Турыстычная віза Неабходныя дакументы Паказаць

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    fuk_xnumx
    Удзельнік

    ВАЖНА: Дакументы павінны быць прадстаўлены па пошце, у якім матэрыялы
    2. [ ] Дакументы перадаюцца асабіста
    3. [ ] 2 біяметрычныя фатаграфіі пашпартнага памеру
    асаблівасць малюнка;
    * У мінулым месяцы выцягнуў 6 павінен адлюстроўваць апошні выгляд
    * X павінна быць у 45 35 мм.
    * Краю палёў павінны быць
    * Твар пярэдняга які адлюстроўвае, ачысціць галава і ўсе вочы павінны з'явіцца

    4. [ ] Пашпарт TR, сапраўдны не менш за 10 месяцаў, з датай першай выдачы не больш за 6 гадоў
    ВІЗЫ якая выходзіла візы ў пашпарце старонцы для друку дуплекса павінен быць пустымі, па меншай меры, 2 старонкі.

    5. [ ] Ксеракопія пашпарта
    6. [ ] 1 анкета на шэнгенскую візу
    Запоўніце разборліва запоўненыя, падпісаная ўласнаручна заяўніка 1 Агульная форма заяўкі. Вы можаце знайсці бясплатна або консульскі аддзел да ўвядзення старонкі візавай на вашым джэрсі

    7. [ ] Арыгінал і ксеракопія турыстычнага запрашэння ад асобы, якая запрашае, не старэйшыя за 6 месяцаў.
    Запрашэння патрабуюць правілы нямецкага пражывання закон xnumx.inc агентаў.
    У запрашэнні, запрасіўшы фінансавае становішча чалавека не патрабуецца, каб быць разгледжана апавяшчэнне.
    за выключэннем замежных колаў, запрашэнне не дзейнічае ў Германіі, арганізаваны натарыусам.

    8. [ ] Арыгінал і ксеракопія турыстычнай і медыцынскай страхоўкі, якая дзейнічае ва ўсіх краінах Шэнгенскай зоны.
    Страхаванне павінна пакрываць наступныя паслугі;
    – Павінен быць сапраўдным для ўсіх краін Шэнгенскай зоны.
    – Гарантыйны ліміт павінен быць не менш за 30.000 XNUMX еўра.
    – Страхавая кампанія павінна мець філіялы ў краінах Шэнгенскай зоны і Ліхтэнштэйне.
    – Яна павінна ўключаць выдаткі на экстранае медыцынскае ўмяшанне, экстранае стацыянарнае лячэнне ў бальніцы і рэпатрыяцыю ў краіну пражывання ў выпадку хваробы.
    – Страхоўка павінна пакрываць запытаны перыяд візы
    – У полісе павінна быць пазначана, што страхоўка распаўсюджваецца на ўсе краіны Шэнгена. Недастаткова проста пісаць па-эўрапейску.
    – Важна сачыць за тым, каб у полісах, якія заключаюць заяўнікі ва ўзросце старэйшыя за 65 гадоў, не было абмежаванняў па выдачы і ўзросту.
    не павінен быць паказаны Зроблена ў любы час дыяпазон страхавання.

    9. [ ] Арыгінал і фотакопія Поўнага ўзору рэгістрацыі насельніцтва
    Арыгінал і ксеракопія поўнага прынятага калектыўнага ўзору рэгістрацыі насельніцтва заяўніка, раздзел думак якога цалкам запоўнены.
    у сертыфікатах, бацькі, усё браты і сёстры, жонкі і дзеці павінны атрымаць паўнапраўнае месца.

    10. [ ] Арыгінал і ксеракопія працоўнага дакумента за подпісам упаўнаважанай асобы на фірменным бланку
    У змесце дакумента варта адзначыць, бездакорную працу і місію арганізацыі.

    11. [ ] Арыгінал і ксеракопія допуску з месца працы на перыяд дзеяння візы
    (Для настаўнікаў, дазвол павінна быць ад Міністэрства адукацыі)

    12. [] Арыгінал і ксеракопія цыркуляра аб подпісах АБО пячатка кампаніі і подпіс на ксеракопіі
    У выключных выпадках, арыгінальны подпіс кругавой не служыць, можа быць прадстаўлена ў выглядзе копіі дакументаў.
    Але ў гэтым выпадку, друк кампаніі і подпіс на ксеракопіі подпісы павінны быць аўтарызаваны.
    Вядома, яно павінна быць падпісана упаўнаважаным подпісам, у адваротным выпадку дакументы не будуць прынятыя.

