ДАКУМЕНТЫ, НЕАБХОДНЫЯ ДЛЯ ЗАЯВЛЕННЯ ШЛЮБУ Ў ГЕРМАНІІ.

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    fuk_xnumx
    Удзельнік

    1. [] Заяўнік павінен быць па крайняй меры 18 гадоў

    2. [] Асноўныя Граматыка Вынікі экзамену 2 арыгінал і ксеракопія дакумента

    (212 340 49 43 Мова экзамену для прызначэння). (Інстытут Гётэ, TELC прызнаны з запісу атрыманага сертыфіката ў ÖSD або TestDaF)

    3. [] Кандыдаты павінны быць зроблены асабіста

    4. [] 2 жылых дамоў выбачыць нас Форма заяўкі

    Перад ужываннем форма заявак ад уваходу ў раздзеле консульства бясплатна візы або можа быць атрымана з Інтэрнэту.
    У нямецкай мове, пудзілы ў добра чытаная выглядзе і павінны быць падпісаныя ўласнаручна заяўнікам

    5. [] 3 Усяго біяметрычны пашпарт фота

    У мінулым месяцы выцягнуў 6 павінен адлюстроўваць апошні выгляд
    * X павінна быць у 45 35 мм.
    * Твар пярэдняга які адлюстроўвае, ачысціць галава і ўсе вочы павінны з'явіцца

    6. [] Візы, па меншай меры 12 месяцаў раней падпісаны пашпарт

    ВІЗЫ дуплекснай старонкі для друку з візай у пашпарце павінна быць як мінімум 2 пустая старонка

    7. [] Заяўнік арыгінала і фотакопію міжнароднай рэгістрацыі нараджэння Прыкладу

    (Міжнародная рэгістрацыя нараджэння, напрыклад, могуць быць атрыманы з ЗАГСу)

    8. [] Дазвол на міжнародны шлюб альбо арыгінал і ксеракопія ліста ад Шлюбнага бюро ў Германіі

    9. [] Ксеракопія копіі пашпарта мужа і жонкі, якія пражываюць у Германіі, і ксеракопія старонкі з відам на жыхарства

    Грамадзянін Германіі жонкі павінны быць прадстаўлены ксеракопіяй пашпарта або пасведчання асобы

    10. [] Заяўніка і жонка ажанюся асобна Поўная Tekmil арыгінал і ксеракопію рэгістрацыі Case грамадскага насельніцтва
    Размешчаны ў раздзеле думкі рэгістрацыі мяркуецца завяршыць у поўным аб'ёме.

    (Поўны Tekmil Масавая рэгістр насельніцтва, напрыклад, могуць быць атрыманы з ЗАГСу)

    11. [] Збор Visa Апрацоўка 60 еўра

    Плата за еўра візы 30 для непаўналетніх
    12. [] Час апрацоўкі Visa можа заняць некалькі месяцаў

    13. [] Пашпарт фотакопія

    Ілюстраваныя старонкі пашпарта, якая паказвае рэчаіснасць старонкі і копія апошняй старонкі, дзе інфармацыя насельніцтва.

    E-пашпарт у якасці ідэнтыфікацыйнай інфармацыі на старонках ксеракопіі старонак, дзе візы і, калі такі маецца.

    14. [] Калі стары пашпарт павінен быць прадстаўлены

    15. [] Колькасць 4 ўваходу амбасады дзверы павінна быць зроблена для паступлення

    папярэджанне:

    Калі ласка, каля брамы секцыі візы 20 хвілін да прызначанага часу, так як яна ўключае ў сябе толькі alınacaktır.siz заяўніка спяваў і арганізаваны, каб прынесці дакументы завершаны да моманту прызначэння. Калі адсутнічае ў газетах, вы не можаце ўжыць візу, вы павінны атрымаць новае прызначэнне будзе адмяніць ваша прызначэнне і выплаты пошліны. Тая ж сітуацыя была б занепакоеная, калі апынецца, што вы не жывяце ў адным з гарадоў, ахопленых пасольствам. Супрацоўнік Toll можа запытаць дадатковыя дакументы, у адпаведнасці з дадаткам.

    Мабільныя тэлефоны, ноўтбукі і вялікія сумкі выключаныя з секцыі візы, і няма ніякай магчымасці даверыць запіс.

    Звярніцеся ў службу UPS ў раздзеле візы, не звяртаючыся да офіса візы да вашага прызначэння, і адтуль вы атрымаеце ўсю інфармацыю, што датычыцца вяртанне пашпарта.
    З павагай,
    Германія Пасольства / Генеральнае консульства Інфармацыя пра візы і прызначэнне Паслугі

    ўражанне
    Удзельнік

    Я напісаў гэта ў іншым месцы, хаця дазвольце напісаць коратка тут падрабязна. Пажаніўшыся там па мілай візе башвурулупа для шлюбу ў Германіі, каб зноў паехаць у Турцыю, мы выявілі, што ў нас таксама няма дадатковай заяўкі? Пасля выязной візы для шлюбу ў Германіі пасля шлюбу едзеце ў Германію, каб атрымаць дазвол на непасрэдную працу, або калі што-небудзь падоўжыць зноў, ці я жыву там, звярнуўшыся сюды, я знайшоў іншае прымяненне пасля таго, як шлюб прыехаў у Турцыю?

