Дакументы, неабходныя для атрымання візы для ўз'яднання дзяцей у сям'і

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    fuk_xnumx
    Удзельнік

    ВАЖНА: Дакументы павінны быць прадстаўлены па пошце, у якім матэрыялы

    2. [] Кандыдаты павінны быць зроблены асабіста

    3. [] 10 гадоў 12 месяцаў па меншай меры, не сапраўдны пашпарт
          Націск VISA для атрымання візы ў старонках пашпарта, вы павінны мець па крайняй меры 2 пустых старонак.

    4. [] Калі хто-небудзь з дзяцей павінны быць цалкам запоўненыя ў анкеце ёсць дзеці
          Дзеці павінны быць нават у Турцыі яны застаюцца цалкам запоўненымі.

    5. [] 3 Усяго біяметрычны пашпарт фота
          асаблівасць малюнка;
      * У мінулым месяцы выцягнуў 6 павінен адлюстроўваць апошні выгляд
      * X павінна быць у 45 35 мм.
      * Краю палёў павінны быць
      * Твар пярэдняга які адлюстроўвае, ачысціць галава і ўсе вочы павінны з'явіцца

    6. [] Заяўка Штук 2 Moses віза на знаходжанне
          2 формы заявы на від на жыхарства, запоўненыя цалкам, разборліва на нямецкай мове і ўласнаручна падпісаныя заяўнікам. Вы можаце атрымаць бясплатны доступ да формы на ўваходзе ў візавы аддзел або на старонцы консульства перад падачай заяўкі.

    7. [] Усе дзеці ў асабістым валоданні, дакументы на пражыванне ў арыгінале і двух ксеракопій
       

    8. [] Заяўнік супольнасці Рэгістр насельніцтва аб стане сям'і Прыклад арыгінал і ксеракопія 2
    Поўная рэгістрацыя Tekmil Масавая насельніцтва, напрыклад, арыгінал і ксеракопія 2.
        (Даступна з ЗАГСу)

    9. [] Плата Visa, 60 еўра
        Еўра і павінны быць прыведзены цалкам

    10. [] Паказвае ступень блізкасці да людзей фотакопіі грамадзян ЕС
          Для мужа і жонкі: Пасведчанне аб шлюбе для дзяцей Рэгістрацыя нараджэння Прыкладу

    11. [] Пасведчанне асобы або пашпарт ксеракопія дадзенай асобы грамадзян ЕС

    12. [] Існуе стары пашпарт павінен быць прадстаўлены

    папярэджанне:

    Калі ласка, прыходзьце ў консульства 15 хвілін да прызначанага часу.
    Звярніцеся ў службу UPS, не звяртаючыся да візавых у частцы ўнутранага двара і ўсёй інфармацыі, якая тычыцца вяртання пашпарту, калі ласка, ёсць візы.
    мабільнае прыкладанне з вамі, калі вы ідзяце да дроце. вялікія сумкі, кампутары, прыносяць свае тавары, там няма месца, вы можаце давяраць ім.

    Усе дзяржаўныя дакументы, якія былі паказаны ў поўным аб'ёме, але вы павінны прынесці з вамі, калі вы ідзяце да консулу ў касе з-за асаблівых абставін, заяўнікі могуць запытаць дадатковыя дакументы.
    Пасля атрымання візы неадкладна правярайце дакладнасць інфармацыі пра візу, у прыватнасці, тэрмін дзеяння і імя, прозвішча візы. Калі ёсць памылкі, трэба неадкладна звярнуцца ў візавы аддзел.
     
    З павагай,

    Германія Пасольства / Генеральнае консульства Інфармацыя пра візы і прызначэнне Паслугі

    cetinxnumx
    Удзельнік

    Я б ТСК

    msmsrs з'яўляецца
    Удзельнік

    Ён таксама папрасіў ганарар часу basvuruldug з хлопчыка? Я не памятаю, так хочацца?

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    Выпатрабаванне дакументаў uctu зверху, спрабуючы сабе не патрабуецца ад грамадзян, неабходных для атрымання толькі

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    фактычны

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    ?

    Я прагіну
    Удзельнік

    Сябры спрабуюць 2010 гадоў ўз'яднання сям'і віз з мая работнікаў, працадаўцаў і мы нават высветлілі ў раз прыкладання 3 паручыцеля кожны раз, калі ў прыкладаннях 1 праз, як планавалася gectikd, які затым прыйшла адмова 2010 траўня я ужыў 2011 mayısd. 12 13 3 месяцаў, даючы наша адмова год з перыядам чакання, як яны марна ..

    Праўда ў тым, што ў гэты час у нас нарадзілася дачка. Няхай Алах дасць вам доўгае жыццё. Цяпер мы зробім 4-ю заяўку праз нашу дачку, але мяне дзіўна бянтэжыць страх перад ЧЫРВОНЫМ у сувязі з запытанымі дакументамі.

    Некаторыя дзіцячы пашпарт і пасведчанне аб нараджэнні неабходна некаторы вызначэнне не патрабуецца, тое, што было б дастаткова.