    13. [] Арыгінал і ксеракопія пасведчання аб рэгістрацыі Гандлёва-прамысловай палаты АБО пячатка і подпіс кампаніі на ксеракопіі
    У выключных выпадках, арыгінальная запіс гандлёва-прамысловая палата не служыць, можа быць прадстаўлена ў выглядзе копіі дакументаў.
    Але ў гэтым выпадку, друк кампаніі і подпіс на ксеракопіі подпісы павінны быць аўтарызаваны.
    Вядома, яно павінна быць падпісана упаўнаважаным подпісам, у адваротным выпадку дакументы не будуць прынятыя.

    14. [ ] Арыгінал і ксеракопія даведкі аб падатках за бягучы год АБО пячатка і подпіс кампаніі на ксеракопіі
    У выключных выпадках, калі першапачатковае падатковае сведчанне таго, можа быць прадстаўлена ў выглядзе копіі дакументаў.
    Але ў гэтым выпадку, друк кампаніі і подпіс на ксеракопіі подпісы павінны быць аўтарызаваны.
    Вядома, яно павінна быць падпісана упаўнаважаным подпісам, у адваротным выпадку дакументы не будуць прынятыя.

    15. [ ] Фотакопія службы SSI павінна мець пячатку SSI
    Інтэрнэт выводзіцца.

    16. [ ] Фотакопія дэкларацыі аб занятасці SSI. Пячатка кампаніі і подпіс упаўнаважанай асобы на фотакопіі
    17. [ ] Арыгінал і ксеракопія апошняга разліковага лістка
    18. [ ] Арыгінал і ксеракопія ўсіх дакументаў, якія пацвярджаюць фінансавае і фінансавае становішча
    (Дом, зямля, кватэра праваўстанаўліваючых дакументаў, якія пацвярджаюць арэндныя дагаворы арэнды даходаў, ліцэнзіі транспартных сродкаў, выпіскі з рахунку, якія паказваюць ўваход і выхад)

    19. [ ] Арыгінал і ксеракопія акта або дагавора арэнды дома, дзе пражывае заяўнік
    Калі гэта не ясна, калі і Land Deed прапануецца дом на ўчастку, у доме, дзе рэшта ў арэнду або дакументы, якія пацвярджаюць, што павінны быць прадстаўлены. Напрыклад: электрычнасць, вада або тэлефонныя рахункі.

    Арэнды, павінны ўключаць у сябе арэндную плату.

    20. [ ] Арыгінал і ксеракопія пасведчання асобы заяўніка
    21. [ ] Сертыфікат здароўя, калі ёсць, АБО арыгінал і фотакопія ліста Bağkur
    22. [ ] Плата за афармленне візы, 60 еўра
    Еўра і павінны быць прыведзены цалкам

    23. [ ] Калі заяўнік жанаты і яго/яе муж/жонка працуе, неабходна прадставіць дакументы, якія пацвярджаюць яго/яе даход.
    Работнік налічэння заработнай платы, а таксама пенсійныя дакументы на пенсію, і г.д ..

    24. [ ] Пры наяўнасці старых пашпартоў неабходна прад'явіць

    папярэджанне:
    Калі ласка, прыходзьце ў консульства 15 хвілін да прызначанага часу.
    Звярніцеся ў службу UPS, не звяртаючыся да візавых у частцы ўнутранага двара візы і ўсю інфармацыю, што датычыцца вяртання пашпарту, калі ласка, адтуль
    мабільнае прыкладанне з вамі, калі вы ідзяце да дроце. вялікія сумкі, кампутары, прыносяць свае тавары, там няма месца, вы можаце давяраць ім.
    Усе дзяржаўныя дакументы, якія былі паказаны ў поўным аб'ёме, але вы павінны прынесці з вамі, калі вы ідзяце да консулу ў касе з-за асаблівых абставін, заяўнікі могуць запытаць дадатковыя дакументы.
    Вы можаце звярнуцца да формы заяўкі да вашай візы падзелу консульства з галоўнай старонкі або бясплатна. абсалютная форма павінна быць запоўненая і падпісаная да прызначэння.
    Пасля атрымання візы неадкладна правярайце дакладнасць інфармацыі пра візу, у прыватнасці, тэрмін дзеяння і імя, прозвішча візы. Калі ёсць памылкі, трэба неадкладна звярнуцца ў візавы аддзел.