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    Вы bayb вы чытаеце запіс already'll ісці так павёз, калі вы пытаеце, як яны кажуць, што права yanlizim забяспечыць выразныя які казаў ня натхнілі з хаты або заработнай платы можа спатрэбіцца прыняць vatandaslarind кар'еры яны хочуць зарплаты дом у некаторых штатах тое ж самае ў дачыненні да турэцкім грамадзянам просяць дзьмуць не менш, калі Landratsamt якіх дакументаў яны хочуць, каб вы маглі атрымаць інфармацыю ў дэталях адтуль на пажаданасці
    ужо вышэй, таксама піша Нямеччыну шлюб Price're на бераг вяселле ў патрэбным belgeler.almanya, калі вы ідзяце туды гэта не трэба прыйсці яшчэ раз, але axnumx дакумента паглынуў ня быць без яго, і шлюбу з указаннем г пісаць нешта lazım падпорак германіі вясельнага kiyca Я кажу адпраўнік гэтых дакументаў зрабіць адзін і той жа адрас электроннай пошты

    Бейбарс
    Удзельнік

    Вы bayb вы чытаеце запіс already'll ісці так павёз, калі вы пытаеце, як яны кажуць, што права yanlizim забяспечыць выразныя які казаў ня натхнілі з хаты або заработнай платы можа спатрэбіцца прыняць vatandaslarind кар'еры яны хочуць зарплаты дом у некаторых штатах тое ж самае ў дачыненні да турэцкім грамадзянам просяць дзьмуць не менш, калі Landratsamt якіх дакументаў яны хочуць, каб вы маглі атрымаць інфармацыю ў дэталях адтуль на пажаданасці
    ужо вышэй, таксама піша Нямеччыну шлюб Price're на бераг вяселле ў патрэбным belgeler.almanya, калі вы ідзяце туды гэта не трэба прыйсці яшчэ раз, але axnumx дакумента паглынуў ня быць без яго, і шлюбу з указаннем г пісаць нешта lazım падпорак германіі вясельнага kiyca Я кажу адпраўнік гэтых дакументаў зрабіць адзін і той жа адрас электроннай пошты

    .. Тое, што я кажу пра першапачатковае Yoon, закон выклікаў аварыю ў той час як .. хачу казаць AmAyIm закон:

    § 28 Familiennachzug цу Deutschen

    (1) Die IST дем ausländische Aufenthaltserlaubnis

    Эйнес Deutschen з Ehegatte,
    Minderjährige што Ledig Kind Эйнес Deutschen,
    Ledig Minderjährige Elternteil Эйнес дэр Deutsch цур Personensorg да Ausübung
    цу erteilen, Венна дэр Deutsche сэйнэн gewöhnlich Aufenthalt ім Bundesgebiet лініі. Sie IST фон § 5 abweichend АБС. 1 Nr. Fälle дэ Satzes 1 1 ў дэн Nr. 2 3 унд цу erteilen, Soll Sie ў дэр Регель фон § 5 abweichend Abs. 1 Nr. Fälle дэ Satzes 1 1 ў дэн Nr. 1 erteilt Вэрдэн. Sie кан фон § 5 abweichend Abs. 1 Nr. 1'm ніша personensorgeberechtigt ў Elternteil Эйнес Deutschen Minderjährige што Ledig ў erteilt Вэрдэн, Венна памерці Gemeinschaft Familiare вирда Schon ім Bundesgebiet gelebte. § 30 Abs. Satz 1 1 Nr. Und 1 2, 3 Satz унд Abs. Fälle гіст ў дэн Satz дэ 2 1 1 Satzes Nr. Entsprechend anzuw чым 1.

    Калін пісаў у explicitily, цяпер я пастаўлю павінен быць прадастаўлена візай, хоць і не канчатковы yaziyor .. г.зн. працэдуры не хочуць паперы, абсалютна не атрымаўшы ніякага крыніцы зараз новы дзьмуць так чырвонымі яны не могуць .. тады я пагавару сетку так спадары ..

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    Жыхары Бейбарс ЕС непаразуменне. Грамадзянін Германіі olupd даведка аб даходах гаворыць ні адзін закон не патрабуецца, калі адзін такі сяброўскія мы атрымалі іх адзін, якія я даў прыкладаў транслююць інфармацыю, але на практыцы яны хочуць хацелі атрымаць інфармацыю аб гэтай тэме ад асобы або вы супраць няправільнага ў Тут я не хачу гуляць

    матэрыял
    Удзельнік

    Добры дзень, мая жонка - грамадзянка Германіі. У яе папрасілі даведку аб даходах. Так як яна была студэнткай, яе бацька падпісаў у натарыуса дагавор паручыцельства на 2 гады. Яе аддалі на жыхарства для замежнікаў у г. Хаген .Жонка майго дзядзькі - грамадзянка Германіі.Ён вучыцца на чыстай нямецкай мове.У яго даход 500 еўра.Арэнду плоціць 410 еўра.Атрымлівае 200 еўра дапамогі.Прасілі даведку аб даходах за апошні год. 6 месяцаў і ён прывёз... а паколькі дзядзька размаўляе па-нямецку, то нічога не прывёз, ні даведку, ні візу, да ведама.

