Ці ўхваліла Іміграцыйная служба?

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    Ая90
    Удзельнік

    Добры дзень! У мінулы чацвер аддзяленне па справах замежнікаў даслала маёй жонцы пашпарт і паперу, якую гаспадар павінен быў запоўніць, калі прыехаў ваш муж. Яны адправілі электронны ліст з надпісам "запішыцеся да іх на сустрэчу і звяжыцеся з намі" і сказалі «Мы давялі сваё рашэнне ў консульства». Ці азначае гэта згоду?

    бессардэчны
    Удзельнік

    Што да таго, што вы сказалі, лагічна гэта значыць, што згода была дадзена, я проста мяркую, навошта ім такое казаць, калі згоды не было... Поспехаў.

    Ая90
    Удзельнік

    Што да таго, што вы сказалі, лагічна гэта значыць, што згода была дадзена, я проста мяркую, навошта ім такое казаць, калі згоды не было... Поспехаў.

    unserAntwortschreiben zurEilungeines Aufenthaltstitels inderFormeinesVisumsfürdeno.g.tür- kischenStaatsangehörigen wurdeandiedeutscheAuslandsvertretung inIstanbulübersandt.Diedeut- seheAuslandsvertretung wirdüberdieErteilungdesVisumsentscheiden.
    AufGrundderweltweiten Corona-Pandemie unddersichtäglichänderndenGegebenheiten emp- fehlenwir,vorderbeabsichtigtenEinreisezuüberprüfen,obeinesolcheaktuellmöglichist.
    Nacherfolgter Einreisebittenwirhinsichtlich derAnmeldung umvorherigeTerminvereinbarung. Termine können Sie phoneisch unter 07131/56-2064 or oder online unter htt s: www. Крайні тэрмін. de termin-stadtheilbronn-abh vereinbaren. ZumTermin bringen Siebitte
    beigefügteWohnungsgeberbescheinigung unddasAnmeldeformular vollständigausgefülltund unterschrieben,sowieIhrenReisepass,mit.
    BittesetzenSiesichvorAblaufdesVisumstelefonischoderperMailmit derAusländerbehördein Verbindung, umeinenAntragaufErteilungeinerAufenthaltserlaubnis zustellen.
    Яны адправілі гэты электронны ліст маёй жонцы ў фармаце PDF. Яны таксама даслалі мне дадатковы файл у фармаце PDF, які гаспадар павінен запоўніць, калі я з'еду.

    бессардэчны
    Удзельнік

    Я адказаў асабіста, брат, твае вочы ясныя.

    Ая90
    Удзельнік

    Я адказаў асабіста, брат, твае вочы ясныя.

    Хай дабраславіць вас Бог, я вельмі спадзяюся, што гэтым разам гэта адбудзецца. Мы спрабавалі 2 гады, і заўсёды ўзнікалі праблемы. Паглядзім, ці скажа консульства што-небудзь на гэты раз. Яшчэ раз вялікі дзякуй 🙏

    melo1903melo
    Удзельнік

    Давай, браце, сачы за месяцам!

    Ая90
    Удзельнік

    Давай, браце, сачы за месяцам!

    Дзякуй, я спадзяюся, мая віза хутка прыйдзе 🙏

    👏👏👏👏👏👍👍👍👍

Адлюстраванне 7 адказаў - ад 1 да 7 (усяго 7)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.