    З павагай,
    Германія Пасольства / Генеральнае консульства Інфармацыя пра візы і прызначэнне Паслугі

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    фактычны


    прывітанне вы можаце дапамагчы мне, я хачу запрасіць сваю цешчу lütfen ў Нямеччыну ў якасці турыстаў, якія yetmıy меры робяць мой calısmıyorum.esi kendım у даходах. Калі Рэпетуюць бос запрашэнне Esim olurmu Kandi я ў даходах маюць на працоўным месцы бі эфект olurmu aacab ласка Тым часам, ederim.b яй цяпер я дапамог kendım нямецкі нацыянальны Эры м Турцыя vatandası.esı мой нямецкі грамадзянін у босу.
    />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” />

    EL-TURCO
    Удзельнік

    прывітанне вы можаце дапамагчы мне, я хачу запрасіць сваю цешчу lütfen ў Нямеччыну ў якасці турыстаў, якія yetmıy меры робяць мой calısmıyorum.esi kendım у даходах. Калі Рэпетуюць бос запрашэнне Esim olurmu Kandi я ў даходах маюць на працоўным месцы бі эфект olurmu aacab ласка Тым часам, ederim.b яй цяпер я дапамог kendım нямецкі нацыянальны Эры м Турцыя vatandası.esı мой нямецкі грамадзянін у босу.
    />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” /> Не важна, хто даў запрашэнне, я атрымаў запрашэнне ад немца, якога я ніколі не сустракаў Нічога не адбудзецца, афіцэры маюць справу з сотнямі людзей, якія хлусяць, каб сказаць праўду .

    adaizm з'яўляецца
    Удзельнік

    запрашэння Хто поле yok.zam значэння ў многіх cikarildig мной ніколі не сустракалася бі штодня ugrasiyorlar.dogru ў yalana з сотнямі хацелі лёгка gelmisti.daveti запрашэння атрымала ад цёткі паслала бос маёй дачкі таксама, калі яна пераходзіць супрацоўнік консульства запрашальных там не будзе söyler.bi прамога Дэра нашы ўжо ловяць. yetiyorsa магутнасць якога пачаць ol.daveti, якія прыходзяць cikarsin.kolay камфортна.

    Сорак закон, каб пазбавіцца ад ІМС Нацый кідае кулёк ў спробе давесці гэтую вар'яцкую Яны атрымалі яго ў недасведчанасці, hasbınallah

    EL-TURCO
    Удзельнік

    ............

    Разгледзім наша ADAC слова калі ласка! Там у законе і свякроў, калі яна была мая маці canım.ara ўжо дрэнна мы б не гэтая праца, але мы не маем ніякай розніцы ад маёй маці двух сваіх сяброў, як мне. Я б ТСК Заўваг ІС.

    3,14
    Удзельнік

    –> Давайце не будзем выкарыстоўваць словы і сказы, якія будуць перашкаджаць асабістаму жыццю.

    adaizm з'яўляецца
    Удзельнік

    Разгледзім наша ADAC слова калі ласка! Там у законе і свякроў, калі яна была мая маці canım.ara ўжо дрэнна мы б не гэтая праца, але мы не маем ніякай розніцы ад маёй маці двух сваіх сяброў, як мне. Я б ТСК Заўваг ІС.

    Я пажартаваў, але не заўважыў, што ты і той другі (малады хлопец у акулярах на фота, псеўданім якога зараз не памятаю) новыя і агрэсіўныя людзі. Не звязвайся са мной, браток .. Калі вы такія добрыя, як кажуць Бату і Уфук, заставайцеся там…….поспехаў..

    Лепшы адказ - гэта маўчанне, якое я зрабіў у наступныя секунды……………………перыяд

    ЭСМА 41
    Удзельнік

    Я пажартаваў, але не заўважыў, што ты і той другі (малады хлопец у акулярах на фота, псеўданім якога зараз не памятаю) новыя і агрэсіўныя людзі. Не звязвайся са мной, браток .. Калі вы такія добрыя, як кажуць Бату і Уфук, заставайцеся там…….поспехаў..

