Адказу на сямейнае ўз'яднанне пакуль няма.

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    benjaminhav
    Удзельнік

    прывітанне, мой брат падаў заяўку на спатканне сям'і 16 чэрвеня, гэта была вельмі прыемная сустрэча, аднак у яго жонкі папрасілі дакументы на ўезд і выезд у Турцыю, далі яму да 20 ліпеня, прыехала жонка майго брата, падрыхтавалі гэты дакумент на працягу тыдзень і адправіў факсам і кур'ерам. 28 чэрвеня груз быў дастаўлены ў консульства. Ён пайшоў у офіс замежнікаў і папрасіў яго адтуль, у офісе замежнікаў Брэмена сказалі, што вашы дакументы выехалі 7 ліпеня Што цяпер будзе?.. Яшчэ адзін сябар, які падаўся 20 чэрвеня, атрымаў візу адразу.

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    чувак, гэта ўсё шанцаванне, ніхто не ведае, колькі часу гэта зойме

    benjaminhav
    Удзельнік

    Ды што там рабіць швагерцы? Што мне сказаць міліцыі замежнікаў? Ці ёсць для гэтага формула? Там кожны тыдзень вельмі цесна.

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    Паглядзіце, цяпер сістэма такая, я не ведаю, колькі там дзяржаўных служачых, але дапусцім, што дзяржаўных служачых 4. Яны па-нямецку дзеляць 28 літар на 4. Пачынаюць з А і глядзяць на першыя 7 літар і адзін глядзіць на наступныя 7 літар. Гэта горш, таму што працэс шматлюдны, таму час даўжэй. Як правіла, раннія, ландрасамт у горадзе, куды яны едуць, ландрасамт у горадзе, куды яны едуць, калі цётка трэба зрабіць гэта блізка, яны пойдуць і апраўдваюцца. Калі яны цяжарныя, яны будуць мець дзяцей. .Ваш брат павінен патэлефанаваць у консульства, у якое ён звяртаўся, і спытаць, што яны кажуць пра апошняе.

    Ды што там рабіць швагерцы? Што мне сказаць міліцыі замежнікаў? Ці ёсць для гэтага формула? Там кожны тыдзень вельмі цесна.

    мой сябар, што ты сказаў пра дату, на якую хочаш пайсці? Калі б вы сказалі нешта накшталт верасня ці нешта падобнае, вы б пачакалі яшчэ крыху. Яны адпраўляюць вашу візу ў адпаведнасці з датай, на якую вы хочаце паехаць.

    benjaminhav
    Удзельнік

    Не, сябар tugce, нічога не было ўказана на дату, на якую вы хочаце паехаць.

    Сказалі, што лёс не мае значэння, у консульстве не пыталіся, усе члены сям'і з хваляваннем чакаюць іх развіцця.

    Мадуры
    Удзельнік

    Тут ёсць дзіця, Ісмет памрэ, дзіця піша з 5 мая, апошні раз я чытаў і пісаў яму, я яму асабіста казаў, мудрэц ich, што будзе пасля допыту? Калі немцы носяць яго і займаюцца праблемай каросты, я думаю, што некаторыя рэчы не павінны пакідаць канец вяроўкі, асабліва ў мужа і жонкі ў Германіі выдатная праца !!!

    Не, сябар tugce, нічога не было ўказана на дату, на якую вы хочаце паехаць.

    Сказалі, што лёс не мае значэння, у консульстве не пыталіся, усе члены сям'і з хваляваннем чакаюць іх развіцця.

    Пра гэта лепш не згадваць, калі даеш лепшае спатканне, яны прымушаюць цябе чакаць да гэтай даты. :)))

    Bthnkdgn
    Удзельнік

    Шчыльнасць месца, куды вы едзеце, вельмі важная, і калі тут замежнікі, то бюракратыя працуе павольна.
    Калі ёсць экстраная сітуацыя, вы можаце паскорыць працэс, задакументаваўшы гэта.Жонка была цяжарная, я атрымаў візу на 25 дзён з заключэннем лекара.

    benjaminhav
    Удзельнік

    Сёння прайшло 17 дзён. Дакументы дагэтуль не прыйшлі. Як вы думаеце, за колькі дзён дакументы прыйдуць у Брэмен, і дзе можна пацікавіцца гэтым пытаннем? Правільна было б патэлефанаваць у консульства.

    Bthnkdgn
    Удзельнік

    Вы тэлефануеце ў паліцыю прышэльцаў за дакументамі, а не за мінусамі. Але калі дакументы не прыйшлі, то гэта займае 1-3 месяцы, даюць класічны адказ. У Гамбургу сказалі не менш за 20. У Брэмене можа быць інакш. Можна патэлефанаваць у паліцыю замежнікаў і спытаць.

    adıgexnumx
    Удзельнік

    Я падаў заяўку 9 мая, усё яшчэ няма адказу, замежнікі патэлефанавалі ў паліцыю. Што гэта значыць, калі мы не прайшлі допыт, ці папрасіла б консульства ў Турцыі паліцыю для замежнікаў аформіць пытанне аб уз'яднанні нашай сям'і ці адправіла б Кароткі адказ..

    Мой сябар, аддзяленне для замежнікаў працуе так павольна. Асабліва калі ў будучыні будзе шмат туркаў, транзакцыі зацягваюцца. Тут свята. Куды ні пойдзеш, нехта ў водпуску. Ніхто іншы не замяняе таго, хто вольны.

    Ужо 2 месяцы, як я сюды прыехаў, у мяне крызіс. альбо працуюць да абеду, альбо не працуюць зусім. некаторыя дні яны цалкам зачыненыя. месца, пра якое я кажу, - гэта ўсходняя германія, я не ведаю, што яны робяць на захадзе ^^

    мой рай
    Удзельнік

    мой сябар, што ты сказаў пра дату, на якую хочаш пайсці? Калі б вы сказалі нешта накшталт верасня ці нешта падобнае, вы б пачакалі яшчэ крыху. Яны адпраўляюць вашу візу ў адпаведнасці з датай, на якую вы хочаце паехаць.

    Яны пытаюцца ў вас дату, калі вы хочаце пайсці??

    benjaminhav
    Удзельнік

    Пакуль запаўняўся форум, спыталі дату, на якую ты хочаш паехаць, але мы там не прызначылі дату, у нас перад консульствам візы запоўнілі анкету, потым брат аддаў яе мне.

    adıgexnumx
    Удзельнік

    Прайшло 4 тыдні пасля допыту, адказу няма, замежная паліцыя кажа, што яшчэ ў працэсе Калі чалавек глядзеў ліст 30 дзён, ён прыходзіў да мяне кожныя 1 дзён, я не разумею, ці гэта знак удачы ці не. Я звар'яцею..

Адлюстраванне 15 адказаў - ад 1 да 15 (усяго 21)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.