Дапамога па B1 Telci сертыфікат

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    CIPET
    Удзельнік

    Добры дзень, сябры,
    У канцы мая я прысутнічаў на экзамене b1 telc. Сёння, калі я атрымаў вынікі, Hören / Lesen прыйшоў B1, Schreiben B1, але Sprechen A2.
    На экзамене па вуснай мове была польская дама і выкладчык курса. Калі я спытаў тых, хто здаваў папярэдні экзамен, якія пытанні ў іх былі ў раздзеле самаўвядзення, яны сказалі, што ў іх ад 3 да 5 пытанняў.
    Гэта былі пытанні ўзроўню b1, такія як планы пасля экзамену, вольны час і г. д. У экзамене А2 я працягваў балы 100 са 95. У мяне не было праблем з узроўнем і працай. Тады ў мяне было каля 14 і больш пытанняў. Я не думаю, што гэта ўзровень b1. Я перадаў тое, што бачыў на фотаздымку перад намі ў Teil 2 у адпаведнасці з b1, і, паколькі я пайшоў на экзамен адзін, другі настаўнік суправаджаў мяне пры планаванні ў teil 3. Гэта была лепшая частка, але калі неабходны бал для b1 быў роўны 75 і вышэй, мне далі 74,0.
    Я спытаў курс, спытаў мяне, ці захоўваюцца пытанні ў пісьмовым выглядзе, ён сказаў: няма. Я паказаў мноства іншых раздзелаў, сітуацыю і сітуацыю без паўторнага ўвядзення платы на экзамен, які мы прапанавалі сустрэцца яшчэ раз. Я хацеў бы звярнуцца ў раздзел Мюндлішэ.
    Калі ў вас ёсць веды ці вопыт аб гэтым, я чакаю вашай дапамогі.

    Дзякуй.

    Вы можаце падаць скаргу, калі лічыце, што чалавек, які праводзіць тэст, наўмысна ставіўся да вас. Паскардзіцца ў адпаведныя падраздзяленні. Вы таксама патлумачылі сітуацыю сваёй школе, і яны сказалі аднавіць экзамен. Цяпер вы альбо здасце экзамен, альбо дачакаецеся заканчэння скаргі.

    CIPET
    Удзельнік

    Прывітанне ўсім,
    Наша пярэчанне прыйшло да выніку праз 4 тыдні, і яны паведамілі, што ў балах не было памылак. Я ўсё роўна здаваў наступны экзамен, каб не пакідаць жар, і вынікі прыйшлі. Дазвольце дадаць заўвагу сябрам, якія не ведаюць. Калі вы здасце экзамен B1 і палітычны курс на працягу 2 гадоў з даты паступлення ў Германію, вы можаце атрымаць палову ўзносу, які вы заплацілі за курс.
    Вы можаце атрымаць неабходную інфармацыю на сайце Bundesamt für Migration und Flüchtlinge.

    CIPET
    Удзельнік

    Сябры, я пішу для тых, хто цікавіцца працягам працэсу здзелкі. Пасля абвяшчэння другога экзамену ў выніку ўстанова, у якой я здаваў экзамен, увайшла ў сістэму Bundesamt für Migration und Flüchtlinge.
    Праз некалькі тыдняў праз 1, 50% грошай, якія я заплаціў за курс, вярнуўся на мой рахунак. Я жадаю ўсім лёгка.

    Ezggg
    Удзельнік

    Прывітанне, я зноў пайду да b1, перш чым пагаварыць, я пайшоў ад астатніх. Якія вашы рэкамендацыі?

    ліхтарнік87
    Удзельнік

    Прывітанне, я зноў пайду да b1, перш чым пагаварыць, я пайшоў ад астатніх. Якія вашы рэкамендацыі?

    Калі вы будзеце здаваць экзамен? Я таксама буду здаваць экзамен Telc B1 у жніўні, і самая складаная частка гучыць як размова. Вы ўжо гэта перадалі на вас. Для Schreiben вы можаце паглядзець відэа з канала Yiğit Günal з Youtube. Вы падзяліліся шаблонамі прапаноў, і з гэтымі ўзорамі вам ёсць што напісаць у кожным асобніку ліста ці электроннай пошты.

Адлюстраванне 5 адказаў - ад 1 да 5 (усяго 5)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.