Пытанні, якія задаюць падчас перакрыжаванага допыту аб уз'яднанні сям'і ў Германіі...

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    гнездавання
    Удзельнік

    Што ж Ігры Эхеман з Цейту?
    Lebt er dort alleine?
    Калі вы не ведаеце, што гэта будзе?
    Вы можаце даведацца пра гэта? Калі вы, бярэце, вы не маеце?
    Я маю на ўвазе Miete?
    Ggf. Höhe der Miete?
    Ві Віле Ціммер?
    Быў сёхт чалавек з Кюхенфэнстэр?
    Прывітанне Бодэнбелаг капялюш да Шлафзымера? Farbe?
    Вы хочаце, каб Wannenbad або Душе?
    Вы атрымаеце Festnetzanschluss?
    Ці ёсць у Інтэрнэце?
    Wann haben Sie dort zuletzt übernachtet?
    Jahre ist Ihr Ehemann zule Schule gegangen? Вы маеце рахунак?
    Добраахвотнік Вы можаце знайсці гэта? Бэй Уэлчер Кампанія гора?
    Падае на арбітаслос? Ці быў капялюш? Вы можаце даведацца пра фінансавыя сродкі?
    Сітуацыя Ihres Ehemannes beschreiben? Welcher Betrag стаіць у адным з відаў дзейнасці?
    Ці ёсць у вас Eltern mit Vornamen?
    Хочаце паглядзець Eltern? Вось Elternteil evtl. verstorb што?
    Ці ёсць у капелюшы Гешвістэра Ір Эхемана?
    Ці ведаеце вы, што вы можаце ўбачыць?
    Haben Sie памерці Familie Ihres Mannes kennen gelernt? Wenn ja, wann und wo? Калі вы не ведаеце, што вы хочаце?
    Шлях Ihr Ehemann Verwandte ў Deutschland? Wenn ja, wen und wo?
    Вайна Ihr Ehemann на самай справе? Ві часта? Фон Ван Біс Ван? Ці была вайна на Шэйдунггрундзе?
    Ці ёсць у вас Exfrau und wont wient sie? Калі вы маеце рацыю? Калі ты, ві хайфіг?
    Капялюш Ігар Ман Кіндэр? Якое жаданне памерці? Ці былі шляхі да Сяргехта? Я часта ведаю, калі вы?
    Калі вы не ведаеце, што гэта?
    Kinder Ihres Mannes kennen gelernt? Ці існуе Ігар Вярхоўны ад імя Дзіўнага?
    Ці ведаеце вы, Айхэм, які мае месца?
    Хочаце, каб гэта было? Вадаспад Geburtsdatum ніхто не bekannt ist, які існуе Ihr Ehemann zeit?
    Ці будзе ў Эльтэне Эхартнэрс з Эхшлэунга?
    Wo wohnen Sie zur Zeit? Калі вы маеце рацыю?
    Leben Sie аллей? Калі вы не будзеце?
    Wird Ihr Ehemann dort auch einziehen, Sie sich zusammen etwas größeres suchen?
    Haben Sie Ihrem Mann schon mal Fotos von der Wohnung gezeigt?
    Скачаць бясплатныя фанаграмы Back track Bitte Wohnung kurz beschreiben. Eigentum або Miete? Höhe der Miete, Anzahl der Zimmer?
    Атрымліваецца, Festnetztelefonanschluss?
    Ці ёсць у Інтэрнэце?
    Haben Sie Haustiere? Welche, wie heißen Sie?
    Ці ёсць у мяне гэтая задача? Haben Sie ein Abschluss?
    Haben Sie einen Beruf erlernt? Ggf. Welche які?
    Welche Tätigkeit üben Sie derzeit aus? Бэй Уэлчер кампаніі? Жанчыны? Вадаспад Вынікі пошуку Вы можаце ўбачыць усе: Sit arbeitslos und was haben Sie vorher beruflich gemacht?
    Wie gefällt Ihnen Ihre Tätigkeit? Вярнуцца да тэксту Ігрэн Калленген? Möchten Sie sich evtl. beruflich verändern?
    Wür würden Sie Ihre finanzielle Сітуацыя ў цэлым, Welcher Betrag steht Ihnen monatlich zur Verfügung?
    Bitte nennen Sie Ihre Arbeitszeiten:
    Wie heißen Ihre Eltern?
    Які лібен Ірэ Элстэрн? Хочаце, каб Elternteil bereits verstorben?
    Wie viele Geschwister haben Sie?
    Wie heißen Ihre Geschwister und wo leben sie?
    T Вы хочаце, каб?
    Waren Sie schon mal verheiratet? Фон Ван Біс Ван? Ці была вайна на Шэйдунггрундзе?
    Haben Sie eigene Kinder? Калі вы, маё альт, намэн, вам прыйдзецца Сартэрхэт?
    Капялюш Ihr Mann памерці? Калі ласка, убачыце, што вы атрымаеце рашэнне? Калі вы не ведаеце, што вы хочаце?
    Schildern Sie bitte ausfürhlich die äußeren Umstände, які не называецца Sie Ihren Mann kenn gelernt haben. Фраген:
