Дакументы, неабходныя для атрымання візы для ўз'яднання нямецкай сям'і.

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    fuk_xnumx
    Удзельнік

    1. [] ВАЖНА: Дакументы павінны быць прадстаўлены ў адпаведнасці з парадкам іх адпраўкі.
    2. [] Заяўка павінна быць зроблена асабіста.
    3. [] У пашпарце павінны быць запісаны апошні сямейны стан і новае прозвішча.
    4. [] 3 біяметрычныя фотаздымкі пашпарта
    асаблівасць малюнка;
    * У мінулым месяцы выцягнуў 6 павінен адлюстроўваць апошні выгляд
    * X павінна быць у 45 35 мм.
    * Краю палёў павінны быць
    * Твар пярэдняга які адлюстроўвае, ачысціць галава і ўсе вочы павінны з'явіцца

    5. [] Калі ёсць дзіця, раздзел "Дзеці" ў анкеце неабходна запоўніць цалкам.
    Дзеці павінны быць нават у Турцыі яны застаюцца цалкам запоўненымі.

    6. [] Пашпарт дзейнічае не менш за 10 месяцаў не старэйшыя за 12 гадоў
    Націск VISA для атрымання візы ў старонках пашпарта, вы павінны мець па крайняй меры 2 пустых старонак.

    7. [] 2 Анкеты на візу на жыхарства
    Ён адсутнічае, на нямецкай мове, у чытаная выглядзе запоўненай і падпісанага ўласнаручна заяўніка 2 Агульная рэзідэнцыя выбачыць нас Заяўка. Вы можаце знайсці бясплатна або консульскі раздзел перад увядзеннем старонкі візавай на вашым джэрсі.

    8. [ ] Арыгінал і фотакопія Міжнароднай рэгістрацыі шлюбу (Формула B)
    Месца нараджэння павінна быць паказана ў якасці абсалютнага горада. (Даступна з ЗАГСу)

    9. [] Раздзел ДУМК у Поўнасцю прынятым узоры рэгістрацыі насельніцтва сям'і і 2 ксеракопіі мужа і жонкі ў Германіі павінны быць запоўнены цалкам.
    (Даступна з ЗАГСу)

    10. [] Раздзел "ДУМКІ" цалкам прынятага калектыўнага ўзору рэгістрацыі насельніцтва заяўніка і 2 яго копіі павінны быць запоўнены цалкам.
    (Даступна з ЗАГСу)

    11. [] Ксеракопія віду на жыхарства мужа і жонкі ў Германіі
    12. [] Ксеракопія пашпарта ці пасведчання асобы грамадзяніна / жонкі грамадзяніна ЕС
    13. [] Арыгінал пасведчання асобы заяўніка
    14. [] Старыя пашпарты павінны быць прадстаўлены, калі такія маюцца
    15. [] Ксеракопія дакумента, які паказвае ступень блізкасці да грамадзяніна ЕС
    Для мужа і жонкі: Пасведчанне аб шлюбе для дзяцей Рэгістрацыя нараджэння Прыкладу

    16. [] Ксеракопія асобы альбо пашпарта грамадзяніна ЕС

    папярэджанне:
    Калі ласка, прыходзьце ў консульства 15 хвілін да прызначанага часу.
    Звярніцеся ў службу UPS, не звяртаючыся да візавых у частцы ўнутранага двара візы і ўсю інфармацыю, што датычыцца вяртання пашпарту, калі ласка, адтуль
    мабільнае прыкладанне з вамі, калі вы ідзяце да дроце. вялікія сумкі, кампутары, прыносяць свае тавары, там няма месца, вы можаце давяраць ім.
    Усе дзяржаўныя дакументы, якія былі паказаны ў поўным аб'ёме, але вы павінны прынесці з вамі, калі вы ідзяце да консулу ў касе з-за асаблівых абставін, заяўнікі могуць запытаць дадатковыя дакументы. ,
    Пасля атрымання візы неадкладна правярайце дакладнасць інфармацыі пра візу, у прыватнасці, тэрмін дзеяння і імя, прозвішча візы. Калі ёсць памылкі, трэба неадкладна звярнуцца ў візавы аддзел.

