Мікрааўтобус ўніз ад ражна (ТСК ТСК TSK)

> Форумы > кафэ almancax > Мікрааўтобус ўніз ад ражна (ТСК ТСК TSK)

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    …таямніца…
    Удзельнік

    Што гэта за дзіўныя людзі?:)

    Інцыдэнт, які адбыўся на бульвары Барбарос...

    Гулялі з сябрамі па бульвары Барбарос. Раптам міма нас на поўнай хуткасці праехаў мікрааўтобус. Не паспелі мы сказаць «лопнулі тармазы» ці нешта ў гэтым родзе, як маршрутка ўрэзалася галавой у ліхтарны слуп.
    Мы адразу пабеглі на дапамогу.

    Калі мы даехалі да маршруткі, выгляд быў такі: у некаторых пасажыраў распухлі мускулы, у некаторых лопнулі вусны... Словам, раскіданыя.

    Але ёсць нешта дзіўнае. Таму што, нягледзячы на ​​сваё становішча, яны смяюцца так, што слёзы наварочваюцца.

    Мы разгубіліся, што рабіць.

    'Што здарылася?' — з цяжкасцю адказалі мы.
    «шафёр, шафёр…»

    Але яны зноў пачынаюць смяяцца. Каб даведацца пра праўду гэтага шакуючага відовішча, спатрэбілася 2-3 хвіліны.

    Аказваецца, кіроўца вываліўся з мікрааўтобуса, калі пляваўся.Ведаеце, у нашых кіроўцаў ёсць такі рух, як адчыніць дзверы і выплюнуць на выхадзе.

    Кіроўца не ўтрымаў раўнавагі і з грукатам зваліўся, а маршрутка не справілася з кіраваннем і ўрэзалася ў слуп».

    (Цытаванне)

    dielosch
    Удзельнік

    :haha: Я заблукаў, табе не трэба beiträge, але я ўсё роўна дам +1 beiträge :angel:

    …таямніца…
    Удзельнік

    :haha: так, здаецца, што яго не існуе, але гэта нармальна... сорамна вам :) Я насамрэч думаю пра людзей у аўтобусе, а не пра што-небудзь, як сорамна за гэтых хлопцаў.. :- Трапіць у аварыю і атрымаць прыступ смеху..::) А кіроўцу сказаць не магу, насамрэч яны ўсе такія, плюнуць адзін раз на зямлю - гэта смешна, навошта адчыняеш дзверы і плюеш, гэта іншая справа... ;D

    dielosch
    Удзельнік

    Я маю на ўвазе, што адбываецца, калі вы плюеце?.. Мне асабіста гэта не патрэбна, праглыніце, якое гэта, па-першае, агіднае візуальнае забруджванне. :-

    (Lalezar)
    Удзельнік

    Гэтыя гісторыі здаюцца мне вельмі знаёмымі :)

    Цікава, што здарылася з кіроўцам?_У вас ёсць інфармацыя пра стан яго здароўя?:)

    Між тым мы бачым, што як бы мы ні глядзелі, нічога апраўданага ў турэцкіх сьпевах няма.

    Калі чалавек, які плюе, заражаны, гэта непазбежна, што ён распаўсюдзіцца на іншых людзей праз вецер і дыханне ад глебы, з якой ён змешваецца.

    Акрамя таго, я ўпэўнены, што многім людзям, як і мне, становіцца млосна ў канцы тых сцэн, якія вы бачыце, ідучы па дарозе.Гэта таксама непрыемна з пункту гледжання знешняга выгляду.

    Аднак, як тлумачылася вышэй, можна парушыць правы многіх невінаватых людзей.

    Але, на жаль, далейшыя дрэнныя паводзіны ў турэцкім грамадстве непазбежныя :(

    Калі мы хочам, каб нешта змянілася, трэба спачатку пачаць з сябе.

    Дай вам Бог здароўя, што мы можам сказаць? :)

    …таямніца…
    Удзельнік

    Я згодны з вамі, lalezar, але я думаю, што няма ніякіх вестак пра тое, што здарылася з чалавекам ... ::)

    Я думаю, што пляўкі паказваюць на расстройства асобы... Я не адчуваю сябе чыстым і здаровым, гэтыя месцы не павінны заставацца чыстымі, яны пэцкаюцца і... :- (Цікава, якую лухту я казаў. Зноў жа, гэта не мае думкі. Не ўспрымайце думкі іншага чалавека ўва мне ўсур'ёз. Не зразумейце мяне няправільна, я не шызафрэнік... ;D Я проста пажартаваў, а калі сур'ёзна, то гэта не мае думкі, я проста напісаў. ;D )

    (Lalezar)
    Удзельнік

    :)))))))

    Дарэчы, з вашым меркаваннем немагчыма не пагадзіцца, як бы вы ні сцвярджалі, што гэта жарт :)

    Самыя распаўсюджаныя і частыя хваробы сучасных людзей - гэта расстройствы асобы, псіхалагічныя траўмы... Развіццё тэхналогій, эвалюцыя ідзе наперад у стагоддзі, мяса жывёл, якім уводзяць наркотыкі, жывёлам робяць канцэрагенныя ін'екцыі, каб паскорыць іх развіццё, гародніна і садавіна, якія мы купляем у на рынку ўсё гарманальна, не атрымаецца знайсці і з'есці нешта арганічнае думаеце, што мы прагрэсуем, мы нават не ўсведамляем, што мы рэгрэсіруем. Вы калі-небудзь пыталіся, чаму з гадамі працягласць жыцця чалавека скарачаецца?

