Мая жонка хлусіла хадайніцтва

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    Valuec
    Удзельнік

    Як вы ведаеце, я ўжо адкрываў тэму. Я пакінуў дом і вярнуўся ў Турцыю тыдзень таму пасля сур'ёзных рознагалоссяў і хваляванняў з маёй жонкай, з якой я жыў пад адным дахам 3 гады і 4 месяцы. Праз два дні мая жонка пайшла ў Ausländeramt і паскардзілася на мяне. Сказалі, што ён адпрацаваў у вас тэрмін і незалежна ад вас атрымаў від на жыхарства. Аднак ён зрабіў крок і запоўніў фальшывую петыцыю. Маўляў, я спустошыў увесь банкаўскі рахунак і збег і г.д. г.д. Цяпер у мяне ёсць білет на пятніцу, на гэты раз я купіў білет не ў той горад, а ў горад, дзе жыве мой стрыечны брат. Ці здарыцца што-небудзь са мной у аэрапорце Германіі з гэтай ілжывай і недакладнай інфармацыяй? Зараз маю від на жыхарства да 1 года.

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    Калі вы паскардзіцеся ў паліцыю, яны, вядома, даставяць вас у аэрапорт і дапытаюць.

    Valuec
    Удзельнік

    Калі вы паскардзіцеся ў паліцыю, яны, вядома, даставяць вас у аэрапорт і дапытаюць.

    Ні адзін з іх не сапраўдны  ;) Яны могуць паглядзець на kontoauszuge. 😉

    бессардэчны
    Удзельнік

    Дзеля бога, я не магу зразумець, як ганьбяць сябе гэтыя сужэнцы, якія пабраліся шлюбам з Турцыі, яны апускаюцца на дне. :) вялікі. Дапусцім, у вас напэўна ёсць партнёрская карта і вы можаце здымаць грошы. Калі гэта не ваш муж, вы можаце забраць грошы, ці ёсць гэтаму перашкоды? Не трэба баяцца, не трэба баяцца, той чужынец, як мыш з завужаным краем, не змог атрымаць ад кватэры таго, што чакаў, цяпер на ўсялякую падступнасць спрабуе, не саромейцеся, расслабцеся, у аэрапорце таксама праблем не будзе, вы нікога не забілі. :)

    Valuec
    Удзельнік

    Дзеля бога, я не магу зразумець, як ганьбяць сябе гэтыя сужэнцы, якія пабраліся шлюбам з Турцыі, яны апускаюцца на дне. :) вялікі. Дапусцім, у вас напэўна ёсць партнёрская карта і вы можаце здымаць грошы. Калі гэта не ваш муж, вы можаце забраць грошы, ці ёсць гэтаму перашкоды? Не трэба баяцца, не трэба баяцца, той чужынец, як мыш з завужаным краем, не змог атрымаць ад кватэры таго, што чакаў, цяпер на ўсялякую падступнасць спрабуе, не саромейцеся, расслабцеся, у аэрапорце таксама праблем не будзе, вы нікога не забілі. :)

    Так, у мяне была партнёрская карта. У нас абодва заробкі падыходзілі да гэтай мяжы. Так што гэта не мае да гэтага дачынення 😂 Я магу даказаць, што гэта поўная хлусня. Гэтую ідэю яму ўжо падказалі сябры.

    Зузудуру
    Удзельнік

    Добры дзень, сябры, я адправіў электронны ліст у консульства наконт візы, а мая жонка пайшла ў аддзел па справах замежнікаў. Мае дакументы не дайшлі. Даслана інфармацыя аб правядзенні сумоўя ў Германіі 25 лістапада. У эл. -mail, там напісана, што яно будзе выдадзена на працягу 6-12 тыдняў і ваша віза разглядаецца. :) Пасля Новага года я страціў працу

    бессардэчны
    Удзельнік

    Зараз ён атакуе наваколле, таму што ён звар'яцеў, але нічога не можа зрабіць. Такія бязглуздыя парады даюць дасьведчаныя сябры ў Нямеччыне. :)

Адлюстраванне 6 адказаў - ад 1 да 6 (усяго 6)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.