    З павагай,
    Германія Пасольства / Генеральнае консульства Інфармацыя пра візы і прызначэнне Паслугі

    kadirxnumx
    Удзельнік

    Вы demişss пасведчанне аб шлюбе для мужа запытаных дакументаў з'яўляецеся часткай маёй жонкі ў пасведчанні аб шлюбе германіі атрымалі б там ён ажаніўся кашалькамі Panini там атрымаў, было пасведчанне аб шлюбе будзе мець рабіць, калі я ўжываю тут, мяне ці там таксама мой у мяне Lf шлюб кашалькоў, калі дастаткова ксеракопій olmazmı? я хацеў бы асядлаць, таму што пошта не дастаткова доўга, як яны хочуць, каб прыехаць сюды з Германіі, і я хачу, каб вы далі нагода затрымаць працэс загадзя за адказ tesekkurler

    yfatih
    Удзельнік

    міжнародны шлюб рэестры прыкладу дырэкцыі насельніцтва aliniyor.ayri знаходзяцца ў кашальках фотакопіі будзе дастаткова.

    Арагорн
    Удзельнік

    Ну а калі б нехта сваімі словамі растлумачыў, што тут патрабуецца, то не было б зразумела, што менавіта ёсць што, дык дзе ўзяць які дакумент, напрыклад???????

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    Скажыце тым, вы разумееце, што вы не зразумелі пісьмовую частка

    Ну а калі б нехта сваімі словамі растлумачыў, што тут патрабуецца, то не было б зразумела, што менавіта ёсць што, дык дзе ўзяць які дакумент, напрыклад???????

    Арагорн
    Удзельнік

    Скажыце тым, вы разумееце, што вы не зразумелі пісьмовую частка

    Арыгінал і фотакопія Міжнароднай рэгістрацыі шлюбу (формула B) Напрыклад, што гэта? Што тут азначае формула b?
    Арыгінал і 2 ксеракопіі цалкам дакладнага ўзору рэгістрацыі насельніцтва вашага мужа і жонкі ў Германіі + пераклад... Калі я кажу пераклад, ці ёсць хто-небудзь, хто перакладае гэтыя дакументы, ці добра, калі я зраблю гэта сам??? А ці атрымаем мы гэты дакумент з ЗАГСа???? Акрамя таго, як я магу скарэктаваць памер дома маёй жонкі плюс заробак? Адкуль мне ведаць, хто кажа пра адэкватнасць дома маёй жонкі?Муж знаходзіцца з сям'ёй.Ці трэба здымаць жыллё ў доме 105 кв.м???? Мая жонка працуе. Калі яе заробак 900 еўра, ці хопіць гэтага? Калі так, то ці можа нехта з яе сям'і, хто працуе, быць паручыцелем??? Акрамя таго, я нарадзіўся ў Германіі і быў там да 15 гадоў. Я таксама там вучыўся. Я тут ужо 7 гадоў. Ці трэба мне здаваць экзамен А7 у Германіі???

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    Формула б нацыя аддаецца пары, якія знаходзяцца ў шлюбе паміж сведчаннем аб шлюбе па-за шлюбам кашалькоў атрымала з Турцыі некаторага часу не працуе Сфармуляваны ад гэтай асобы патрабуецца cikiyor гэтай формулы B 7 ў моўнай Google вы пішаце формулу б вы ў адпаведнасці з прыкладамі вы атрымліваеце ад насельніцтва дырэктарата гэтага дакумента,

    калі натхненне турак citizen're які збіраецца атрыманы ад яхты да таго турка грамадзянін olupd пасля атрымаў грамадзянін Безадносна насельніцтва дырэктарата ў Турцыі Поўнага Tekmil Сямейнага статус калектыўнага рэгістр ідэнтычнасці, але гэта дасьць вам даверанасць вы натхненне або olcak натхнення, вы не можаце мець гэта дае некаторыя з буфера абмену, але 2 3 месца Appl папуляцыйна ведамствам аб тым, як перавесці як быццам з Стамбула basvurcaks перакладу патрабуецца Анкара або izmirden basvurcaks што Tercume не патрэбна пераводзіць даследаванні olcak ад прысяжнага перакладчыка, вы і натхніў пасведчанне аб нараджэнні сваёй сям'і з натхненнем, каб быць зацікаўленым! будзе для звязанага з іх сям'ёй dusunceler дна часткі Oras ў поўнай olcak іх Tercume ettirck, калі вы падаеце з Стамбула

    Натхненне maasmis дома вы інфармацыя не клапоціцеся кар'еры вам натхнення вады яны Германія замежнікаў, калі ён ведае, што вы не хочаце, каб нармальна ў веданні нямецкай мовы, калі немец дасць вам кватэру, што яны будуць прасіць вас, як я не думаю, што інфармацыі аб тэлефоне вы атрымаеце яго на

