Не турбуйцеся пра нас% 100 Гарантыя поспеху, экзамен A1

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    netalman па
    Удзельнік

    З якасцю прыватных рэпетытараў у Стамбуле мы старанна рыхтуем курсы нямецкай мовы на ўсіх узроўнях да іспыту А1.
    Няма прычын, па якіх вы не можаце здаць экзамен А1.
    Мы гарантуем 100% пропуск.
    Спецыяльная магчымасць зніжкі для членаў almancax.

    Тэл: 0216 332 3067

    saskinxnumx
    Удзельнік

    almancax da gonderıyo bızı allah razı olsun almancaxtan


    Я дакладна згодны, дзякуючы ніводнаму курсу, які я паступіў са веданнем Almancax і перамог.

    Serpilim canımmmm…
    Курс, які я прайшоў на нямецкай мове, і дзякуючы вам я рэкамендаваў гэтую старонку свайму настаўніку.
    Вы ведаеце, што я пайшоў няправільна і не здолеў.

    Калі я рэкамендую свайго настаўніка, якому я вельмі давяраю, адсюль сябрам, я рады.

    Kesinlikle katılıyorum almancax çok iyi bir sayfa ve yardımlarından dolayı katkılarından dolayı herkesden allah razı olsun..

    Fakat şunuda unutmamak lazım alt yapısı olmayan ve benim gibi kursa gitmek isteyen arkadaşlara gönül rahatlıgıyla bir kurs tavsiye edip yardımcı olabilirsem ne mutlu bana…

    netalman па
    Удзельнік

    Добры дзень, сябры,

    Курс A1 па ўз'яднанні сям'і зусім не з'яўляецца звычайным курсам нямецкай мовы. Яе трэба рыхтаваць з дапамогай спецыяльнай сістэмы. Для гэтага, замест звычайнага курса, вам абавязкова трэба працаваць з людзьмі, якія добра ведаюць экзамен і яго сістэму, з'яўляюцца спецыялістамі ў гэтай галіне, добра валодаюць нямецкай мовай і добра ведаюць нямецкую культуру. Такім чынам, вы будзеце гатовыя да іспыту адразу і ў кароткі час.

    Як згадвалі большасць яго сяброў, многія ўстановы і людзі, якія выкладаюць па гэтым прадмеце па-за Інстытутам імя Гётэ, рыхтуюцца да іспыту, не выкладаючы нямецкую граматыку, проста даючы тактыку запамінання. Але я абсалютна супраць. Таму што калі нашы людзі едуць у Германію, яны таксама там. Прынамсі так, па меншай меры, іх чакае гэты складаны і працяглы працэс. І, як усе ведаюць, тыя, хто не разумее 2 разы 2, наогул не разумеюць 25 разоў 345. Адтуль тэлефануюць мае студэнты і кажуць: "Дай Бог вам, дзякуючы атрыманай інфраструктуры мы вылучаемся сярод іншых слухачоў, у нас не ўзнікае цяжкасцей.

    Я таксама праводжу курс падрыхтоўкі да А1 з 2 частак. Першая частка блока, апрацоўка тэм, выкладанне, граматыка, этап падрыхтоўкі да другой часткі, а менавіта напісанне лістоў, прыклады формы, праслухоўванне, чытанне, падрыхтоўка да выступлення.

    Мы выкарыстоўваем вельмі падрабязную кнігу, напісаную мной, у якой нават людзі, якія адчуваюць цяжкасці ў разуменні і вывучэнні, могуць выйграць іспыт, працуючы з гэтай кнігай, акрамя кніг, рэкамендаваных і прачытаных упаўнаважанымі ўстановамі, якія праводзяць экзамены, а таксама у якасці розных дадатковых матэрыялаў, якія палягчаюць навучанне. Напрыклад, адзін з маіх вучняў кінуў 3-ю клясу пачатковай школы Бінгёля і меў 27 гадоў і без цяжкасьцяў перамог.

    Калі вы рэгулярна прыходзіце на ўсе заняткі і выконваеце ўсе заданні, якія я даручае, я гарантую здаць экзамен за адзін раз, дазволам Алаха. Прывяду прыклад. Мае студэнты атрымліваюць па 25 балаў з аддзелаў Schreiben (ліст і форма) і Sprechen (размова), а таксама атрымліваюць 25 з 24.90 у кожным раздзеле, і ўсе яны сертыфікаваны сертыфікатамі.

