Свабодная кампанія нямецкага вучэбна-метадычны камплект Скончылася

> Форумы > almancax Спадарожныя тавары і паслугі Навіны і аб'явы > Свабодная кампанія нямецкага вучэбна-метадычны камплект Скончылася

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    МухаяяeM
    Удзельнік

    Паважаныя ўдзельнікі і наведвальнікі, нашы кампаніі па бясплатнай дастаўцы прадукцыі, якія мы праводзім каля 2 гадоў, завяршыліся.
    Мы хацелі б падзякаваць кожнаму, хто праявіў цікавасць да нашай прадукцыі

    Наш нямецкі адукацыйны набор, які складаецца з нямецкага адукацыйнага DVD ёмістасцю 7 кампакт-дыскаў і 23 нямецкіх карт слоў (600 слоў і 60 мадэляў маўлення), прапануецца на продаж значна ніжэй за рынкавую цану, і нашы ўдзельнікі і наведвальнікі змогуць атрымаць наш набор, заплаціўшы значна ніжэйшую за рынкавую цану. На дадзены момант даступны толькі варыянт аплаты, і альтэрнатыўныя плацежныя сістэмы будуць актываваны вельмі хутка.

    У цяперашні час рыхтуюцца нашы новыя прадукты, і мы вельмі хутка будзем з вамі з вялікімі кампаніямі і прадуктамі.

    шчыра

    3,14
    Удзельнік

    –> Калі вы кажаце, што альтэрнатыўная аплата вельмі хутка, як хутка, спадар Мухарэм? :) Мне вельмі цікава пра новыя DVD. Папярэднія я ўжо аддала цётцы. Я стаў ахвярай??? ;D

    –> Я думаю, што ў мяне павінна быць звычка некалькі разоў падумаць, перш чым адправіць паведамленне. :-X

    cemalettin
    Удзельнік

    Вітаю, спадар Мухарэм, я быў бы ўдзячны, калі б вы маглі звязацца са мной, гэта мой адрас электроннай пошты.  cemalettin_karabas@hotmail.com 

Адлюстраванне 2 адказаў - ад 1 да 2 (усяго 2)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.