    Арыгінал і фотакопія Міжнароднай рэгістрацыі шлюбу (формула B) Напрыклад, што гэта? Што тут азначае формула b?
    Арыгінал і 2 ксеракопіі цалкам дакладнага ўзору рэгістрацыі насельніцтва вашага мужа і жонкі ў Германіі + пераклад... Калі я кажу пераклад, ці ёсць хто-небудзь, хто перакладае гэтыя дакументы, ці добра, калі я зраблю гэта сам??? А ці атрымаем мы гэты дакумент з ЗАГСа???? Акрамя таго, як я магу скарэктаваць памер дома маёй жонкі плюс заробак? Адкуль мне ведаць, хто кажа пра адэкватнасць дома маёй жонкі?Муж знаходзіцца з сям'ёй.Ці трэба здымаць жыллё ў доме 105 кв.м???? Мая жонка працуе. Калі яе заробак 900 еўра, ці хопіць гэтага? Калі так, то ці можа нехта з яе сям'і, хто працуе, быць паручыцелем??? Акрамя таго, я нарадзіўся ў Германіі і быў там да 15 гадоў. Я таксама там вучыўся. Я тут ужо 7 гадоў. Ці трэба мне здаваць экзамен gende A7???

    quarizma_ist
    Удзельнік

    Мне трэба крыху дапамагчы kardesim гарызонт вы можаце звязацца са мной: S: S

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    фактычны

    quarizma_ist
    Удзельнік

    9. [] Арыгінальная копія і 2 ксеракопіі мужа і жонкі ў Германіі з поўным пасведчаннем асобы + пераклад + 2 ксеракопіі
    Поўнага Tekmil Сямейнага статус сям'я рэгістрацыі насельніцтва Прыклад ідэя, якая змяшчаецца ў раздзеле павінна быць цалкам запоўненая.
    (Даступна з ЗАГСу)

    гарызонт kardesim гэта сказаць, калі просяць імёнаў прыклад BENIM сям'і yazıcam маёй жонкі і саржавага замуж паўстаць перад прозвішчам я і дзіця, якога я gorunmucek я 3 ўзор збожжа рэестра насельніцтва купілі 1 іх BENIM сям'я і Эры ў на майго брата, і выглядае маё дзіця 1 з іх, я, мая жонка і дзіця атрымала апошні 1 адзін у BENIM сям'і маёй жонкі, і толькі імя маёй жонкі майго ESI ў Эский здаецца думка прозвішчы прозвішчы змянілася пасля шлюбу падзелу піша Ці гэта стварае дэфіцыт

    bozlurtxnumx
    Удзельнік

    Добры дзень, сябры, я пачатковец на гэтым сайце і вельмі begendim сайта.
    У мяне ёсць некалькі пытанняў наконт заяўкі на ўз'яднанне сям'і. Я грамадзянка Германіі і выйшла замуж у Турцыі. Цяпер мы спрабуем аформіць дакументы на ўз'яднанне сям'і, і я ўзяў з сабой пасведчанне аб шлюбе, калі вярнуўся ў Германію. Але ў маёй жонкі ёсць арыгінал і фотакопія міжнароднай рэгістрацыі шлюбу (формула B) гэта. Ці патрабуецца ў гэтым выпадку пасведчанне аб шлюбе?

    Мая жонка павінна звярнуцца ў консульства ў Ізміры прыняло randevusunu Вы таксама не патрэбныя пераклады Ізміра. Слухач не кажа ў іх інтэрпрэтацыі даецца edilecekken, але мы ўсё яшчэ заставаліся ў завагаўся. Таму што мы хочам узяць на сябе поўную дакументацыю.

    Акрамя таго, гэта мой другі шлюб. Я выйшла замуж bosanmıslıg раней. Я пакінуў сваю жонку ў германіі яе развод я бачыў, на kagıdı і выкананні дакументаў у выпадку рукі маёй жонкі. Рашэнне перавесці развод у Турцыі неабходна?

    Ўкус, што я атрымліваю ад грамадзяніна (а не грамадзяне Сіф) Поўнае асцярожнай, як насельніцтва, здаецца мне адключыць запіс асобніка. Хоць гэты падзел не TUT думкі па гэтым дакуменце götürülecekm консульству.

    Я вельмі рады, калі вы можаце дапамагчы.

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    Копіі пасведчання аб шлюбе будзе дастаткова. Формула b ужо існуе. Ізмір не патрабуе перакладу, не трэба, каб вашы грошы сыходзілі. Калі вы пазней сталі грамадзянінам Германіі, у вас ёсць дакумент, але не толькі вы, але і ваш сям'я, неабходныя бацькі, браты і сёстры, раздзел думак запоўнены, але месцы на баку, які мы называем жыццём або смерцю, зачыненыя. Калі раздзел думак пусты, вам трэба пакінуць яго поўным, некаторыя групы насельніцтва маюць праблемы, калі не , трэба ісці ў іншы ЗАГС і прымаць меры.