    Лепшы адказ - гэта маўчанне, якое я зрабіў у наступныя секунды……………………перыяд

    Паважаны adaizm ёсць,

    Спадзяюся, вы не будзеце маўчаць перада мной са свайго дазволу.

    Тваё пачуццё жарту, ці твой стыль, ці твой "выраз"...

    Сорак закон, каб пазбавіцца ад ІМС Нацый кідае кулёк ў спробе давесці гэтую вар'яцкую Яны атрымалі яго ў недасведчанасці, hasbınallah

    мы не вельмі прывыклі на гэтым форуме.
    Так што гэта можа быць не так і даследаванні разумелі паважлівае, як гэтыя непаразуменні можна выправіць.

    Але гэтая вашая заява…

    але гэта ўцечка, а другі (бягучы нік і вугальна-hatırlayamadıg акуляры Маленькія дзеці на фота) у новай і агрэсіўнай напружвае, каб атрымаць лекі, якія вы не заўважылі, я адрасат Bani эму ..Калі ты столькі, колькі кажуць батун і гарызонт, заставайся…….поспехаў..

    Я думаю, што гэта ніколі не адбылося.
    Некаторыя ўдзельнікі, якіх вы называеце "агрэсіўнымі тыпамі", прыклалі вялікія намаганні на гэтым форуме.
    Можа быць, вы можаце перайсці да гарызонту paylasimlar дома гэтага ветэрана і Бату,
    Гэта не мае сэнсу ў партыі. але калі (Пад кружэння, каб паказаць, я хацеў бы)
    ufuk ile batu было б не вельмі правільна для гэтых людзей "ачарняць іх і заяўляць, што яны агрэсіўныя" да пачаткоўца (толькі таму, што яны не згодныя).
    Калі я памыляюся, папраўце мяне, калі я напісаў апошняя прапанова.

    Звычайнаму акулярысты хлопец dedigin гонар (3,14) і працы, як я пісаў у прыведзеным вышэй кодзе на форуме.
    У яго шмат намаганняў на гэтым форуме ва Уфугуне.
    Я не ведаю, хто такі Батый.

    Я кажу гэта вада,

    гэта форум, кожны мае выгляд працы.
    Гарызонты Уз'яднанне сям'і, па такіх пытаннях, як візы для людзей
    Ён спрабуе быць карысным .. У oluyorki.
    Ёсць вельмі вялікія ў гонар нямецкіх працоўных пытанняў у
    Акрамя тэмы, "cafe almancax'de" прыкладае шмат намаганняў.

    Прывяду прыклад...

    Гарызонт часам "злуецца" ад "пераследу" (абнаўлення) старых выпускаў (як ён гэта называў).
    Можа быць, па сваім меркаванні, што гэта правільна, але няма такога правіла ў гэтым форуме.
    Кожны можа «ўваскрасіць» або абнавіць старыя тэмы, калі захоча.
    Гэта нітка ночы паміж гарызонтам з гонарам, яны павінны назваць сваё стан ..
    Я не ўмешваюся…
    Я не маю звычкі ўвязвацца ў «разлад» паміж удзельнікамі...
    Як я ўжо казаў, для мяне важна меркаванне кожнага...
    Але калі стыль супраць форуму... тады я ўмешваюся... як цяпер.
    velahsl ..
    Я казаў гэта шмат разоў, але я скажу гэта яшчэ раз ....
    Не кожны павінен быць у тым жа інтэрв'ю.
    Калі б гэта было для мяне, не здымалі форум, гэта будзе сумнае месцам.
    Але ўсё, павага, Вы павінны быць талерантнымі.
    таксама не кахаць, зусім не так.
    Гаспадар сцвярджаў, што інтэрв'ю да канца ў любым выпадку.
    Але я не разумею, чаму пры гэтым наш стыль становіцца "непрыгожым" і асабістым?

    Інфармацыя лепшая, калі ёй дзяліцца...
    але ўвесь наш метр, на адным узроўні з намі, і мы saygilar
    Яна становіцца больш прыгожым і карысным.

    Я плачу сваю пашану.