    Я настойліва прашу інфармацыю адносна вашых сябрам 3 разоў больш часу адхілення добра pinpirikl вынікала heran хто турбавацца аб праблеме вы спозніцеся на працу рэзюмэ людзей, як я.

    гэта Рэзюмэ Калі дакументы, якія абсалютна запытаны і дзе іх можна ўзяць і аформіць, таксама піша вам муж у Германіі. Гэта будзе вельмі добра.

    Прыклад: Прыклад рэгістрацыі насельніцтва: (трэба ўзяць з Адміністрацыі насельніцтва).

    У чаканні сяброў, якія acilet.

    Бог дабраславіць вас усё ..

    Я прагіну
    Удзельнік

    Сябры, я чакаю адказу 1.5 месяца, можа хто дасведчаны адкажа на маё паведамленне вышэй? Калі ласка… Мы хацелі б прызначыць сустрэчу на гэтым тыдні.

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    Пасля dogdukd дзіця прымае на сябе асобу неабходнасці яшчэ ў пасведчанні аб нараджэнні дзіцяці і прадстаўлення неабходнай консульскай ідэнтычнасці, якую інфармацыю вы хочаце

    Я прагіну
    Удзельнік

    Асабліва гэтыя матэрыялы

    7. [] Усе дзеці ў асабістым валоданні, дакументы на пражыванне ў арыгінале і двух ксеракопій
        Amanca прысяжных перакладчык з перакладам арыгінала і ксеракопіі 2.

    (Як мне атрымаць гэты від на жыхарства ў дзіцяці ў Германіі?)

    10. [] Паказвае ступень блізкасці да людзей фотакопіі грамадзян ЕС
          Для мужа і жонкі: Пасведчанне аб шлюбе для дзяцей Рэгістрацыя нараджэння Прыкладу

    (Нараджэнне запіс ўзор быў казаць пра з формулы? Як атрымаць гэты дзіця, каб атрымаць грамадзянін ад Бюро перапісу насельніцтва?)

    ён будзе праходзіць з неабходнымі дакументамі пасведчання аб нараджэнні ксеракопіі маці і дзіцяці і іх сертыфікатаў на жыхарстве або факс або па пошце арыгінал будзе фотакопіі прыйсці са мной, таму што дзіця па-за домам? Ці ёсць там не павінны быць арыгіналы будуць прыходзіць зноў да маёй жонкі?

    Ну, я так разгубіўся...

    Або мой сябар, калі вы ведаеце і пішаце, што гэты дакумент будзе зняты са сцяны і адпраўлены са сцяны ў парадку, я быў бы рады, калі б вы яго напісалі, я не магу спаць без стрэсу ўжо 1 тыдзень.

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    яны звязваюць з дзіцем ад натхнення вам трэба зрабіць копію пасведчання асобы і нараджэння kagd хочуць адправіць СД па электроннай пошце вы cikar дзіця аб запытаных дакументах з іх, з нагоды ідэнтычнасці натхнення ксеракопіі пасведчання аб шлюбе вы ў любым выпадку формула б выезды формулы прыводзяць да ikisinide

    dejavuxnumx
    Удзельнік

    Сябры, адкажыце, калі ласка, з інфармацыяй, набліжаецца час майго запісу ў консульства. Майму сыну 2 гады, ён нарадзіўся ў Турцыі. Цяпер і жонка, і сын маюць падвойнае грамадзянства.
    цяпер яны спачатку паехалі ў Германію і там пасяліліся. Паколькі мая жонка была цяжарная, ім прыйшлося ехаць раней, бо ў наступныя тыдні авіяпералёты былі забароненыя.

    Пытанне, якое затрымалася ў маёй галаве, гэта Калі ласка, мне патрэбна тэрміновая інфармацыя

    Ці можа быць падставай для адмовы той факт, што наш сын, для якога я буду прэтэндаваць на сям'ю праз дзіця, нарадзіўся ў Турцыі?
    Так што дзіця не абавязкова павінна нарадзіцца ў Германіі, так?

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    Дзіця ўжо з'яўляецца грамадзянінам Германіі, важна, каб дзіця было грамадзянінам Германіі, не мае значэння, дзе ён нарадзіўся, цяпер дзіця, здаецца, жыве ў Германіі, і ў вас будзе ўз'яднанне сям'і над ім, я не думаю, што ў гэтым будуць праблемы.

    dejavuxnumx
    Удзельнік

    Дзякуй, вы расцеце як лекі Уфук :))
    З цягам часу ў людзей узнікае стрэс. Дзякуй Богу, гэты сайт існуе, каб мы маглі расчышчаць пытальнікі ў галаве і зусім не напружвацца… Яшчэ раз дзякуй.

    oito8
    Удзельнік

    не хвалюйся, дружа, калі малы грамадзянін Германіі, то атрымаеш яго як ката

    Giland
    Удзельнік

    Падаў заяўку 11.04.2014, паглядзім, калі прыйдзе адказ з кафэ :)

Адлюстраванне 15 адказаў - ад 1 да 15 (усяго 74)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.