Ці з'яўляецца гэты немец так цяжка?

> Форумы > Нямецкія Пытанні Курсаў па тэме і адказы > Ці з'яўляецца гэты немец так цяжка?

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    trhn
    Удзельнік

    Добры дзень, сябры,

    Я знаходжуся ў Германіі каля 10 месяцаў, я іду на курс Deutsch A1. Курс амаль скончыўся, але так шмат рэчаў, якія я не разумею, што нават не магу напісаць кароткую інфармацыю. Напэўна, на наступным тыдні я не збіраюся браць класіфікаваную чытанне 4 чытанне-пісьмова-размову. Я вельмі раздражнёны. Я збіраюся ісці з арэхам. />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” />

    CIPET
    Удзельнік

    Добры дзень.
    Фактычна, граматыка цалкам заснавана на запамінанні. Але не адчайвайцеся. Я атрымаў пасведчанне А0 ад 29 да 1 дзён пры запамінанні. У цяперашні час я наведваю курс B1 у Германіі. Тыя, хто не валодае роднай мовай, не могуць вывучаць іншую мову. Калі ваш узровень граматыкі ў турэцкай мове будзе добры, працэс будзе скарочаны. .Удачы з.

    trhn
    Удзельнік

    Добры дзень.
    Фактычна, граматыка цалкам заснавана на запамінанні. Але не адчайвайцеся. Я атрымаў пасведчанне А0 ад 29 да 1 дзён пры запамінанні. У цяперашні час я наведваю курс B1 у Германіі. Тыя, хто не валодае роднай мовай, не могуць вывучаць іншую мову. Калі ваш узровень граматыкі ў турэцкай мове будзе добры, працэс будзе скарочаны. .Удачы з.

    Дзякуй за ваш каментар. Мая праблема з нямецкай мовай заключаецца ў тым, што я разумею словы і г.д., але я не магу сабраць яго ў галаве. Давайце паглядзім, які час ён пакажа

    trhn
    Удзельнік

    Гэта было не так шмат, як я сабе ўяўляў, я здаў экзамен, вялікі дзякуй, апладысменты :) япі :)

Адлюстраванне 3 адказаў - ад 1 да 3 (усяго 3)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.