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    ці я павінен сказаць тут ЭСМ паміж намі ў канцы гэтага ўсё ўключана гонар як паміж і не можа быць так, як мы шануем нашу сераду ў памеры да дыскусійнага бою я не думаю, што мяне ад дрэннай вы думаеце пра каханне будзеце шанаваць гонар гонару толькі я памаліўся сярэднія старыя выпускі 3 4 для воскреснувших штогадовых выпускаў, але вада Grande нумар не мае значэння, шукаю ўсё, форму вы можаце знайсці і паняццяў не маеце, што мая форма з кім насупраць ўпала бі і не прыніжаць нікому не каментаваць U пастаянна кандыдаты востраў знайшоў яго з прымаў не ведае, ён сказаў, што ён чуў, дзе, але ў пытаннях, я думаю, я б ніколі не паведамілі з адмысловых пра якія-небудзь кандыдатах Гаворачы сярэднім прымаць пісьмовыя тыя, але, як я ўжо сказаў, яны гэта гэта ідэя імгненнага кадр падзелу ў каханні з кім-небудзь, што сказаць у дачыненні да асабістай сеткі За выключэннем выпадкаў, у мяне няма праблем

    3,14
    Удзельнік

    Я пажартаваў, але не заўважыў, што ты і той другі (малады хлопец у акулярах на фота, псеўданім якога зараз не памятаю) новыя і агрэсіўныя людзі. Не звязвайся са мной, браток .. Калі вы такія добрыя, як кажуць Бату і Уфук, заставайцеся там…….поспехаў..

    Лепшы адказ - гэта маўчанне, якое я зрабіў у наступныя секунды……………………перыяд

    –> Батый і гарызонт вам «прыватна!» Напэўна, не ведаю, што ён сказаў... Адно магу сказаць: вёска, што відаць, не хоча правадыра.

    З павагай………….

    3,14
    Удзельнік

    ці я павінен сказаць тут ЭСМ паміж намі ў канцы гэтага ўсё ўключана гонар як паміж і не можа быць так, як мы шануем нашу сераду ў памеры да дыскусійнага бою я не думаю, што мяне ад дрэннай вы думаеце пра каханне будзеце шанаваць гонар гонару толькі я памаліўся сярэднія старыя выпускі 3 4 для воскреснувших штогадовых выпускаў, але вада Grande нумар не мае значэння, шукаю ўсё, форму вы можаце знайсці і паняццяў не маеце, што мая форма з кім насупраць ўпала бі і не прыніжаць нікому не каментаваць U пастаянна кандыдаты востраў знайшоў яго з прымаў не ведае, ён сказаў, што ён чуў, дзе, але ў пытаннях, я думаю, я б ніколі не паведамілі з адмысловых пра якія-небудзь кандыдатах Гаворачы сярэднім прымаць пісьмовыя тыя, але, як я ўжо сказаў, яны гэта гэта ідэя імгненнага кадр падзелу ў каханні з кім-небудзь, што сказаць у дачыненні да асабістай сеткі За выключэннем выпадкаў, у мяне няма праблем

    –> Брат, я толькі што адказаў, перш чым прачытаць твой пост. Вы не напісалі ў прыват, прашу прабачэння за маю прадузятасць. Больш нічога не хачу казаць. Разбіваць сэрцы - гэта тое, што я не люблю, таму прабачце мяне, калі так.

    Сеўгілер ..

    ЭСМА 41
    Удзельнік

    ці я павінен сказаць тут ЭСМ паміж намі ў канцы гэтага ўсё ўключана гонар як паміж і не можа быць так, як мы шануем нашу сераду ў памеры да дыскусійнага бою я не думаю, што мяне ад дрэннай вы думаеце пра каханне будзеце шанаваць гонар гонару толькі я памаліўся сярэднія старыя выпускі 3 4 для воскреснувших штогадовых выпускаў, але вада Grande нумар не мае значэння, шукаю ўсё, форму вы можаце знайсці і паняццяў не маеце, што мая форма з кім насупраць ўпала бі і не прыніжаць нікому не каментаваць U пастаянна кандыдаты востраў знайшоў яго з прымаў не ведае, ён сказаў, што ён чуў, дзе, але ў пытаннях, я думаю, я б ніколі не паведамілі з адмысловых пра якія-небудзь кандыдатах Гаворачы сярэднім прымаць пісьмовыя тыя, але, як я ўжо сказаў, яны гэта гэта ідэя імгненнага кадр падзелу ў каханні з кім-небудзь, што сказаць у дачыненні да асабістай сеткі За выключэннем выпадкаў, у мяне няма праблем

    Шаноўны Уфук,

    Вы таксама ветэран гэтага форуму.
    Вы дапамагаеце і накіроўваеце многіх нашых Удзельнікаў.
    Я хацеў бы падзякаваць вас з гэтай нагоды.