    На шчасце, не чуў пра гэта... Дарэчы, адкуль я ўзяў гэтую тэму, ну вось і ўсё для мяне. :))))))) ::) сорамна :)

    Дарэчы, незалежна ад таго, належыць гэтая думка табе ці не, пакінь каму-небудзь думаць тое, што яны думаюць, ці можна абмяжоўваць сваю свабоду дзеля іншых, сябар?:)
    давайце быць у бяспецы..

    lenge з'яўляецца
    Удзельнік

    Гэта тып аварыі, учынены кіроўцам, які з'яўляецца класічным дурнем, і, на шчасце, не выклікае сур'ёзных траўмаў або смерці.

    На жаль, мы вельмі прасунутая краіна ў плане велікадушнасці. Амаль кожны дзень мы сутыкаемся з сітуацыямі, падобнымі да нашай. Часам мы сутыкаемся з вялікай колькасцю пляўкоў, а часам мы разумеем, што вадкасць падае нам на галаву, калі мы праходзім міма будынка ў сонечнае надвор'е. гэта не дабраславеньне з неба.  ;D Мы з агідай разумеем, што гэта плявок мафіёзі на балконе будынка.

    Такім чынам, што такое магандаізм, якім звычайна называюць тых, хто бязладна страляе з зброі на вяселлях, на некаторых сайтах-слоўніках?Маганда: грубы, "нізкі нейрон" чалавек, які не завяршыў сваю эвалюцыю (аднак, на маю думку, магізм не ведае полу   :) ) разнавіднасць” і ў некаторых «Неразвітая частка поля, гэта значыць людзі як валы».Ён вызначаецца як: Зноў жа, у адпаведнасці з гэтымі сайтамі;

    Маганды падзяляліся на 4;

    1. Вясельны відовішчны магандалар= Гэта хуліганы, якія распыляюць паветра на вяселлях дзеля забавы.

    2-і горад Магандас= Гэта хуліганы, якія распыляюцца ў паветры падчас забаваў і фестываляў.

    3. Школа Magandas= Гэта тыпы, якія тэрарызуюць школу,

    4. Урок Magandas = Гэта аслы, якія падчас заняткаў кідаюць у сяброў усё, што знойдуць.

    Нам таксама трэба дадаць да іх жукоў-слівок. :)

    …таямніца…
    Удзельнік

    Лялезар і Лэнгур, я цалкам згодны з вамі абодвума...

    На жаль, калі мы думаем, што рухаемся наперад, мы адстаем, але яны не могуць выхаваць чалавека ўнутры чалавека.

    «Адукацыя пазбаўляе ад невуцтва, а ганарыстасць застаецца»

    Я думаю, што гэтая заява добра тлумачыць сытуацыю гэтых людзей, я не кажу пра гэтага кіроўцу-дальнабойшчыка, ён, магчыма, не атрымаў добрай адукацыі, але ёсьць людзі, якія атрымалі добрую адукацыю і гэтым займаюцца. :- 

    purju
    Удзельнік

    Як шкада тых, хто едзе ў аўтобусе... :( Чаму людзі плююцца? />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” />

    …таямніца…
    Удзельнік

    Я думаю, што гэта вельмі смешна ... />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” />

    dielosch
    Удзельнік

    Як шкада тых, хто едзе ў аўтобусе... :( Чаму людзі плююцца? />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” /> Гэта праблема сказаць ім Ці я павінен сказаць, яны разумеюць :-

    Adsa
    Удзельнік

    Хто сказаў, што эвалюцыі няма? Грамадства развіваецца на maganism дзень за днём.

    dielosch
    Удзельнік

    Хто сказаў, што эвалюцыі няма? Грамадства развіваецца на maganism дзень за днём.

    адназначна добра :) ім патрэбны добры :zopa: але давай :haha:

    …таямніца…
    Удзельнік

    Гэта праблема сказаць ім :- Ці я павінен сказаць, яны разумеюць :-

    У гэтай цяжкай працы ўся праца заканчваецца ў мозгу... ;D

    purju
    Удзельнік

    Гэта праблема сказаць ім :- Ці я павінен сказаць, яны разумеюць :-

    так, безумоўна... добра :)

Адлюстраванне 15 адказаў - ад 1 да 15 (усяго 15)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.