Прэпарат для тых, хто кажа, што ў мяне дэпрэсія. "Чалавек жыве, што адбываецца ў мозгу"

> Форумы > кафэ almancax > Прэпарат для тых, хто кажа, што ў мяне дэпрэсія. "Чалавек жыве, што адбываецца ў мозгу"

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    ноч
    наведвальнік
    281068.jpg
    Мозг — такая сіла.

    Kafadan geçen her düşüncenin bir talep olduğuna inanıyorum… iyi şey ister güzel şeyler düşünürseniz cevabı aynen öyle gelir ,Ama hep korku ve kuşkuyla yaşarsanız aynen bunları da çağırırsınız.

    Людзі, якія баяцца дарожна-транспартных здарэнняў, заўсёды трапляюць у аварыі. Калі вы са страхам адпраўляецеся ў дарогу і ўвесь час уяўляеце гэта ў сваім мозгу і распаўсюджваеце вакол негатыўную энергію, вы абавязкова патрапіце ў аварыю з кіроўцам, але калі вы за рулём машыны і ў вас такія страхі, не сядайце за руль...

    Заўсёды нешта здараецца з дзецьмі бацькоў, якія празмерна апекуюць сваіх дзяцей, Нават калі хто кіне камень, яны вернуцца.
    sizin çocuğunuzun kafasını bulur o zaman siz şunu düşünürsünüz “onu kollayıp korumasam hep başına olumsuz şeyler geliyor.

    Цікава чаму?

    Хіба гэта не падобна на (курыца або курыца)?

    Мы сталі настолькі няшчасным грамадствам, што не можам сказаць добрай раніцы адзін аднаму, мы заўсёды гаворым пра негатыўныя падзеі, калі збіраемся разам, баімся сказаць, што ў мяне ўсё добра, калі хтосьці кажа, як ты, як бы яны ні былі маўляў, мы адразу скардзімся і кажам, што ўсё становіцца ўсё горш і горш, мы гаворым пра свае хваробы і смерць. Прыгажосці і задавальнення ад зносін з сябрамі няма.

    Мы ўвесь час скардзімся на тое, што ў нас няма грошай, быццам той, хто просіць, хоча ад нас грошай.
    Працягвайце сапраўды гэтак жа, працягвайце ЗНІШЧАЦЬ усё, што вы кажаце НЕ РАБІЦЬ, пастаянна скардзячыся і выглядаючы негатыўна і жаласна на ўсё.
    прапусціце яго дабраславеньне, і вы зразумееце, што сумавалі па сваіх сябрах пасля ўсяго гэтага ныцця.

    Людзі, якія заўсёды кажуць, што ў іх няма грошай, так моцна прапускаюць дабраславеньне сваіх грошай, што аднойчы прыходзяць і бачаць, што ў іх сапраўды скончыліся грошы, але гэта можа быць звязана з абавязковымі выдаткамі, якіх няма на рахунку, або могуць быць выдаткі на здароўе.

    Людзі, якія заўсёды кажуць, што яны хворыя, абавязкова захварэюць. Няхай мозг падвяргаецца кандыцыянаванню, якая б хвароба, якую вы баіцеся і якую б ні запрашалі, прынясе яе да вас.

    Праз некаторы час Творца пачынае атрымліваць гэтыя дабраславеньні ад сваіх слугаў, якія ня ўмеюць быць удзячнымі за дадзеныя дабраславеньні.
    Паглядзіце вакол сябе, і вы ўбачыце мноства прыкладаў.

    Прыходзьце да тых, хто кажа, як вы з гэтага часу
    Пачніце з таго, што я ВЕЛЬМІ ДОБРЫ. :)

    Öyle bir toplum olduk ki karşımızdakini yargılamaktan sevmeye zaman bulamıyoruz. ya:)

    Аднак любоў нам патрэбна ў любым узросце.

    Калі каханне не прапануецца, гэта не каханне.

    Усё, што вы любіце, але ў вас ёсць моцнае пачуццё кахання.

    Калі вы кажаце камусьці сваё каханне і падмацоўваеце яго жэстамі, вы пасылаеце яму такую ​​прыгожую энергію, што шчасце вяртаецца да вас у выглядзе энергіі.
    Ні ў чым іншым вы не знойдзеце пазітыву.