    Акрамя таго, экзамен просты, але можа быць не выйграны за адзін раз, калі правільнае месца не дасягнута. У нас тут шмат сяброў, няхай яны вам скажуць, кожны, хто здае экзамен, будзе пытацца адзін у аднаго, нават выкладчыкі пытаюцца, які ўвод, гэта значыць, вы нават можаце сустрэць тых, хто паступіць на 2, 3, 4, 5-ы раз.

    Нарэшце, я магу парэкамендаваць і папрасіць вас наведаць наш вэб-сайт, дзе мае студэнты дзеляцца сваім вопытам і вопытам пра экзамен А1 і чытаюць спасылкі.  http://www.netalmanca.com

    Добра падумайце і прыміце здаровае рашэнне, каб вы змаглі здаць іспыт лёгка і на трывалай аснове, без галаўных боляў. Даверцеся Алаху, да пабачэння.

    netalman па
    Удзельнік

    Тыя, хто здаў апошні іспыт па нямецкай мове Інстытута імя Гётэ:

    Месяцовае святло **** ****
    Мурат Ö **** 85
    Ertan ş****            82
    дзень падзякі **** 74
    Sabri Ü***              61
    Sani K**********  60

    Çok şükür herkes geçti, hiç kaybımız yok yine alkis:) dance:) yuppi:) okey:) halayy:)

    Ахмет Йылдзіз
    Удзельнік

    [img]https://[/img]Раней я браў прыватныя ўрокі ў гаспадара вялікай установы. Калі я здаваў экзамен, я афіцыйна знаходзіўся ў цемры. Я ўбачыў, што нічога не даведаўся, я быў бы за грошы, якія я даў, альбо спаліў бы страчаны час далей ад жонкі. Потым я шукаў шмат курсаў, і адзін раз балела рот. Я знайшоў Эліф Хоцу з маімі даследаваннямі па-за старонкамі формы на нямецкай мове. Пасля першага ўрока я быў упэўнены, што апынуўся ў патрэбным месцы. Калі я здаваў экзамен, ён прыйшоў да мяне так лёгка, я нават сказаў сабе дзіцячы іспыт, бо я ўсё разумеў і размаўляў. Паверце, настаўнік пакажа дарогу, настаўнік дасць правільную тактыку навучання, вы будзеце працаваць. Вось чаму я тэлефаную прафесару Эліф Хокаму ў размоўнай секцыі, двое выкладчыкаў на экзамене паміж імі размаўлялі па-нямецку. Я зразумеў усіх, каб яны нас не зразумелі, нават яны былі здзіўлены. :) Almancax danda çok yararlandık hazırlanırken Allah razı olsun kendilerinden. NETALMANCA Elif hocam Allah razı olsun senden. Bugün sınav sonucum geldi elime 83 aldım. Buraya yazayımki arayış içinde olan arkadaşlar sonunda bi Allah Razı olsun deseniz yeter sonuçta hepimiz aynı amaç için kursa gidiyoz. şimdiden başarılar diliyorum. alkis:) alkis:) alkis:) sonrada Türkiyeye böyle  halayy:) halayy:) halayy:) sallayın. Bitanesin sen Elif hocam

