абскардзіць адмову ў візе ..

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    насарог
    Удзельнік

    Прывітанне сябры

    Праз IData я падаў заяўку ў нямецкае консульства на 5-дзённую паездку. Я студэнт, і маёй мэтай было наведаць 4-дзённы семінар. Ужо на наступны дзень падачы заявы мне прыслалі пашпарт і 3 дакументы аб адмове ў візе.

    Прычына ; «На ўвесь вызначаны перыяд паездкі або каб мець магчымасць вярнуцца ў краіну пражывання або выезду,
    або мець дастатковыя фінансавыя сродкі для транзіту ў трэцюю краіну, якая гарантавана будзе прынята.
    Не было прадстаўлена пацверджання права ўласнасці або законнага доступу да гэтых фінансавых сродкаў
    Да дарогі табе не дайсці».

    Паколькі мой спонсар пакрывае ўсе мае выдаткі, я не клапаціўся аб тым, што ў той момант на маім рахунку і рахунку майго бацькі было мала грошай. Зараз я запярэчу і пакажу акт, ліцэнзію і грошы больш за 5000 лір. Праз колькі дзён і як звычайна заканчваюцца пярэчанні? Буду рады, калі ў каго ёсць веды.

    Напішыце зварот і адпраўце, спадзяюся, што яны хутка будуць разгледжаны. Як хутка яны адкажуць, сказаць вельмі цяжка.

Адлюстроўваецца 1 адказ (усяго 1)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.