    Паверце, у мяне з вамі няма праблем
    І я не перашкаджаю тым, хто паміж вамі і гонарам
    Як я казаў вышэй. Разбярыцеся з гэтым паміж сабой... калі вы гэта зрабілі.

    Паколькі тэма адкрытая, няшмат
    Я хацеў бы "параіць" з вашага дазволу.

    Вашы веды і дапамога неацэнныя для ўсіх нас.
    Але часам ваш стыль бывае занадта "жорсткім", калі я кажу, як.
    У мяне няма праблем з "жорсткімі" метадамі,
    Наадварот, я люблю людзей, якія знаходзяцца звонку.
    Сапраўдныя думкі, а не тое, што людзі хочуць пачуць
    На жаль, людзей, якія могуць выразна выказвацца, вельмі мала.
    Вы адзін з гэтых Людзей.
    Але не кожны можа "падняць" гэты стыль, ён адчувальны і не разумее. :)
    Паверце, я добра ведаю, што я пісаў, бо калісьці даўно
    У мяне на гэтым форуме быў "ваяўнічы" штамп.

    Ваша мэта, ваш намер добры, я гэта добра ведаю, але
    Часам вы занадта моцна хочаце (не можаце знайсці іншы тэрмін)  :D

    Як я ўжо казаў, для мяне гэта не праблема, але... не кожны такі я.  :D

    Спадзяюся, ён мог бы растлумачыць, што я маю на ўвазе.

    Зноў...
    Прабачце мяне, калі я кагосьці ахвотна прычыніў.

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    Так, гэта праўда, часам я раптоўна ззяю, магчыма, гэта вынік маёй псіхалогіі ў той момант, я стараюся звяртаць на гэта ўвагу, час ад часу я чую, як людзі размаўляюць так, быццам яны спрабуюць мной кіраваць, гэта робіць я нервуюся, гэта была толькі апошняя ноч, я ўсё яшчэ ў добрай форме, наконт пасведчання кіроўцы, якое адкрыў Бэйбарс, чалавек кажа, што працаваць з кампутарам глупства, але тут ніхто не каментуе. Я выйшаў некаторы час, але цяпер я стараюся захоўваць спакой, і калі ў мяне з кімсьці ўзнікнуць праблемы, мы можам вырашыць іх сам-насам з гэтым чалавекам.Што датычыць нас з Анурам, то паміж намі не было ні крыўдных слоў, ні крыўдных слоў сказаў у той момант, але цяпер паміж Анурам і мной няма ніякіх праблем. Анур - вельмі добры чалавек, які любіць усім дапамагаць. Я цаню таго, хто дапамагае не для сябе, а дзеля Алаха. Вядома, вы з'яўляецеся адным з вельмі спакойных удзельнікаў, я не сумняваюся, што ў вас добрыя намеры, але дзякуй за папярэджанні, я абавязкова прыму іх да ўвагі..

    adaizm з'яўляецца
    Удзельнік

    Так, гэта праўда, часам я моцна свечу, магчыма, эфект маёй псіхалогіі ў той момант, калі я імкнуся звярнуць на гэта ўвагу, час ад часу ідуць размовы, быццам яны мяне рамантуюць. Я крыху выбраўся, але зараз Я стараюся быць спакойным, і мы разбярэмся з чалавекам, які знаходзіцца ў форме з гэтым чалавекам, які асаблівы і з гонарам, якое дрэннае слова было паміж намі, і крыўднае слова было імгненным. Я цаню таго, хто дапамог Богу Вядома, вы адзін з вельмі спакойных членаў, я не сумняваюся, што ён мае добрыя намеры, але дзякуй.

    Так, я таксама быў глупствам. Прашу прабачэння

    НА АДНОМ ..

    Уфук мне нічога не сказаў
    Нягледзячы на ​​тое, што мы яго даўно не бачылі, дзіця ні ў чым не вінаваты, насамрэч я не так зразумеў паведамленні, таму …………… З найлепшымі пажаданнямі.

Адлюстраванне 15 адказаў - ад 1 да 15 (усяго 30)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.