1 курсы: Агульная інфармацыя аб нямецкай мове

> Форумы > Драпіны асноўныя Курсы нямецкай мовы > 1 курсы: Агульная інфармацыя аб нямецкай мове

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    Лара
    наведвальнік
    АГУЛЬНЫЯ ЗВЕСТКІ Аб нямецка

    Перад тым, як нейкая інфармацыя пра нашых нямецкіх merhaba.ders verelim.b, пачаткоўцаў сяброў
    Мы лічым, што быць на месцы.
    Нямецкі падлучаны да германскай галіны індаеўрапейскіх моў і з'яўляецца адным з агульнага мовы ў свеце.
    Каля 120 мільёнаў чалавек, як вядома, гаварыць па-нямецку.
    Нямецкая мова з'яўляецца самай распаўсюджанай роднай мовай у Еўропе, і на ёй размаўляюць у многіх краінах за межамі Германіі.
    Напрыклад, гэта афіцыйная мова ў Германіі, Аўстрыі, Швейцарыі, Ліхтэнштэйне, Люксембургу, Бельгіі і Італіі.
    У цэлым, людзі лічаць, што цяжка вывучаць нямецкую düşünürler.b розум, адчуць іх асяроддзе ў гэтым кірунку
    атрыманне або прадузята і г.д., каб быць набліжаецца да гэтага пытання можа.
    Але ў цэлым, на працягу некалькіх пытанняў на ўсіх цяжка вывучыць нямецкую değildir.iş гумару, за выключэннем, што ён ужо па шэрагу пытанняў
    Найбольш вядомыя нават у асяроддзі, дзе gerçektir.fakat нямецкім грамадзянінам ў вас ёсць якія-небудзь праблемы з ім
    Гэтыя пытанні будуць абмяркоўвацца ў дэталях, калі гэта было б наўрад ці прыйдзе як vermiyoruz.zat.
    Кажучы вывучаць нямецкую мову, вынікі апытання, праведзенага экспертамі, каб накіроўваць нас працытаваць вам:
    Вынікі сваіх даследаванняў экспертаў, нямецкіх разведвальных людзі, якія даведаліся пазней, ад вывучэння нямецкай мовы
    Па дадзеных сталі значна больш прасунутымі, чым папярэднія çıkmış.tabi на ім мы не можам, кажуць эксперты.
    Напрыклад, вы распрацавалі ў сваім розуме, вывучаючы нямецкую мову 
    Як правіла, яны чыталі, як яны былі напісаны на нямецкай мове слова для гэтай сітуацыі diyebiliriz.tabi Ёсць шмат выключэнняў.
    Але калі вы даведаецеся, практычную працу, кіраўніка агульнай вымаўлення назваў для вас, olmayacaktır.ayrı праблем
    назва роду канкрэтных назваў ці літары, без адрознення вялікі пісьмовай формы.
    Акрамя таго, мы можам сказаць тым, хто ведае нямецкі не будзе мець ніякіх цяжкасцяў у вывучэнні любога мовы, акрамя нямецкага.
    Пасля гэтага агляду мы можам пачаць курс нямецкай мовы.

    Жыццё птушкі праходзіць як маланка, і вы амаль на нераст ў магіле, дзе слот. (B.mesnev а)
    olguntuz
    Удзельнік

    teşekürler emeğinize dilerimm працягнуў гэтую працу.

    Beti
    Удзельнік

    Тое, як я б öğreneceğim.tşk кожны аспект вашай almanaca ці што.

    Nurleb
    Удзельнік

    Божа мой, мае мары спраўджваюцца ;) Нямецкая мова - гэта мова, якую я хачу вывучыць больш за ўсё..і буду вывучаць яе тут..вялікі дзякуй...

    olguntuz
    Удзельнік

    Я спадзяюся, што вашы мары спраўдзяцца, калі вы сапраўды хочаце вучыцца, вы можаце вучыцца, і гэты сайт сапраўды карысны.

    Ананімны
    наведвальнік

    Вялікі дзякуй…

    Ананімны
    наведвальнік

    Teşşekkürler сяброў. Вашы рукі, ваша здароўе сэрца.
    Мы будзем старацца павольна вучыцца. :)

    джэнтльмен
    Удзельнік

    Danke für Alles

    muratxnumx
    Удзельнік

    Зберажыце КОЖНУЮ ПАДАРОЖЖУ

    Kopf
    Удзельнік

    Данке біс лысы...

    yavuzz
    Удзельнік

    Вялікі дзякуй ! Я спадзяюся, што дзякуючы вам я палепшу сваю нямецкую мову.

    vuslatım_schatz
    Удзельнік

    Вялікі дзякуй, мы з першага ўрока пачалі, няхай Бог дапамагае

    Ананімны
    наведвальнік

    Кок Данке Бог

    tarakcixnumx
    Удзельнік

    Мы сказалі Bismillah і пачалі вывучаць нямецкую мову, хоць я бачыў гэта ў сярэдняй школе, але я спадзяюся, што гэта не будзе цяжка, і я не адчайваюся………

    Nicole *
    Удзельнік

    здароўе ..

    vatanxnumx
    Удзельнік

    Вы стварылі сапраўды добры форум. Я толькі пачаў вывучаць нямецкую... danke schön!

Адлюстраванне 15 адказаў - ад 1 да 15 (усяго 83)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.