Бліжэй да 3 курса ў Германіі

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    арлоў па
    Удзельнік

    Так, сябры
    Прывітанне ўсім з часоў Германіі, дзе я вёў самую вялікую псіхалагічную вайну ў сваім жыцці.
    Не прыходзь, прывыкай, кідай мужа і жонку і выганяй з дому
    Магчымасць зноў трымацца за жыццё дзякуючы наяўнасці сваякоў
    Працяг жыцця на пэўным узроўні прама цяпер..
    Калі мяне спытае будучыня
    Калі ад мяне запытаюць трагікамічны адказ, калі згадваецца Нямеччына
    1 пад настрой
    Я б сказаў, што ніколі не давяраю двум людзям.
    У мяне пакуль сесія да 2023 года
    Мой шлюбаразводны працэс з жонкай пастаянна адкладваецца з-за кароны
    Невядома, што будзе
    перыяд
    Турцыя адстой
    Кажуць, што гэта палачка з двума канцамі!!
    Змрочнае надвор'е ў Германіі прымушае задумацца
    Адзінота - гэта вельмі і вельмі цяжка.
    Нядаўна сустрэтыя сяброўкі, якія нарадзіліся тут, калі вы кажаце, ааа, вы прыехалі з Турцыі, дурное выключэнне і астуджальны стыль.
    Насамрэч, цёплы і спакойны дом - самы вялікі сакрэт шчасця.
    У гэтым нудным сацыяльным жыцці Еўропы
    Пакуль вы працягваеце змагацца, вы заўсёды павінны падтрымліваць сваю псіхалогію.
    Гладкасць парадку, яго прырода, зялёныя азёры, сіла пакупніцкай здольнасці
    Вялікія фактары, якія робяць вас шчаслівымі
    Але вось яго асацыяльнае жыццё, недахоп сонца, яго нуда, арыентаваная на працу і жыццё.
    Ха, я кажу, што Германія ў параўнанні з Турцыяй, але я таксама кажу
    Голас унутры мяне кажа, што ўсё - грошы!!
    Няправільна разглядаць Нямеччыну толькі як грошы, але
    Калі глядзіш на еўра, у чалавека кружыцца галава :)
    складаны працэс
    Хай Бог усім дапаможа

    бессардэчны
    Удзельнік

    Чалавек, які асацыяльны ў Турцыі, або людзі з невялікіх населеных пунктаў бачаць Германію раем, але для людзей, якія бачылі навакольнае асяроддзе ў Турцыі, грамадскіх людзей з вялікіх гарадоў, якія заўсёды ходзяць з сябрамі ў кіно, на канцэрты, дыскатэкі і г.д., Германія гэта пекла і заўсёды будзе заставацца такім. Грошы - гэта не ўсё. але, на жаль, гэта праўда жыцця.. калі людзі ў Турцыі пытаюцца, як жыццё ў Германіі, я не кажу пра аднастайнае жыццё тут, таму што заўсёды атрымліваю адны і тыя ж адказы ..як у германіі сумна і г.д.

    Nesibe з
    Удзельнік

    Чалавек, які асацыяльны ў Турцыі, або людзі з невялікіх населеных пунктаў бачаць Германію раем, але для людзей, якія бачылі навакольнае асяроддзе ў Турцыі, грамадскіх людзей з вялікіх гарадоў, якія заўсёды ходзяць з сябрамі ў кіно, на канцэрты, дыскатэкі і г.д., Германія гэта пекла і заўсёды будзе заставацца такім. Грошы - гэта не ўсё. але, на жаль, гэта праўда жыцця.. калі людзі ў Турцыі пытаюцца, як жыццё ў Германіі, я не кажу пра аднастайнае жыццё тут, таму што заўсёды атрымліваю адны і тыя ж адказы ..як у германіі сумна і г.д.

    Вы дакладна згодны з тым, што вы сказалі. Калі ў вас ёсць пэўнае якаснае асяроддзе, калі вы прыязджаеце з Турцыі, на жаль, гэта крыху складана кампенсаваць у Германіі😞. Я сам пакутую ад такіх жа псіхічных праблем. Нашы варанды, якія жывуць тут, на жаль, ствараюць такое ўражанне, і ва ўсялякім разе яны знаходзяцца ў стане і паводзінах, якія можна назваць дзіўнымі і нахабнымі. Дзіўна, сапраўды дзіўна. Але калі жыццё пачалося, то прасцей за ўсё было б уцячы. Але мяне суцяшае тое, што горшае заўсёды мае добры бок.

Адлюстраванне 2 адказаў - ад 1 да 2 (усяго 2)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.