    Вы хочаце, каб вы ведалі? Ці будзеце вы ўбачыце, што ў вас ёсць капялюш? Haben Sie sich zufällig kennennt oder wurden Sie einander vorgestellt? Ggf. durch wen wurden Sie einander vorgestellt?
    Ці былі капялюшы з цурам? У Welcher Sprache haben Sie sich unterhalten? Вы можаце знайсці гэта?
    Ці ёсць у вас кантакт з Kennenlernen weiter verlaufen? Скачаць бясплатныя фанаграмы Back track Verabredungen? Калі вы, вана, ці не маеце? Bitte ausführlich schildern:
    Вы бачыце гэта?
    Кінтэ Ір з Эймана Пачалося Ірэр Бязехунг і іншыя дадзеныя? Калі вы, Варум?
    Wann und auf wessen Initiative kam das Thema „Eheschließung“ auf?
    Хірацантрэг? Калі вы маеце рацыю капялюш?
    Ці можаце вы стаяць на гэтым свяце?
    Welche Unterlagen waren für die Eheschließung notwendig? Ці была капялюш? Вы хочаце, каб?
    Калі вы не бачыце? Хочаце, каб wie lange und wo?
    Wo haben Sie während Ihrer Besuche gewohnt? Bitte Адрас: Hat Ihr Ehemann dort auch gewohnt?
    Я маю на ўвазе капялюшы? Выйграў WAN BIS WAN GENA? Хіба вы хапаеце? (Bitte detaillierte Angaben)
    Ці ёсць у вас больш дасведчаны? Ggf. aus welchen Gründen?
    Націсніце, каб убачыць больш фатаграфій Ausländerrechtliche Vorgeschichte Ihres Ehemannes Bescheid?
    Вы хочаце, каб выказаць здагадку?
    Калі вам патрэбен Verlobungsfeier statt? Хочаце і не ва?
    Я маю на ўвазе, што я буду мець на ўвазе? Wann und wo wurde ggf. памёр Імам-Эхэ?
    Вы хочаце, каб убачыць у фармаце gefeiert? Wenn ja, Bitte beschreiben (Рэстаран, Hochzeitsfeier, Umtrunk, Віе Вясельная гастроля, вітражы Эсэн, Live-Musik, Дауэр дэр Фейер і інш
    Ці адбылася вайна?
    Калі вы маеце рацыю?
    Ці былі вайны памерці Траузеген?
    Tragen Sie Ehe-oder Verlobungsringe? Bitte beschreiben:
    Калі вы маеце рацыю?
    Wo haben Sie die Fliterwochen verbracht?
    Ці часта тэлефаніі Сі? Быў круты момант? Фон Festnetz або зручны?
    Ggf. у Welcher Sprache unterhalten Sie sich?
    Wann haben Sie zuletzt telefoniert? Worum Ging es?
    Вы маеце рахунак у Інтэрнэце? Адправіць на пошту Mail-Internetadressen an.
    Ці быў гэты дом?
    Быў unternehmen Sie gerne ў Ірары Фрэйтэце?
    Ігар Ман?
    Ist Ihr Ehepartner футбольны фанат? Уэлчер Lieblingsverein?
    Geht Ihr Ehemann gerne schwimmen? Sie?
    Прывітанне-рыхтавае задавальненне?
    Ist Ihr Mann Schweinefleisch? Sie?
    Уэлчэ Сартэ Алкаголь bevorzugt Ihr Ehemann? Sie?
    Іх Айхман быў пачаты алергіч? Sie?
    Я Ehsen regelmäßig Medikamente einnehmen? Wenn ja, wogegen?
    Haben Sie eine TV-Lieblingsserie? Ігар Ман?
    Іст Іхман Фругауфштэхер з Лангшляфера? Sie?
    Ці ёсць у кампазіцыі Freund Ihres Ehepartners?
    Прывітанне шапка Ігр Эманн? Sie?
    Раухт Іх Эманн? Уэлч-Марка, віевел?
    Rauchen Сі? Уэлч-Марка, віевел?
    Isst Ihr Mann gerne Fisch? Sie?
    Падпішыся на Ігана, Эхеман, правільна перайсці да Мошэ?
    Welcher Konfession вы хочаце?
    Практычнае прымяненне Рэлігійная дзейнасць Ігрэр Майнунг для кожнага з візітаў?
    Ці быў denkt Ihr Mann darüber?
    Ці быў гэты дом? Ігар Ман?
    Wie haben Sie das letzte Silvesterfest gefeiert? Ігар Ман?
    Ці быў гэты від на Гебуртштаг?
    Калі вы з'явіцеся ў гэты дзень у Lebensplanung aus?
    Möchten Sie ein Hausbauen Вы зможаце зрабіць гэта?
    Ці ведаеце вы, што вы знойдзеце?
    Welche Націсніце, каб убачыць больш фатаграфій Ihr Ehemann in Deutschland ausüben? У Аусіхце?
    Wollen Sie in Deutschland і gamesinsames Уліковы запіс?
    Калі вы знаходзіцеся ў Бетрахце, вы атрымаеце задавальненне ад Lebensgemeinschaft in der Türkei herzustellen? Калі вы не ведаеце, што вы хочаце?

