Нямецкі размова праз Skype

> Форумы > Нямецка практыка Настольныя гульні > Нямецкі размова праз Skype

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    штучны
    Удзельнік

    Калі хто захоча, калі ласка, дадайце мяне. Па вечарах мы можам гаварыць на тэму, якую мы вызначылі (тэмы Deutsche welle ball, як правіла,).

    Узровень B1, мая гаворка дрэнная. Я размаўляю з незнаёмымі людзьмі такім чынам, але падумаў, што лепш размаўляць з турэцкімі сябрамі з-за адрозненняў у часе і выпадковых праблем у скайпе.

    Skype: штучны76

    3,14
    Удзельнік

    –> Божая згода важнейшая за ўсё астатняе. Я хацеў бы дапамагчы вам дзеля Бога, але я не ведаю, як я магу дапамагчы, таму што мой час вельмі абмежаваны. Дарэчы, які ваш пол? Мне трэба гэта ведаць, перш чым я магу дадаць вас. Таму што я аддаю перавагу, каб жанчыны размаўлялі з жанчынамі, а мужчыны - з мужчынамі. Наш Прарок (мір яму) раіць нам не заставацца сам-насам з процілеглым полам. (Allahümme Salli Ala Sayyidina Muhammedin ve Ala Ali Sayyidina Muhammedin)

    штучны
    Удзельнік

    Я прыватны.

    3,14
    Удзельнік

    –> Тады я дадаю гэта, брат. :)

    3,14
    Удзельнік

    –> Мы некалькі разоў сустракаліся з сябрам па скайпе. Гэта было прадуктыўна, я спадзяюся, што змог дапамагчы.

    kenkogs
    Удзельнік

    kenkogs1 Я на ўзроўні a2

Адлюстраванне 5 адказаў - ад 1 да 5 (усяго 5)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.