    Добры дзень, сябры, я пачатковец на гэтым сайце і вельмі begendim сайта.
    У мяне ёсць некалькі пытанняў наконт заяўкі на ўз'яднанне сям'і. Я грамадзянка Германіі і выйшла замуж у Турцыі. Цяпер мы спрабуем аформіць дакументы на ўз'яднанне сям'і, і я ўзяў з сабой пасведчанне аб шлюбе, калі вярнуўся ў Германію. Але ў маёй жонкі ёсць арыгінал і фотакопія міжнароднай рэгістрацыі шлюбу (формула B) гэта. Ці патрабуецца ў гэтым выпадку пасведчанне аб шлюбе?

    Мая жонка павінна звярнуцца ў консульства ў Ізміры прыняло randevusunu Вы таксама не патрэбныя пераклады Ізміра. Слухач не кажа ў іх інтэрпрэтацыі даецца edilecekken, але мы ўсё яшчэ заставаліся ў завагаўся. Таму што мы хочам узяць на сябе поўную дакументацыю.

    Акрамя таго, гэта мой другі шлюб. Раней я быў жанаты і разведзены. У мяне ў Нямеччыне была разводная папера, я пакінуў яе на жонку, а ў маёй жонкі ёсць дакументы па выканаўчай справе. Ці трэба перакладаць рашэнне аб разводзе ў Турцыі?

    Ўкус, што я атрымліваю ад грамадзяніна (а не грамадзяне Сіф) Поўнае асцярожнай, як насельніцтва, здаецца мне адключыць запіс асобніка. Хоць гэты падзел не TUT думкі па гэтым дакуменце götürülecekm консульству.

    Я вельмі рады, калі вы можаце дапамагчы.

    лаяльны12345
    Удзельнік

    Прывітанне, сябры, я хачу, каб вы мне чымсьці дапамаглі. Я ажаніўся са сваёй дзяўчынай, якая нарадзілася і вырасла ў Аўстрыі, 11.10.2012, і цяпер мне трэба падаць заяўку на ўз'яднанне сям'і, каб я мог туды паехаць. Ці магу я атрымаць турыстычную візу, паехаць туды і падоўжыць яе адтуль? Мая жонка кажа, што мы можам падоўжыць яе адсюль. Таму што турыст, які мы збіраемся паехаць да мяне і адправіць мне дакументы адсюль сям'і сям'і ад неабходнасці падаць заяўку на сям'ю Турцыі dıor.І пасля прыезду ў Аўстрыю пасля прыезду сюды вы можаце падоўжыць dıor, мы можам мне дапамагчы.Мне трэба падаць заяўку на сумяшчэнне.Колькі часу гэта зойме і колькі часу спатрэбіцца, каб атрымаць віза? Загадзя дзякуй за інфармацыю...

    3,14
    Удзельнік

    –> Тыя ж пытанні у некалькі розных месцаў Будзем асцярожныя, каб не адкрыць яго. Я думаю, што няма неабходнасці чытаць адно і тое ж пытанне больш за адзін раз. :)

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    У вас ёсць 2 шанцы: вы пойдзеце на ўз'яднанне сям'і і ажэніцеся там, або вы выйдзеце замуж у Турцыі і падасце заяўку на ўз'яднанне сям'і.

    Прывітанне, сябры, я хачу, каб вы мне чымсьці дапамаглі. Я ажаніўся са сваёй дзяўчынай, якая нарадзілася і вырасла ў Аўстрыі, 11.10.2012, і цяпер мне трэба падаць заяўку на ўз'яднанне сям'і, каб я мог туды паехаць. Ці магу я атрымаць турыстычную візу, паехаць туды і падоўжыць яе адтуль? Мая жонка кажа, што мы можам падоўжыць яе адсюль. Таму што турыст, які мы збіраемся паехаць да мяне і адправіць мне дакументы адсюль сям'і сям'і ад неабходнасці падаць заяўку на сям'ю Турцыі dıor.І пасля прыезду ў Аўстрыю пасля прыезду сюды вы можаце падоўжыць dıor, мы можам мне дапамагчы.Мне трэба падаць заяўку на сумяшчэнне.Колькі часу гэта зойме і колькі часу спатрэбіцца, каб атрымаць віза? Загадзя дзякуй за інфармацыю...

    лаяльны12345
    Удзельнік

    Я ўжо замужам, але я хацеў спытаць вас, так як падача заявы на ўз'яднанне сям'і займае шмат часу, колькі часу зойме атрыманне візы?

Адлюстраванне 15 адказаў - ад 1 да 15 (усяго 134)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.