Што можа быць прычынай адмовы ў візе?

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    melo1903melo
    Удзельнік

    Сябры, хаця мая нявеста адправіла ўсе дасланыя яму дакументы ў аддзел для замежнікаў па пошце, калі ён патэлефанаваў праз 15 дзён, каб спытаць пра сітуацыю, ён заявіў, што файл быў завершаны і адпраўлены назад у Ізмір, і канчатковае рашэнне было прынята консульства Германіі ў Ізміры, але, па словах майго жаніха, сітуацыя была прадстаўлена як негатыўная, і калі адмова будзе дадзена, патэлефануйце мне, што вы павінны рабіць. Я магу даць вам інфармацыю пра гэта. Было сказана, што гэта немагчыма для я павінен зрабіць заяву ў дадзены момант. Цяпер мы думаем пра гэта. Мая нявеста жыве са сваімі бацькамі, а яе бацька хварэе на рак. Калі я хварэю на рак, яе бацька плаціць за арэнду і атрымлівае сацыяльную дапамогу. Ці можа гэта быць звязана з гэта прычына?Калі ласка,сябры,калі хто валодае інфармацыяй.Дапамажыце калі ласка,дарэчы мая нявеста не з'яўляецца грамадзянкай Германіі.

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    Нісан якой нацыянальнасці?

    melo1903melo
    Удзельнік

    Сэр, калі ў вас ёсць якая-небудзь інфармацыя, дазвольце сказаць вам, што я сустрэла свайго жаніха ў Македоніі, калі вучылася ва ўніверсітэце. Ён паходжаннем быў македонскім фолк-спяваком і шмат гадоў жыве ў Германіі. Ёсць 9-гадовы розніца ва ўзросце паміж намі. Мая сустрэча ў консульстве прайшла вельмі добра. Бацька майго жаніха хворы на рак, таму мы хацелі там ажаніцца, і я падала заяўку 16 сакавіка. Я была ў Германіі да 20 дзён таму, я засталася са сваім жаніхом каля 2 месяцы, а потым я зноў была са сваім жаніхом у Гамбургу. Летам ён быў са мной у Турцыі, не ведаю, здаўся ім падазроным ці што. Больш за тое, на ўчорашні дзень ва ўнутраным грузе было пазначана, што мой груз быў у дарозе, але яшчэ не дайшоў, паверце, я паміраю ад цікаўнасці. Яны адхілілі? Калі так, то па якой прычыне?

    Slm,
    Чым займаецца вашая жонка, колькі ў яе даходаў, колькі квадратных метраў у доме, тут, уласна, і схаваны ваш адказ.

    Прывітанне,

    Калі ваш муж не мае даходу, каб утрымліваць сябе, будзе адмова. (Яны хочуць сярэдні чысты прыбытак каля 1400.)
    Калі ваш муж жыве з бацькамі, не мае ўласнага даходу, а яго сям'я зарабляе на жыццё з Arbeitsamt, адмова ўсё роўна адбудзецца.

    Акрамя таго, калі квадратны метр плошчы дома для пражывання будзе прызнаны недастатковым, на жаль, адбудзецца адмова.

    Фактычна, два важныя моманты, на якія яны звяртаюць увагу, незалежна ад таго, з'яўляюцца яны грамадзянамі Германіі ці Турцыі, - дзе застанецца чалавек, які прыязджае з Турцыі, і як ён будзе зарабляць на жыццё?
    Вы можаце палепшыць гэтыя ўмовы і паспрабаваць яшчэ раз.

Адлюстраванне 4 адказаў - ад 1 да 4 (усяго 4)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.