Як правялі першыя месяцы ў Германіі?

> Форумы > Бізнэс і працоўнае жыццё ў Германія > Як правялі першыя месяцы ў Германіі?

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    стрэлы неба
    Удзельнік

    Прывітанне, хлопцы, я прыехаў у Гановер два тыдні таму з візай для ўз'яднання сям'і. Я пайшоў у першае аддзяленне для замежнікаў і зарэгістраваў адрас, але яны прызначылі сустрэчу на 90 студзеня для пераўтварэння 19-дзённай візы ў візу на жыхарства. Я маю на ўвазе, што ёсць толькі месяц, і паколькі ў гэты час будзе вызначаны моўны курс, я сяджу дома, нічога не робячы, і мне вельмі сумна, я адчуваю сябе вельмі ізалявана. на шчасце, турэцкага суседа няма. Ці можаце вы даць мне прапановы, што я магу зрабіць?

    https://www.almancax.com/almanca-aile-almanca-aile-bireyleri-ve-almanca-akrabalar.html

    yenicerixnumx
    Удзельнік

    Перш за ўсё, Сардэчна запрашаем у Гокце

    Ich sage dir nur 3 wörter . Langeweilig langeweilig langeweilig япі :)
    У гэтыя дні тыя часы, калі галава, якую ты называеш са свечкамі, на самой справе самая зручная і самая нязручная. Чаму вы пачынаеце вывучаць мову загадзя і павольна пасля таго, як пазнаёміцеся з навакольным асяроддзем вау, калі вы думаеце пра сябе. Спачатку гэта як рыба з вады. У гэты час пачаўся перыяд адаптацыі. Я думаю, што вы павінны зарэгістравацца ў першую чаргу. Калі ён поўны, вам можа прыйдзецца доўга чакаць.
    Перш за ўсё, я думаю, што вы ведаеце, навакольнае асяроддзе. Выйдзіце адсюль і там. Самая цэнтральная кропка - гэта кава са львом. Вам пашанцавала большасці з нас. Гановер. Пачніце вывучаць нямецкую мову. Навучы сябе ўроку дома. Праз некаторы час крыху адзіноты, трохі маўчання вам надоіць, але калі вы апынецеся хобі, вы выявіце, што адцягне вас. Сардэчна запрашаем у Германію.
    Selametle

Адлюстроўваецца 1 адказ (усяго 1)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.