    tc_elaaz
    Удзельнік

    калі яны задаюць усе гэтыя пытанні, яны бласлаўляюцца як пытанне пра жыццё пасля жыцця. але я думаю, што ёсць пэўныя пытанні.

    Гюнай. Ў
    Удзельнік

    Добры дзень, я пішу вам Bakuden. 18.12.2017 Я дапытваў мяне з жонкай, яны прасілі мяне 2 гадзіны, жонку і 1 гадзіну альбо нешта ў пісьмовай форме, яны ўсё пыталіся, па ўсіх пытаннях быў нямецкі афіцэр і перакладчык, нават з першай сустрэчы з жонкай да гэтага часу я пісаў даты па кропках, дзяўчына-перакладчык сказала добры час, зараз чакаем. мая жонка грамадзянін Германіі дом заробак добры

    Прывітанне, што на гэтым тыдні я быў праведзены на крыжаваную экспертызу ў 14.03, цікава, ці ёсць у мяне нейкая інфармацыя па гэтай тэме, вельмі добрае інтэрв'ю, але яны нават не каментавалі непасрэдна хацеў сустрэцца з консулам, але гэта была вельмі гарачая і бясшкодная размова, але мая жонка задала некалькі пытанняў аб палітыцы.

Адлюстраванне 3 адказаў - ад 1 да 3 (усяго 3)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.