    EL-TURCO
    Удзельнік

    Калі вы хочаце, каб выйсці замуж у Германіі хоча, каб мой дарагі ufukcug буфера абмену дакумента не жадае такой axnumx нямецкіх вучоны ў выпадку засведчаных калі зроблены заяўнікаў, каб выйсці замуж у Турцыі Цане! Цана ў чалавеку кажучы нямецкі кароткі афіцэр досыць цяжка oluyor.tecrübeyl да!
    Пытаньне з заробкам ужо ўрэгулявана законам, як казаў мой брат Бэйбарс! :-)

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    Я ведаю tabıkı abicim або sizleride Я не сцвярджаю, што, мякка кажучы, бі непавагі або што-небудзь няправільна abicim, але ў выпадку, калі ў мяне ёсць уяўленне, і яны сказалі, што я чуў, я б галоўны мова з прэсы на сайце, такія як нямецкі ведаюць грамадзяне яго Жоўць хацелі, і я dýyorum вакол, калі толькі ЕС у exceptional'm ня кандэнсатарныя ціск, але калі закон абсалютна нямецкі даказаць невуцкай axnumx там няма неабходнасці ведаць, што я спрабую BELGES ў Абиджане :)

    дарагі ufukcug! Я хачу ажаніцца ў Германіі, хоча буфер абмену выйсці замуж у Турцыі на нямецкага вучонага. Калі гэта зроблена, дакументы заяўнікі не хочуць, пра што сведчыць хуткасць if at a1!
    Пытаньне з заробкам ужо ўрэгулявана законам, як казаў мой брат Бэйбарс! :-)

    yeliz_orh
    Удзельнік

    Добры дзень, я пачатковец тут, калі ласка ü Як адкрыць новую тэму форуму бі адказ

    tarsuslu
    Удзельнік

    fuk_18 брат, ты пісаў вышэй, ты напісаў поўную агульную колькасць рэгістрацыі насельніцтва, якая належыць заяўніку і яго жонцы, напрыклад, сапраўдны немец для нямецкай жонкі (а не турэцкая ці нешта іншае) ... так што мы павінны зрабіць для яе .. няма нармальнага пасведчання аб нараджэнні альбо ўзору рэгістрацыі народаў, я быў бы рады, калі б вы мне дапамаглі

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    раней ніколі не турэцкае грамадзянства або пасведчанне аб нараджэнні досыць olcam konsoloslukd ESIM чыстага ўзору атрымлівае некаторыя з імёнаў, яны прымаюць яго, таму што

    fuk_18 брат, ты пісаў вышэй, ты напісаў поўную агульную колькасць рэгістрацыі насельніцтва, якая належыць заяўніку і яго жонцы, напрыклад, сапраўдны немец для нямецкай жонкі (а не турэцкая ці нешта іншае) ... так што мы павінны зрабіць для яе .. няма нармальнага пасведчання аб нараджэнні альбо ўзору рэгістрацыі народаў, я быў бы рады, калі б вы мне дапамаглі

    tarsuslu
    Удзельнік

    Вам наўрад ці трэба было даверыць даверанасць, якую трэба ўзяць? Ці консульства ў Германіі нам даставіць гэтую давераную асобу, ці можна ўзяць яе з замежных колаў, я вельмі цаню адказ, які вы напісалі .. мая жонка, вядома, вы ведаеце, што гэта будзе яшчэ адно вады для таго, каб атрымаць уваход і выхад у індычку? альбо самае простае, дзе купіць ці зрабіць, загадзя дзякуй за вашыя адказы  :)

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    Вы атрымаеце гэты дакумент у офісе для замежнікаў правінцыйнага ўпраўлення паліцыі, але ў аддзяленнях трэба будзе атрымаць толькі штаб правінцыі.

    Вам наўрад ці трэба было даверыць даверанасць, каб яе ўзялі? Ці консульства ў Германіі нам даставіць гэтую давераную асобу, ці можна ўзяць яе з замежных колаў, я вельмі цаню адказ, які вы напісалі .. для атрымання ведаў, што вам патрэбны ўезд маёй жонкі і выхад у Турцыю будзе яшчэ на адну ваду? альбо самае простае, дзе купіць ці зрабіць, загадзя дзякуй за вашыя адказы  :)

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    фактычны

    tarsuslu
    Удзельнік

    Добры дзень, сябры, я збіраюся ажаніцца ў Германіі і нямецкае бюро рэгістрацыі шлюбу патрабуе ад мяне міжнароднага дазволу на шлюб. Я сёння хадзіла ў ЗАГС, але мне яго не даюць. Калі хто ведае, якія дакументы ў шлюбным бюро у Германіі патрабуе, я быў бы рады, калі б яны маглі мне дапамагчы.

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    чаму не даюць

Адлюстраванне 15 адказаў - ад 1 да 15 (усяго 62)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.