    Ахмет Йылдзіз
    Удзельнік

    [img]https://[/img]Раней я браў прыватныя ўрокі ў гаспадара вялікай установы. Калі я здаваў экзамен, я афіцыйна знаходзіўся ў цемры. Я ўбачыў, што нічога не даведаўся, я быў бы за грошы, якія я даў, альбо спаліў бы страчаны час далей ад жонкі. Потым я шукаў шмат курсаў, і адзін раз балела рот. Я знайшоў Эліф Хоцу з маімі даследаваннямі па-за старонкамі формы на нямецкай мове. Пасля першага ўрока я быў упэўнены, што апынуўся ў патрэбным месцы. Калі я здаваў экзамен, ён прыйшоў да мяне так лёгка, я нават сказаў сабе дзіцячы іспыт, бо я ўсё разумеў і размаўляў. Паверце, настаўнік пакажа дарогу, настаўнік дасць правільную тактыку навучання, вы будзеце працаваць. Вось чаму я тэлефаную прафесару Эліф Хокаму ў размоўнай секцыі, двое выкладчыкаў на экзамене паміж імі размаўлялі па-нямецку. Я зразумеў усіх, каб яны нас не зразумелі, нават яны былі здзіўлены. :) Almancax danda çok yararlandık hazırlanırken Allah razı olsun kendilerinden. NETALMANCA Elif hocam Allah razı olsun senden. Bugün sınav sonucum geldi elime 83 aldım. Buraya yazayımki arayış içinde olan arkadaşlar sonunda bi Allah Razı olsun deseniz yeter sonuçta hepimiz aynı amaç için kursa gidiyoz. şimdiden başarılar diliyorum. alkis:) alkis:) alkis:) sonrada Türkiyeye böyle  halayy:) halayy:) halayy:) sallayın. Bitanesin sen Elif hocam

    Хікметкілікан
    Удзельнік

    Я быў тым, хто раней шкадаваў, што пайшоў у вядомую ўстанову. Я таксама рэкамендую сваю настаўніцу і спадарыню Эліф тым, хто хоча вывучаць нямецкую мову, асабліва тым, хто думае рыхтавацца да іспыту на ўз'яднанне сям'і! ..
    Ён сапраўды добра абсталяваны і дасведчаны выкладчык. Ён не прадае мары, як іншыя курсы, вы заўсёды з вамі і сапраўды ДАВЕДАЕЦЕ нямецкую мову.
    Daha önce Almanca bilememe rağmen tek seferde yüksek puanla geçmemizde çok yardımcı oldu… Sadece dediklerini harfiyen yapın yeterli diyorum….
    Таксама вялікая перавага ў тым, што ён шчыры і цёплакроўны і што ён пастаянна моліцца за вас! ..
    Усім жадаю поспеху, прапаную выбраць Эліф Гёргюлюй, не задумваючыся над гэтым.
    Я дабраўся да ELiF HAnima дзякуючы НЯМЦКАМУ. Дзякуй. ГЕРМАНСКІЯ чыноўнікі дзякуюць за кампакт-дыскі.

    netalman па
    Удзельнік

    23 снежня 2011 г. Вынікі экзамену па Інстытуце імя Гётэ:

    Легендарны ордэн

    Хікмет Кілікан 91
    Мустафа Кадзі 82
    Мемдух Гунгор 74
    Можа Доган 81
    Гохан Ёрс 82
    Шарнір Buse 86

    Віншую ўсіх вас ад усяго сэрца і дзякую за вашу нялёгкую працу.

    erman_bdr
    Удзельнік

    Я сярод тых, хто браў урокі ў свайго прафесара, і скажу, што вы можаце давяраць сеткаму нямецкаму ўсляпую. Хацелася б, каб курс не скончыўся. :) Not : Kim yiyo lan bu mandalinaları?  yuppi:)

    netalman па
    Удзельнік

    :хаха: :хаха: :хаха: :хаха: :хаха: :хаха: :хаха:

    Вы прымусілі мяне зноў смяяцца. Бог дабраславіць вас, і я рады пазнаць цябе.
     

    Няма сяброў, але я пішу Інстытут імя Гётэ A1: 85
    Яшчэ раз віншую.

    tymnn
    Удзельнік

    прабачце, але вы перабольшваеце. На мой погляд, чалавек, які разумее, пра што кажуць выкладчыкі на іспыце, знаходзіцца на ўзроўні, каб атрымаць поўны бал. Паглядзіце на супярэчнасць: я нават разумеў настаўнікаў, але атрымаў 80. Акрамя таго, боль у стаўках нашых выкладчыкаў, якія выкладаюць толькі на памяць, тут больш сур'ёзная. ні мінулага часу, ні злучнікаў. Няма präpositionen. шкада грошай, якія атрымаеш.

    гуру
    Удзельнік

    але ў курсе a1 мінулае час і злучэнні не выкарыстоўваюцца.

Адлюстраванне 13 адказаў - ад 1 да 13 (усяго 13)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.