Інтэграцыя трымаць курс у два разы.

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    istanbullu з'яўляецца
    Удзельнік

    Прывітанне ўсім,
    У цяперашні час я знаходжуся ў курсе інтэграцыі 5.module (першая частка ўзроўню B1) 2 месяцаў пасля таго, як мой экзамен будзе.
    Калі б я не здаў экзамен у канцы курса, я павінен быў вярнуцца да курса.
    Хіба хто-небудзь з вас прайшоў праз гэта?
    А што рабіць тым, хто не прымае курс інтэграцыі 2 раз і не атрымлівае B1?
    Загадзя дзякуй за вашу дапамогу і каментары,
    Павага і прывітанне…

    Калі вы не здаеце экзамен, вы будзеце праходзіць па гадзіннікавым паўторным курсе 300, пасля чаго вам прыйдзецца зноў здаць экзамен. Калі вы не застанецеся ў гэтым выпрабаванні, то вы можаце заплаціць сабе і вярнуцца да курса, але памятайце, што яны не падпісваюцца на нявызначаны тэрмін, не атрымліваючы b1, так што рабіць і даведацца, ці атрымліваць гэты сертыфікат.

    istanbullu з'яўляецца
    Удзельнік

    Перш за ўсё, дзякуй за ваш хуткі адказ.
    Прайшоў год, калі я клапаціўся пра свайго дзіцяці, і я не мог пайсці на курс і працаваць на любой працы.
    У мяне быў сертыфікат А2. Я атрымаў яго 5 гадоў таму ад Гётэ. У гэты перыяд я мог размаўляць як з сям'ёй маёй жонкі, так і з немцамі, хаця і з парушанай граматыкай.
    Пасля пачатку інтэграцыйнага курсу ў мяне пачалася крыху дэпрэсія, я быў састарэлы, праблемы былі цяжкія, аднак у тэсце einstufung я атрымаў B1.
    У мяне практычна няма праблем размаўляць і разумець.
    Пісаць і граматыку ў цяперашні час прымушаюць.
    Сапраўды, праблемы ў мяне цяжкія, датычнасць датыкаў "Аккусітаў". Я не магу справіцца з гэтым, таму што мне не падабаецца Эзбер.
    Я хацеў быць гатовым да ўсіх відах, што здарылася са мной. Я таксама хацеў бы прыняць усе меры засцярогі, калі ўсе негатыўна размаўлялі пра сесію.
    Ці ёсць метад, які вы ведаеце, што я магу даведацца пра тэмы, якія я хачу растлумачыць вышэй?
    Яшчэ раз дзякуй.

Адлюстраванне 2 адказаў - ад 1 да 2 (усяго 2)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.