Калі ласка, дапамажыце, калі ў вас ёсць гэтая інфармацыя як добра ў Германіі закон суддзяў

> Форумы > Бізнэс і працоўнае жыццё ў Германія > Калі ласка, дапамажыце, калі ў вас ёсць гэтая інфармацыя як добра ў Германіі закон суддзяў

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    nescaff ў
    Удзельнік

    Прывітанне, сябры, мае дарагія сябры, прайшло пяць гадоў з таго часу, як я прыехаў у Германію. Я працую два гады. У мяне няма нямецкай мовы як роднай. У мяне адбылася велізарная аварыя на працы. 2 месяцы таму ў мяне адбылася велізарная аварыя на працы. У мяне тона тавараў упала на ногі. Я працую на мармуровай фабрыцы. Мне цяжка спыніць, каб мой сямейны лекар быў у водпуску на працягу тыдня, ён часова разглядаў іншы справаздачу за 6 дзён. Мне напісалі 30 г. да 30.10.2017 г. Я атрымаў справаздачы, якія атрымаў, адзін з іх застаўся на працоўным месцы, я аддаў адзін на працоўнае месца, а другі пайшоў на працоўнае месца, сказаўшы, што аднойчы да мяне прыйшла папяровая папера і пайшла да мяне пазней Яны зноў даслалі справаздачу, таму што гэта была наша памылка, я раніцай зноў патэлефанаваў на месца працы, ён сказаў, зноў я пайшоў на месца працы, атрымаў справаздачы з працоўнага месца, якое даў на працоўным месцы, не прымаю гэты справаздачу, я не ведаю, як цябе пракруціць месяц, я не ведаю законы, якія яны мне далі 30.11.2017 - гэта мой звычайны тэрмін і мой след 20.11.2017 кожны месяц 28.2.2018 ляжаў не пазней за ўсё і не клаўся спаць у мяне заробак 27 яны далі мне выхад, хто разумее законы, вы можаце мне дапамагчы

    rustemxnumx
    Удзельнік

    Прывітанне,

    Я думаю, што ён вінаваты, калі доктар не даслаў свае справаздачы. У гэтым выпадку, я думаю, вам трэба ўбачыць сваё працоўнае месца з доктарам. Акрамя таго, калі вы не атрымаеце вынікаў, аднясіце дакументы ў Arbeitstamt і дакументы ад доктара пра зробленую памылку. Таксама ёсць такая сітуацыя. Я чую неабгрунтаваныя дзівацтвы, атрыманыя ад сямейных лекараў. Калі вы надрукуеце занадта шмат дзівакоў, у вас могуць узнікнуць праблемы.

    бессардэчны
    Удзельнік

    Прывітанне, брат мой, у першую чаргу. Перш за ўсё, вы не забываеце, што гэта закон, бо ніводнае працоўнае месца не мае права выдаліць вас, альбо ў вас ёсць справаздача. Мая жонка хварэла, і пратакол быў запытаны, калі адвакат, а потым мы звярнуліся ў суд і выйгралі, што ў той час мы не атрымалі шмат грошай. Але ваша становішча зусім іншае, што вы пацярпелі ад няшчасных выпадкаў на працы на няшчасных выпадках працы ў Германіі, што дае работніку вялікую суму кампенсацыі. Яны спрабуюць пазбавіцца ад вас, таму што кампанія баіцца страху яго. Знайдзіце добрага адваката і звярніцеся ў суд адваката. У мяне здарылася аварыя на працы, так што лекар паведаміў, што ў мяне пастаянны шкоду, калі я пазбавіцца ад мяне, пакуль кампанія паведамляе, і напісаў кундигун, калі вы кажаце, што ў мяне ўжо здарылася працоўная аварыя. Я думаю, што я дапамагу вам знайсці добрую кампенсацыю, калі вам патрэбна справаздача па надзвычайных сітуацыях адваката Калі ўсё скончыцца, працягвайце атрымліваць як мага даўжэй, месяц 1 месяц 2 прыйдзецца заплаціць ім пазней

Адлюстраванне 2 адказаў - ад 1 да 2 (усяго 2)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.