Няма неабходнасці гаварыць зноў працаваў у інтарэсах праблемы

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    мой рай
    Удзельнік

    ben alman vatandasiyim aile birlesimi icin yabancilar polisine sordum calismana gerek yok okurkende getirebilirsin dediler son dakikada bisey cikmaz demi arkadaslar? ???

    cxnumxtxnumxn
    Удзельнік

    banada aynisini dediler cikacagini sanmiyorum bakalim bu hafta beni cagiracaklarmi belgeler islemdeydi gecen hafta boyu…

    мой рай
    Удзельнік

    Якія дакументы? Вы што-небудзь адпраўлялі ў Турцыю? Мая жонка адсюль усё зоймецца. Мне нават не трэба тут здымаць дом. Можа яна пакажа мне дом маёй маці? Я зараз там застаюся, але жонка не Я яшчэ не пачаў курс. Я ўсё роўна здымаю дом. Ці варта нам пачынаць афармленне візы перад іспытам ці пасля аб'яўлення аб іспыте?

    cxnumxtxnumxn
    Удзельнік

    Калі ты афармляеш візу, табе жонка дае дакумэнты, гэтыя дакумэнты прыяжджаюць сюды і іх тут разглядаюць, мне, паглядзеўшы, прышлюць ліст, што яны ад мяне хочуць, асобная кватэра не патрэбная. Калі дом вашых бацькоў досыць вялікі, пачніце пасля таго, як вы здасце іспыт. У любым выпадку гэта не зойме шмат часу. Мая жонка збірае дакументы за 2 дні. Яны сабралі іх усе і нават папрасілі ў мяне запісы на ўваход і выхад пасля сустрэчы , мы зрабілі гэта хутка.

    мой рай
    Удзельнік

    tmm tesekkürler insallah hersey yolunda gider

    cxnumxtxnumxn
    Удзельнік

    Дзякуй вялікі, дай Бог, усё будзе добра.

    insallah bizim simdiye kadar bi sorun yok gibi gözüküyor sadece kagitlarin gelip gitmesi biraz zaman aliyor…

    kaan59
    Удзельнік

    avukat tut sınava gerek kalmaz baskı yap geri adım atmayın aile birleşimi bu eşini yanıan alıyorsun ne sınavı hukuk olarak sınav ile ilgili hiçbirşey yaazmıyor ver avukata en fazla 1 ayda gelır eşin…

Адлюстраванне 6 адказаў - ад 1 да 6 (усяго 6)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.