Ці будзе гэта зноў 3,14 або назад?

> Форумы > кафэ almancax > Ці будзе гэта зноў 3,14 або назад?

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    3,14
    Удзельнік

Selam arkadaslar öncelikle hepinizin bayramini kutlarim. Kendimi cok özlettim sanirim, sinava hazirlanmistim. Icinizden, “ne sinavi, ne sinavi?” diyenler olacagindan onu da söyleyeyim. :) -Einstufungstest für das Studienkolleg! Я атрымаў сёння вынік іспыту, сябры. Я выйграў экзамен. :) Studienkolleg, yani Üniversite hazirlik icin 4 aylik süren ve sonunda da DSH(Die Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang) sinavi olan bu kursa kaydimi bugün yaptirdim, 13 Ekim'de de Allah'in izni, hepinizin bol sans ve basarilar dilekleriyle insallah basliyorum. Bu aralar siteye girmem sıklaşacak mı? Bunun cevabi maalesef hayir. Sebebi Interkültürel Tiyatro Günleri Frankfurt 2008 (Interkulturelle Theatertage 2. – 12.10.). Günes Tiyatrosu'nun da hazirligini üstlendigi bu organizasyonda bana (yani bana ve bir de kuzenime) da görevler düstü. Gelen tiyatroculari havaalanindan almak, onlarla ilgilenmek, gidecek olanlari hava alanina götürmek, oyunlardaki hazirliklar vb. isleri yapmamiz ve ayrica benim oyunlardan birisinin alt yazisini ayarlamam gerektiginden yaklasik 10 gün sitemize giremeyecegim. Sadece sitemize degil, belki internete bile girecek zaman bulamayabilirim. Beni hos görün. :)

“So” arkadaslar, yakinda tekrar görüsmek üzere, kendinize ve dostlariniza iyi davranin. Iyi bayramlar…  :)

…таямніца…
    Удзельнік

няхай жыве :) 10 günden bişey olmaz onur abi sonuçta 10 gün sonra burdasın alkis:)
    Я рады, што вы здалі экзамен :)

ноч2
    Удзельнік

Selam arkadaslar öncelikle hepinizin bayramini kutlarim. Kendimi cok özlettim sanirim, sinava hazirlanmistim. Icinizden, “ne sinavi, ne sinavi?” diyenler olacagindan onu da söyleyeyim. :) -Einstufungstest für das Studienkolleg! Я атрымаў сёння вынік іспыту, сябры. Я выйграў экзамен. :) Studienkolleg, yani Üniversite hazirlik icin 4 aylik süren ve sonunda da DSH(Die Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang) sinavi olan bu kursa kaydimi bugün yaptirdim, 13 Ekim'de de Allah'in izni, hepinizin bol sans ve basarilar dilekleriyle insAllah basliyorum. Bu aralar siteye girmem sıklaşacak mı? Bunun cevabi maalesef hayir. Sebebi Interkültürel Tiyatro Günleri Frankfurt 2008 (Interkulturelle Theatertage 2. – 12.10.). Günes Tiyatrosu'nun da hazirligini üstlendigi bu organizasyonda bana (yani bana ve bir de kuzenime) da görevler düstü. Gelen tiyatroculari havaalanindan almak, onlarla ilgilenmek, gidecek olanlari hava alanina götürmek, oyunlardaki hazirliklar vb. isleri yapmamiz ve ayrica benim oyunlardan birisinin alt yazisini ayarlamam gerektiginden yaklasik 10 gün sitemize giremeyecegim. Sadece sitemize degil, belki internete bile girecek zaman bulamayabilirim. Beni hos görün. :)

“So” arkadaslar, yakinda tekrar görüsmek üzere, kendinize ve dostlariniza iyi davranin. Iyi bayramlar…  :)

Sinavi kazanmana cok sevindim alkis:) clap:) Onur  dance:) halayy:)
    Няхай Бог ачысціць ваш шлях, між іншым, дзякуй, што паведамілі мне. :)
    Görüsmek üzere yapman gerekli olan diger faliyetlerinde basarilar kolaygelsin … okey:) byby:)

dielosch
    Удзельнік

вы абавязкова будзеце каханыя :D Я рады, што вы здалі экзамен :D çok ciddi oldu ya neyse :haha:

турад
    Удзельнік

tebrikler onur sinavi kazanmana cook sevindim  alkis:)  alkis:)
    мы вельмі сумавалі па табе, не рабі перапынак занадта доўга, мы чакаем цябе

смаил з
    Удзельнік

Selam arkadaslar öncelikle hepinizin bayramini kutlarim. Kendimi cok özlettim sanirim, sinava hazirlanmistim. Icinizden, “ne sinavi, ne sinavi?” diyenler olacagindan onu da söyleyeyim. :) -Einstufungstest für das Studienkolleg! Я атрымаў сёння вынік іспыту, сябры. Я выйграў экзамен. :) Studienkolleg, yani Üniversite hazirlik icin 4 aylik süren ve sonunda da DSH(Die Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang) sinavi olan bu kursa kaydimi bugün yaptirdim, 13 Ekim'de de Allah'in izni, hepinizin bol sans ve basarilar dilekleriyle insAllah basliyorum. Bu aralar siteye girmem sıklaşacak mı? Bunun cevabi maalesef hayir. Sebebi Interkültürel Tiyatro Günleri Frankfurt 2008 (Interkulturelle Theatertage 2. – 12.10.). Günes Tiyatrosu'nun da hazirligini üstlendigi bu organizasyonda bana (yani bana ve bir de kuzenime) da görevler düstü. Gelen tiyatroculari havaalanindan almak, onlarla ilgilenmek, gidecek olanlari hava alanina götürmek, oyunlardaki hazirliklar vb. isleri yapmamiz ve ayrica benim oyunlardan birisinin alt yazisini ayarlamam gerektiginden yaklasik 10 gün sitemize giremeyecegim. Sadece sitemize degil, belki internete bile girecek zaman bulamayabilirim. Beni hos görün. :)

рады за цябе, брат, вядома, мы ўбачым, што табе спадабаецца

узнёслы
    Удзельнік

Sinavi sen kazanmayacaksin da ben mi kazanacagim… ;D ;)
    Bugüne  kadar senin elinden ne kurtulmus ki, bu sinavda kurtulsun… 8) ;D
    Sendeki Almanca bende olsa Prof. olurum bee…  8)

Neyse Allah Basarilarinin devamini artirsin Onur… Amin… byby:)

ЭСМА 41
    Удзельнік

Сардэчна запрашаем, мой дарагі пляменнік.

3,14 кажа: “Kendimi таксама özlettim sanirim”

Той, хто быў вельмі сціплым і адкрытым  ;D што з тваёй цёткай?  ;D

Geldigine sevindim…  ;)

3,14
    Удзельнік

–> 3,14 artık daha sık sizlerle. alkis:) Herkes gelsin hadii özlüyorum sizi… utanan:)

Адлюстраванне 8 адказаў - ад 1 да 8 (усяго 8)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.