    Калі маці, якая нарадзіла дзіця, мае праблемы або мае негатыўны характар, калі ласка, трымайце яе на руках і дакранайцеся да яе голай скуры, калі яна найбольш пазітыўная.
    Калі вы хочаце, каб ваш дзіця быў мірным і здаровым дзіцем, паспрабуйце выхоўваць яго/яе ў спакойнай, бесканфліктнай, шумнай і пазітыўнай абстаноўцы.  
    Паспрабуйце не трымаць яго, калі ён злы або злы, і праявіце яму сваю бязмежную любоў.
    Цалуйцеся, панюхайце і ведайце, што гэтыя дні хутка і хутка пройдуць
    Ведайце, што яны вельмі хутка растуць.

    Хоць некаторыя бацькі вельмі любяць сваіх дзяцей, яны не могуць гэтага выказаць і паказаць.

    Чаму?

    Калі пакажаш?
    Хіба гэта не дзякуй і падзяка за тое, каб праявіць любоў да гэтага дараванага Богам найлепшым чынам?

    Мозг - гэта такая сіла

    Чалавек можа паралізаваць сябе, забіць сябе або перамагчы рак, выкарыстоўваючы свае сілы мозгу.
    Пакуль вы можаце кандыцыянаваць свой мозг.
    Амаль 13 мільярдаў нервовых клетак у нашым мозгу
    мае. Кожная клетка вылучае каля 7.3 кілавольт энергіі.
    На практыцы гэта немагчыма, але тэарэтычна дапусцім, што ўсе нервовыя клеткі мозгу адначасова вызваляюць сваю энергію, вылучаецца энергія каля 350 мільёнаў кілавольт, а значыць, усе патрэбы ў электрычнасці вялікага мегаполіса.
    мае права дазволіць сабе гэта.
    Я хачу расказаць вам пра падзею, якая ўвайшла ў медыцынскія кнігі,

    «Цягнік-рэфрыжэратар, які выкарыстоўваецца для перавозкі мяса, спыняецца на станцыі для ачысткі.
    Рабочыя пачынаюць чысціць вагоны, у той час як адзін рабочы чысціць вагон, другі работнік лічыць, што вагон пусты, і зачыняе дзверы звонку.
    Праз імгненне цягнік адпраўляецца, а праз адзін прыпынак ён спыняецца на станцыі, каб купіць мяса.
    Калі дзверы вагона рабочага, які застаецца зачыненым, адчыняюцца, рабочыя
    Падобна на тое, што ён замерз.
    Але яны бачаць, што тэмпература вагона нармальная, гэта значыць яе не пераносілі ў маразільную камеру.
    Але паколькі рабочы, які застаўся зачыненым, гэтага не ведаў і думаў, што замерзне да смерці, мозг падрыхтаваў умовы для замярзання,
    Ён прыстасоўвае сваё цела да гэтага, выяўляючы ўсе прыкметы замярзання».

    Таму накіруйце свой мозг на пазітыўныя рэчы.
    Ёсць людзі, калі я жыву даўжэй, калі яны ўвесь час размаўляюць
    Я кажу пра тое, як я магу пражыць яшчэ 1-2 гады і раблю гэта часта.
    яны паўтараюць і вызначаюць для сябе час смерці.
    Я вельмі баюся гэтага слова, калі яны скажуць гэта з верай, яны прымусяць свой мозг такім чынам, што яны памруць, калі сапраўды скажуць гэта.
    Вось чаму, колькі б вам гадоў ні было, заўсёды мець мэту і мары, каб вы маглі доўга жыць.
    Чалавек жыве столькі, колькі марыць.
    Што за праўдзівае выслоўе?

    Учора скончылася. Няма паўтарэння ўчорашняга дня, як сны.
    Заўтра, мы ніколі не ведаем, гэта можа быць добра ці дрэнна.

    Але я ведаю свой момант, у мяне зламаная нага, я пішу гэты артыкул, але мая жонка са мной, мае дзеці жывыя, і таму я самы шчаслівы чалавек у свеце, і таму што я не ведаю сваёй будучыні, я магу выкарыстаць гэты момант найлепшым, прыемным і пазітыўным чынам.
    Я ацэньваю.

    Я не магу сапсаваць гэты момант, думаючы пра будучыню, якой не ведаю.

    Зрабіце тое ж самае і падзеліце сваё жыццё на 3, пры ўмове, што вы не пераблытаеце яго.

    Учора, сёння, заўтра...

    Мы любім раптоўныя стрэсы.

    Паколькі пры раптоўным стрэсе ў арганізме павялічваецца адренокортикотропный гармон (АКТГ), памяць, успрыманне і энергія становяцца супер.

