Як вы думаеце, гэта ўязная віза ці чырвоны?

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    SB-8587
    Удзельнік

    У каго-небудзь была такая адмова? Як вы думаеце, гэта пашпарт, ці гэта таксама можа быць адмова?

    antalyaxnumx
    Удзельнік

    Калі вы падалі заяўку?

    SB-8587
    Удзельнік

    23 студзеня, але праз Гаранта. Такім чынам, нехта ў маёй сям'і стаў паручыцелем, і я ведаю, што калі ты становішся паручыцелем, гэта адбываецца хутка.

    antalyaxnumx
    Удзельнік

    Bence vizeniz çıkmıştır… 😉  bazen çabuk çıkabiliyor… 3 haftada çıktığımı biliyorum 😊 hayırlısı olsun inşallah…güzel haberlerinizi bekliyoruz

    SB-8587
    Удзельнік

    Інс. Гэта віза. Дай Бог кожнаму гэтага шчасця.

    у чаканні
    Удзельнік

    Bu zaten normal gelince görüceksin insallah vizemi redmi insallah vizedir

    1963
    Удзельнік

    bukadar kisa sürede vizenin cikacagini zannetmiyorum ya eksik evraktir yada red sizin basvurunuzun üzerinden bir hafta gecmemis zaten evraklarin yabancilar dairesine ulasmasi 2 hafta sürüyor oyüzden büyük ihtimalle ya eksik evrak yada red eksik evrak durumuna daya yakin ama insallahta vizedir vizeyse gercekten cok sanslisin son zamanlarda kimseye 5 günde vize cikmadi

    antalyaxnumx
    Удзельнік

    Інс. Гэта віза. Дай Бог кожнаму гэтага шчасця.

    Pardon yaaa… Ben şimdiden şubat sonundayım aklımla… Kusura bakma… Uçarım en azından eksik evraktır da red değildir… 😔 tekrar özür

    SB-8587
    Удзельнік

    Я не думаю, што візу выдадуць у такі кароткі тэрмін. Або дакументы адсутнічаюць, або адмова не прайшоў тыдзень з моманту падачы заявы. Дакументы паступаюць у аддзел па справах замежнікаў 2 тыдні, таму, хутчэй за ўсё, або адсутнасць дакументаў, або адмова, гэта блізка да адсутнасці дакументаў, але дасць Бог, гэта віза. Калі гэта віза, вам сапраўды пашанцавала ў апошні час. віза не была выдадзена

    Вядома, якога тыдня не было. Мой сябар, я сказаў табе гэта.
    Першы зварот маёй жонкі: 31 кастрычніка 2014 года
    Дакументы паступілі ў замежную паліцыю: 24 снежня 2014 г
    Тэлефануе мне ў замежную паліцыю: 17 студзеня 2015 г
    Мая падача дакументаў + Гарантыя: 23 студзеня 2015 г
    Учора я патэлефанаваў у паліцыю Yapancilae, і яны сказалі, што ўсе вашы дакументы былі адпраўлены па EMAIL, і цяпер час чакаць. жанчына 23
    Калі ён даслаў па электроннай пошце ў студзені, то сёння роўна 8 дзён.
    Дарэчы, зазірніце на сайт, там хтосьці можа зрабіць візу за 3 дні. Такія рэчы адрозніваюцца ад горада да горада. Ой, я не правяраю, віза ці не, гэта добра.

    ЯСАБІРСЕЛАМЕТ
    Удзельнік

    Вядома, якога тыдня не было. Мой сябар, я сказаў табе гэта.
    Першы зварот маёй жонкі: 31 кастрычніка 2014 года
    Дакументы паступілі ў замежную паліцыю: 24 снежня 2014 г
    Тэлефануе мне ў замежную паліцыю: 17 студзеня 2015 г
    Мая падача дакументаў + Гарантыя: 23 студзеня 2015 г
    Учора я патэлефанаваў у паліцыю Yapancilae, і яны сказалі, што ўсе вашы дакументы былі адпраўлены па EMAIL, і цяпер час чакаць. жанчына 23
    Калі ён даслаў па электроннай пошце ў студзені, то сёння роўна 8 дзён.
    Дарэчы, зазірніце на сайт, там хтосьці можа зрабіць візу за 3 дні. Такія рэчы адрозніваюцца ад горада да горада. Ой, я не правяраю, віза ці не, гэта добра.

    Гэта віза, удачы з ёй

    SB-8587
    Удзельнік

    Я патэлефанаваў у UPS, каб мая жонка магла забраць яго з іх аддзялення. Жанчына сказала, што не, пашпарт унутры ёсць, дастаўка можа быць на дом, і мы атрымалі яго ў 16:XNUMX. Вам таксама паведамлю

    3545
    Удзельнік

    Прывітанне мой сябар, мая жонка таксама сёння даведалася, што нашы дакументы прыбылі ў Турцыю, але я не ведаю, як мы можам праверыць груз. Я быў бы вельмі рады, калі б вы маглі мне дапамагчы. Там быў штрых-код і лічба пад ім у консульстве Што гэта робіць? Дапамажыце калі ласка!!

    акманн
    Удзельнік

    Прывітанне мой сябар, мая жонка таксама сёння даведалася, што нашы дакументы прыбылі ў Турцыю, але я не ведаю, як мы можам праверыць груз. Я быў бы вельмі рады, калі б вы маглі мне дапамагчы. На адрасе быў штрых-код і лічба пад ім консульства Што гэта робіць? Дапамажыце калі ласка!!

    Яны павінны даць вам паперу з UPS, вы можаце адсочваць груз адтуль.

    SB-8587
    Удзельнік

    Ну вось віза дайшла да жонкі.
    allaha herkeze nasip etsin

    муних
    Удзельнік

    Я падаў заяўку ў консульстве Ізміра. Калі вы здалі свой пашпарт, вы можаце проста патэлефанаваць ва ўнутраную грузавую кампанію і даведацца, быў ён адпраўлены ці не. Консульства Ізміра не працуе з UPS.

    1963
    Удзельнік

    У той час як вы пішаце, вы даяце няпоўную інфармацыю і вас абурае інфармацыя, якая даецца на падставе інфармацыі, якую вы далі. Вы пазначылі дату 23 студзеня, якая насамрэч не з'яўляецца датай падачы заявы на візу, але вы так напісалі і мы адказалі адпаведным чынам. Вы кажаце, што чыталі, што яна выдадзена, гэта праўда, але гэта, напэўна, адзін з тысячы, вы гэта ведаеце, але вы яшчэ не ў курсе працэсу візы. Працэс візы не пачынаецца пасля ўзгаднення ў аддзеле па справах замежных спраў пачынаецца з запісу ў консульства.Вы там адкрылі іншую тэму,дзе напісалі,што візу выдалі за сем дзён.Вы гэтым артыкулам маральна псуеце людзей.Мая вам парада каб змяніць назву артыкула. ​​Ёсць яшчэ адна праблема, людзі проста спрабуюць вам дапамагчы, нікому гэта не прыносіць карысці, яны проста спрабуюць дапамагчы, не трэба нахабна ставіцца да таго, чаго вы дакладна не ведаеце .

Адлюстраванне 15 адказаў - ад 1 да 15 (усяго 17)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.