Я www.almancax.co Team

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    Рэдактар
    наведвальнік
    ВЕБМАСТАР І АДМІНІСТРАТАР
    Мухаррам EFE
    Нямецкі трэнер
    Мухаррам EFE
    Эліф Görgülü

    acelyaxnumx
    Удзельнік

    Дзякуй усім. Я сапраўды не знаходжу слоў, каб сказаць, вы зрабілі выдатную працу. Яны не дарэмна казалі, што я буду рабом на 40 гадоў таму, хто навучыць мяне грамаце. Мы, вашы сябры, магчыма, не зможам быць вашымі рабамі, але будзьце ўпэўненыя, нашы малітвы заўсёды будуць з вамі. Няхай Бог дасць вам усё, чаго вы пажадаеце. Вялікі дзякуй. Абдымкі. З вялікай любоўю……

    kelebekgib
    Удзельнік

    Я выказваю ўсім тым, хто ўнёс свой уклад у ноч каманды шмат. Усё вельмі добразычлівыя і шчырыя. У вас ёсць самае лепшае!

    You цуд
    Удзельнік

    Знайсці добры які выглядае сайт я знайшоў :)

    andic
    Удзельнік

    Дзякуй усім, хто спрычыніўся. Вы супер….

    Evo
    Удзельнік

    Вялікі дзякуй усім вам будзе вельмі карысна для мяне на гэтым сайце

    masilh
    Удзельнік

    …новая версія сайта вельмі добрая; Усім малайцы.

    acelyaxnumx
    Удзельнік

    З найлепшымі пажаданнямі гэтай пацерцы ліхога вока на нямецкай мове...

    Еўрабачанне
    Удзельнік

    Я жадаю вам далейшых поспехаў

    МухаяяeM
    Удзельнік

    Мы дзякуем вас всех :)

    глыбока
    Удзельнік

    ДЗЯКУЙ УСІМ, ХТО ПРЫНЯЎ СПРЫГ...

    Лерэр
    Удзельнік

    ГЭТА ВЕЛЬМІ ПАСПЯХОВЫ САЙТ... РАДЫ, Я ТАКСАМА З'ЯЎЛЯЮСЯ ЧЛЕНАМ ГЭТАГА САЙТА...

    asigitarc
    Удзельнік

    АДС. Я новы член. Я вучуся ў нямецкіх ВНУ мы былі ў 3. Нягледзячы на ​​многія гады, каб убачыць bişiy не магу сказаць, што я даведаўся ебать ж: SE праграмнае забеспячэнне заўтра вайна, якой мы прыйшлі на гэты сайт у пошуках добрага крыніцы ў Інтэрнэце. вялікі дзякуй :) Тое, што адбывалася на нямецкай мове, нават калі вы знайшлі праблему для мяне :)

    сьмірна
    Удзельнік

      Прычына не ў стане вывучыць нямецкую мяцежны гітару olabilirmi Як ;) Я ўпэўнены, што вы знойдзеце тое, што вы шукаеце больш, чым можаце тут

    asigitarc
    Удзельнік

    ро :) дзякуй :) ды мая гітара прысвячае трохі больш часу olabilirmi :P Экзамен быў сёння. Пасрэдна: я адсюль напрацаваўся... Ну, калі стараешся за адзін дзень усё навучыцца, дык і ўсё. :)

    Я Mcscrea
    Удзельнік

    http://WwW.aLmAncAx.CoM Бясконцыя здароўе каманды teskurler Emeğinize Сяброў кароткі час я ішоў вашаму сайту ўчорашняй маёй ноч даўжэй выконваць сяброўства сярод вас я вельмі рады, што вы робіце вельмі карысны і вельмі карысным я хачу Deavam вашага arkadslar Бізнесу Поспеху ;) поспехаў…

Адлюстраванне 15 адказаў - ад 1 да 15 (усяго 83)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.