Зварот да адмовы ў візе

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    melo1903melo
    Удзельнік

    Прывітанне, сябры, мая заяўка на візу для ўз'яднання сям'і была адхілена, нягледзячы на ​​тое, што заробак майго жаніха быў 2150 еўра. Я скапірую арыгінальны тэкст ніжэй, а потым мы з нявестай вырашылі звярнуцца да юрыста, таму што арэнда дома, дзе мая нявеста жыла з бацькам і маці была 1000 еўра, але яны паказалі толькі 500 еўра для мяне ў консульстве і замежнікам Калі прыйдзе вынік пярэчання, якое мы зрабілі ў філіяле, і які адказ на пярэчанні ўвогуле Я чакаю каментарыяў ад дасведчаных сяброў. Seite 2 von 3 GmbH (ungekündigtes und unbefristetes Arbeitsverhältnis, Eintritt 01.07.2008). Der pfändbare Betrag bei einem Nettolohn von 2147,93 € monatlich liegt bei 672,99 € (vgl. Bekanntmachung zu den s8 850c und 850f der Zivilprozessordnung, Pfändungsfreigrenzenbekanntmachung 2019 vom 11. 2019 20). Für die Abgabe einer Verpflichtungserklärung ist ein pfändbarer Betrag in Höhe Haushaltsvorstand nach §§ 28, § 495,00 SGBII, zzgl. als Wohnungskosten der Richtwert für eine Person in Höhe von 927 €). von 432,00 € nötig (5 € Regelbedarf für den Die gemäß § 1 (1) Nr. 1 AufenthG geforderte eigenständige Sicherung des Lebensunterhaltes konnte somit nach intensiver Prüfung sowie unter Berücksichtigung der Weischanestigung der Weischanestigund Hamburger Be ischanestigür der Beischanestur der Beischanestur у Гамбургу 2014/ 1380,00 ( Für ein Absehen von der Sicherung des Lebensunterhalts liegen keine Anhaltspunkte vor und es wurden auch keine geltend gemacht. Ausländerbehörde ihre notwendige Zustimmung versagt. Ich möchte Sie vorsorglich auf Folgendes hinweisen: Sollte die Ehe st als gesichert anzusehen Da sich bei der Berechnung des Lebensunterhaltes anhand der Tabelle zum Ehegattennachzug niedrigere Anforderungen ergeben, als zur Abgabe einer Verpflichtungserklärung, würde das Einkommen der Referenzperson, auch ohne Berücksichtigung von Steuerklasse III, ausreichen umsunterhaltödenf 20 €, errechnet aus Regelbedarf gem. §§ 28, § 432,00 SGB II für Haushaltsvorstand in Höhe von 18 €, zzgl. Regelbedarf für Haushaltsangehörige ab 345,00 in Höhe von 603,00 sowie Wohnungskosten in Höhe von 2 € (Richtwert für 2047,93 Personen), dem ein zu berücksichtigendes Einkommen in Höhe von 2147,93ich € gegenüberstehtem netwelufchesteh tem 11 2 netwelufchesteht €, abzgl. Pauschalbetrag pro Erwerbstätigen nach § 100,00 b (XNUMX) SGB II in Höhe von XNUMX € gegenübersteht). Mit freundlichen Grüssen Im Auftrag

    бессардэчны
    Удзельнік

    Прывітанне, яго маці і бацька не працуюць, я думаю, што яны не атрымліваюць грошай ад дзяржавы, калі я правільна разумею, вось такая сітуацыя. Калі прыяжджаеш у Нямеччыну, думаюць, што 2000 эўра на сям’ю з 4 чалавек ня хопіць. Не хвалюйцеся, не плаціце за адваката. Есін трэба зняць асобны дом і паказаць, што яна жыве адна, нават калі яе сям'я не працуе, яна павінна пайсці атрымаць сацыяльную дапамогу, вы хутчэй атрымаеце яе від на жыхарства.Я думаю, што вам перашкаджае жыць з яе сям'ёй і яе сям'я без даходаў.Міністэрства замежных справаў прытрымліваецца закону, але разглядае драбнюткія дэталі і ацэньвае шчыліны. Скажыце мне логіку. Давайце зробім. Каб лепш зразумець, вы кажаце, што штомесячныя выдаткі на 432 чалавекі складаюць 432 × 4 = 1728 + 1000 еўра за арэнду, заробак павінен быць 2728 еўра, каб вам выдалі візу. Легальна нічога не зробіш, калі наняць 10 юрыстаў, гэта будзе каштаваць табе 4000-5000 еўра, самае лепшае, што я кажу, - гэта параіць. Маўляў, няхай ідзе ў асобны дом і жыве адзін, іншага выйсця ў вас няма, павага.

    melo1903melo
    Удзельнік

    Дзякуй за каментар, дружа, ты хаця б падумаў і зрабіў вылік самастойна, але ёсць такая сітуацыя, будучы бацька хворы на рак і атрымлівае вялікую дапамогу, а маці маці ужо атрымлівае фінансавую дапамогу ад арбайтсам, таму грошы, якія яна атрымлівае, не маюць ніякага дачынення да іх сродкаў да існавання.Яны не далі мне такой прычыны ў сваім лісце, чаму яны паказалі мне 900 з лішнім еўра, праблема ў тым, што яны дадалі частка кажа: «Я не жанаты, я заручаны».

Адлюстраванне 2 адказаў - ад 1 да 2 (усяго 2)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.