    Іншымі словамі, гэты гармон - страхоўка арганізма ад стрэсу.

    Але калі вы ператворыце гэты стрэс у замкнёнае кола, гэта значыць, калі вы пастаянна ўсталюеце яго ў сваім мозгу, калі вы заўсёды думаеце пра гэта, усё станоўчае, што прыйдзе, вернецца.

    Іншымі словамі, непамятлівасць, страты энергіі, нежаданне, мігрэнь, страўнікава-кішачныя скаргі, бессань, пухліны галаўнога мозгу, ваганні артэрыяльнага ціску, здранцвенне ў розных частках цела, няшчасце, нават дэпрэсія, звязаны з сэрцам.
    Вы закладзеце аснову для скаргаў і раку.

    Чаму б вы самі гэта ўбачылі?

    Дастаткова быць разумным, кантраляваным і пазітыўным.

    Калі вы знаходзіцеся ў моцным стрэсе, знайдзіце захапленне, так што ачысціце свой розум.

    Накіруйце яго на іншыя працоўныя месцы, каб эфект стрэсавага фактару быў меншым або займайцеся любімымі справамі і радуйце вас.

    Калі вы не можаце гэтага зрабіць, маліцеся, містычны эфект малітвы на людзей робіць іх станоўчымі.

    Ben evde sokakta bile hep iyilik diler ve hayır için dua ederim… :angel:

    Дзякуй праф. Йылдыз Батырбайгіл

    ATAAN2
    Удзельнік

    Бэн Я ВЕЛЬМІ ДОБРА Diyerek Baslayim O Zaman Sayin Gece, Tesekkürler Ellerinize Saglik, Harika Bir Paylasim alkis:) alkis:) alkis:)

    ноч2
    Удзельнік

    пляскаць :) пляскаць :) пляскаць :)

    аліўкавы
    Удзельнік

    Бэн Я ВЕЛЬМІ ДОБРА

    …таямніца…
    Удзельнік

    ben böyle bi kitap okumuştum ve bir süre işe yaradı ama ondan sonra ben uygulamayınca etkisini kaybetti yinede denicem denemekten vazgeçmicem… alkis:) ablacım sen süpersin teşekkürler bu güzel paylaşımın için… :-*

    LOVE-40
    Удзельнік

    добра :) добра :)

    …таямніца…
    Удзельнік

    tam senlik sevgicim bu… alkis:) (sen iyi ol sonsuza kadar… :-* )

    özlemak
    Удзельнік

    hay Allah razi olsun bize iyi yönde düsündürdügünüz icin.emeginize saglik.cokkk mutluyum.sukurler olsun Rabbime.cok iyi olucam.

    ноч2
    Удзельнік

    окей :) окей :) окей :)

    ноч2
    Удзельнік

    Бэн Я ВЕЛЬМІ ДОБРА Diyerek Baslayim O Zaman Sayin Gece, Tesekkürler Ellerinize Saglik, Harika Bir Paylasim alkis:) alkis:) alkis:)

    Bende yarin öyle basliycam güne ;)
    Sanirim arada bu yaziyi okumaliyim okey:)

    ноч2
    Удзельнік

    Я стрымаў слова, ;)
    Бэн Мне вельмі добра Я пачаў дзень са слоў: ура :)

    …таямніца…
    Удзельнік

    хлоп :) хлоп :)

    ноч2
    Удзельнік
    Учора скончылася. Няма паўтарэння ўчорашняга дня, як сны.
    Заўтра, мы ніколі не ведаем, гэта можа быць добра ці дрэнна.

    Але я ведаю свой момант, у мяне зламаная нага, я пішу гэты артыкул, але мая жонка са мной, мае дзеці жывыя, і таму я самы шчаслівы чалавек у свеце, і таму што я не ведаю сваёй будучыні, я магу выкарыстаць гэты момант найлепшым, прыемным і пазітыўным чынам.
    Я ацэньваю.

    пляскаць :) пляскаць :) пляскаць :)

    …таямніца…
    Удзельнік

    хлоп :) хлоп :)

    ноч2
    Удзельнік
    Прыходзьце да тых, хто кажа, як вы з гэтага часу
    Пачніце з таго, што я ВЕЛЬМІ ДОБРЫ.

    пляскаць :) пляскаць :) пляскаць :)

    …таямніца…
    Удзельнік

    yok ben ÇOK İYİYİM demesem… :haha: “Süperim” kesmez mi?? kur;) ;D

Адлюстраванне 15 адказаў - ад 1 да 15 (усяго 19)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.