Я магу гарантаваць, што аб'ект знаходзіцца ў Франкфурце і навакольнага асяроддзя

> Форумы > кафэ almancax > Я магу гарантаваць, што аб'ект знаходзіцца ў Франкфурце і навакольнага асяроддзя

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    YAMANEF ў
    Удзельнік

    Прывітанне ўсім, калі ў Франкфурце і ваколіцах ёсць новыя сябры, якія шукаюць працу, яны могуць звязацца са мной.

    Неабходныя функцыі 2 кампаніі даступныя

    1 DUNLOP. Калі ў вас ёсць прафесія ў Турцыі, і вы можаце перакладаць тут (калі ў вас ёсць прафесія), dunlop непасрэдна возьме яго за свайго работніка (ён дае 1 год вертрагу і фэсту ў залежнасці ад сітуацыі).
    ГАДЗІННАЯ ПЛАТА:
    14 еўра, калі вы ўваходзіце праз Dunlop
    Калі вы апынуліся на вяршыні арэнднай кампаніі, 10,50 еўра мае 21 або працуе сістэму

    2. Франкфуртскі аэрапорт. АПС КАМПАНІІ. Патрабуецца для найму кваліфікаваных і некваліфікаваных рабочых: МІНІМУМ вадзіцельскія правы класа B, судзімасці з Турцыі і Германіі (консульства для Турцыі, rathaus для Германіі), консульства патрабуе 20 еўра за бясплатны rathaus, узровень нямецкай мовы B1 з'яўляецца патрабаваннем (Калі так, вы будзеце здаць экзамен на небяспечныя грузы пасля прыёму на працу).
    ГОТА
    Пагадзінная плата ў памеры 11 еўра + білет на цягнік (даецца разам 6 разы на 2 месяцаў, 1 год) Адзін гатшэйн за 3 месяцы праводзіць свята ў залежнасці ад вашай працоўнай сітуацыі

    ЗАЎВАГА: Калі ласка, не працуйце ў клінінгавых кампаніях і не губляйце сваіх правоў. НЯМА АБСАЛЮТНА НІЯКАЙ ФІНАНСАВАЙ ПРЫБЫТКІ АД МАЁ РАЗМЕШЧАННЯ І ДАПАМОГІ КАМУ-небудзь. Я ТОЛЬКІ ДАЮ ІМ ІНФАРМАЦЫЮ, ДЗЕ ТРЭБА ДАВАЦЬ BEWERBUNG І З кім звязацца. SLAR МОЖА ДАШЛІЦЕ МНЕ ПІСЛО    almaselcuk35@gmail.com

  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.