Новыя нямецкія гульні ў словы ад almancax

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    МухаяяeM
    Удзельнік

    Прывітанне,
    almancax кіраванне, Java-распрацоўшчыкі падрыхтавалі Мурат INAN 5 рада прапанаваць вам перавага іншай гульні нямецкага слова.

    Хоць вы будзеце атрымліваць задавальненне ад гэтых гульняў, вы палепшыце і клавіятуру, і нямецкую мову.

    Давайце зараз давайце прадставіць вам нашу гульню, каб гуляць назва гульні (назва) проста націсніце кнопку.

    1-) Anagram Game
    У гэтай гульні, набіраючы акуляры адгадаць правільнае напісанне слова ці вы губляеце змешвальныя літары. Навучыцеся драпаць слова ў вашым розуме. Вырашайце галаваломкі ў абодвух словах і пашырыць свой слоўнікавы запас.
    У гэтай гульні, вы будзеце мінімізаваць вашы арфаграфічныя памылкі.

    2-) Футбол Word Game
    У гэтай гульні вам будзе прапанавана адгадаць значэнне слова, які стаіць у цэнтры поля. З дапамогай клавіш са стрэлкамі, трэба, каб прыняць правільнае слова ў замак. Калі прадказанне дакладна зарабіць ачкі, вы губляеце няправільны рахунак. Знайсці правільныя замкі і забіў свае ўласныя мэты.

    3-) Слізгальныя Словы гульні
    У гэтай гульні вы ўбачыце шмат слоў, якія гучаць па экране адначасова. Вы заўсёды павінны пісаць першае слова. Вы будзеце атрымліваць ачкі за кожную правільную літару і губляць ачкі за кожную няправільную літару. Сеанс скончыцца, калі хаця б адно са слоў трапіць на левую сценку экрана. Для новых сеансаў проста двойчы пстрыкніце па экране. Выпадковым чынам выбраныя словы, выпадковым чынам выбраныя пазіцыі ў кожнай сесіі... У гэтай вясёлай гульні вы вывучыце словы і палепшыце хуткасць набору тэксту на клавіятуры.

    4-) Рухаючыся слова Test Game
    У гэтай гульні вы ўбачыце слова і тры выпадкова выбраных опцый пад экранам, знаходзячыся ў зверху ўніз. Вы павінны пстрыкнуць мышшу з патрэбнымі словамі. Правільнае слова заб'е вы сутыкнецеся з імі, вы будзеце губляць ачкі няправільныя словы, каб сутыкнуцца з імі.

    5-) Клавіятура Гульня слоў
    У гэтым гульнявым экране вы ўбачыце слова, якое знаходзіцца ў зверху ўніз. Калі ласка, увядзіце гэтае слова на клавіятуры. будзе атрымліваць балы за кожныя правільныя літары, вы страціце акуляры, калі ўнутры кожнае няправільнае ліст. Ён будзе вывучаць абодва словы і палепшыць вашу хуткасць набору тэксту з клавіятуры. на экране, як толькі вы ўвялі правільнае новае слова з'яўляецца ў выпадковым слове. Навучанне і запал да хуткага друку ..

    Заўвага: Апошняя версія Java павінна быць ўстаноўлена на вашым кампутары, каб гуляць у гульні, вы не можаце бачыць нічога, акрамя квадрата, якая ахоплівае палову экрана ў адваротным выпадку.

    ваш кампутар Націсніце тут, каб загрузіць праграмнае забеспячэнне Java спампаваць і ўсталяваць праграму.

    узнёслы
    Удзельнік

    Дзякуй тым, хто гэта рыхтаваў, было вельмі прыгожа...

    Але я не магу насыціцца, каб напісаць словы, якія ходзяць, як вада...
    Што, калі б хуткасць гэтага крыху знізілася?

    …таямніца…
    Удзельнік

    Гэта вельмі прыемна, дзякуй... добра :) яны вельмі карысныя, напрыклад, я магу прыдумаць толькі 3-5 слоў за 2 хвіліны. :) Дзякуй зноў… :)

    peppa
    Удзельнік

    emeginize SAGLIK супер olmus спосаб даведацца эфекты ..

    elifxnumx
    Удзельнік

    Я думаю, што лепш за ўсё стварыць анаграму і гульню ў футбольныя словы;)
    Я хацеў бы падзякаваць Murat İNAN..Danke sehr…!! ;)

    barisch
    Удзельнік

    Гэта было ідэальна...
    Першая гульня, якую я гуляў, вельмі густоўна і такім чынам слова турэцкага / Нямецкая мова як гэта прасцей, каб мець на ўвазе.
    Дзякуй, добра :)

    Майкл ў
    Удзельнік

    Гэта сапраўды прыгожа, але я лічу, што я аматар, асабліва калі гаворка ідзе пра актыўных, вельмі цяжка паспець...

    Яшчэ дзякуй… ;)

    ЭСМА 41
    Удзельнік

    Я хацеў бы падзякаваць усім, я працы ноч.
    Нават у мяне былі невялікія цяжкасці з «хадзячымі словамі».  :) (Нават хуткая нармалізацыя клавіятуры)  ;D

    Але ўсё роўна вельмі прыемна.  ;)

    турад
    Удзельнік

    Я не ведаю чаму я oynayamiyorum.acil oyunlar.jav таксама açılmıyo  :-

    МухаяяeM
    Удзельнік

    Напрыклад, што вы бачыце на экране?
    Вы кажаце, што ў вас Java, але вы ўпэўнены, што гэта апошняя версія?

    турад
    Удзельнік

    bilmemki але я yüklemis новых версій апошняга. Самая апошняя версія Java з'яўляецца як.  :-

    турад
    Удзельнік

    bisey gözükmüyo.beyaz экран, шэры oLuyo

    МухаяяeM
    Удзельнік

    Такім чынам, вы бачыце, ваша версія Java не канец для яго.

    Калі вы хочаце паглядзець тут: https://www.java.com/tr/

    турад
    Удзельнік

    tesekkurler быў маім настаўнікам у цяперашні час.

    у poliwo
    Удзельнік

    Я выяўляю новыя гульні. Эфектыўнае даслоўнае вучыцца. Я спадзяюся, што Мурат Bey працягнуў даход.

    Любоў і кажы

    salmana
    Удзельнік

    Красавік 6 каштоўных сябры Анкара экзамен Чакае сябар gircek

Адлюстраванне 15 адказаў - ад 1 да 15 (усяго 20)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.