Au Pair Германія

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    Цімоці
    Удзельнік

    Ці ёсць кандыдаты, якія разглядаюць магчымасць падаць заяўку на ўдзел у нямецкай праграме Au Pair?

    Селін68
    Удзельнік

    Ці ёсць кандыдаты, якія разглядаюць магчымасць падаць заяўку на ўдзел у нямецкай праграме Au Pair?

    Так, я разглядаю гэта, але мне не ўдалося знайсці агенцтва ў Турцыі. Ці ёсць сябры, якія могуць парэкамендаваць мне агенцтва?

    Цімоці
    Удзельнік

    Так, я разглядаю гэта, але мне не ўдалося знайсці агенцтва ў Турцыі. Ці ёсць сябры, якія могуць парэкамендаваць мне агенцтва?

    Добры дзень, я не ведаю, забаронена тут даваць спасылкі ці не. Цімаці Au Pair Вы можаце напісаць гэта ў Google. Мы адпраўляем Au Pair у Германію. У цяперашні час у нашым партфоліо ёсць вельмі добрыя нямецкія сем'і, якія жадаюць турэцкіх гаспадарак. Калі вы так лічыце, вы можаце звязацца з намі.

    Селін68
    Удзельнік

    Добры дзень, я не ведаю, забаронена тут даваць спасылкі ці не. Цімаці Au Pair Вы можаце напісаць гэта ў Google. Мы адпраўляем Au Pair у Германію. У цяперашні час у нашым партфоліо ёсць вельмі добрыя нямецкія сем'і, якія жадаюць турэцкіх гаспадарак. Калі вы так лічыце, вы можаце звязацца з намі.

    дзякуй

    Цімоці
    Удзельнік

    дзякуй

    Запрашаем, да сустрэчы Цімаці Au Pair Германія

    Селін68
    Удзельнік

    Дзе я магу атрымаць дадатковую інфармацыю аб Au Pair Германія?

    Цімоці
    Удзельнік

    Дзе я магу атрымаць дадатковую інфармацыю аб Au Pair Германія?

    • Ва ўзросце ад 18 да 26 гадоў
      Як мінімум выпускнік сярэдняй школы (пажадана выпускнік універсітэта)
      Веданне нямецкай мовы як мінімум на ўзроўні А1 і ўменне пацвердзіць гэта дакументальна.
      (Узровень A1 - гэта самы нізкі ўзровень. Асобы гэтага ўзроўню павінны ведаць англійскую мову на ўзроўні B1 у дадатак да нямецкага ўзроўню A1.)
      Без праблем са здароўем
      Наяўнасць чыстай судзімасці
      Наяўнасць вопыту догляду за дзіцем і немаўлятамі і дакументаванне гэтага са спасылкамі
      Удзел у праграме не менш за 6 месяцаў
      Наяўнасць кваліфікацыі для атрымання візы
      Раней не была Au Pair у Германіі
    • [/спіс]
      Больш падрабязная інфармацыя на Google Timoti Au Pair Германія Вы можаце напісаць нам і звязацца з намі на нашым сайце.

    Цімоці
    Удзельнік

    Дзе я магу атрымаць дадатковую інфармацыю аб Au Pair Германія?

    Я хацеў бы таксама даць інфармацыю пра тое, што нямецкія сем'і прапануюць Au Pair.
    Асобны пакой (не менш за 8 квадратных метраў)
    3-разавае харчаванне
    Штомесяц мін. 260 еўра
    50 еўра ў месяц за курс нямецкай мовы
    Калі курс нямецкай мовы не знаходзіцца ў межах пешай ці веласіпеднай даступнасці, выдаткі на грамадскі транспарт пакрывае сям'я.
    Страхаванне ад няшчасных выпадкаў і здароўя
    2 дні аплачванага водпуску кожны месяц
    Адзін поўны і адзін выхадны на тыдзень

    Звяжыцеся з намі для больш падрабязнай інфармацыі Timoti Au Pair Германія Вы можаце знайсці гэта з дапамогай пошуку ў Google.

    Цімоці
    Удзельнік

    Дзе я магу атрымаць дадатковую інфармацыю аб Au Pair Германія?

    Якую мінімальную і максімальную колькасць месяцаў вы можаце заставацца ў Германіі ў якасці Au Pair?
    Як правіла, сем'і хочуць мінімум 6 месяцаў. Пераважней 12 месяцаў.
    У летнія месяцы сем'і, якія хочуць застацца на 3 месяцы, рэдка могуць паехаць туды.
    Далучайцеся да нас у Google Timoti Au Pair Германія Вы можаце дасягнуць яго, набраўшы.

    Цімоці
    Удзельнік

    Дзе я магу атрымаць дадатковую інфармацыю аб Au Pair Германія?

    Ці ёсць сумоўе на нямецкай мове для візы Au Pair у Германію?
    Bu sorunun tam ve net bir cevabı yok. Birazda vize memurunun insiyatifine bağlı. Eğer Goethe Instutedan A1 ev üzeri seviye belgeniz var ise  ( üst seviye belgeler her zaman daha avantajlıdır ) . Mülakatın Türkçe olma ihtimali oldukça yüksektir. Almanca seviye belgesi olmayanlar ile kesinlikle Almanca mülakat yapılmaktadır. Timoti Au Pair Германія Мы дапамагаем вам з візавымі пытаннямі. Вы можаце звязацца з намі праз нашу кантактную інфармацыю на нашым сайце або запоўніўшы форму заяўкі на нашым сайце.

    Цімоці
    Удзельнік

    Так, я разглядаю гэта, але мне не ўдалося знайсці агенцтва ў Турцыі. Ці ёсць сябры, якія могуць парэкамендаваць мне агенцтва?

    Мы шукаем Au Pair, якая размаўляе па-нямецку як мінімум на ўзроўні A3, для сям'і з 10 дзецьмі (8, 5 і 2020 гадоў) у Мюнхене на тэрмін 12 месяцаў, пачынаючы з красавіка 1 г. Працоўны час складае 30 гадзін у тыдзень. 5 дзён на тыдзень. Апісанне працы: адвозіць дзяцей у школу і са школы, дапамагаць маці ў лёгкай працы па хаце. Паколькі прыбіральшчыца прыходзіць раз на тыдзень, працы па хаце не патрабуецца. Нядрэнна было б мець вадзіцельскае пасведчанне, але гэта не абавязкова. Паколькі яны знаходзяцца ў Мюнхене, транспарт вельмі просты. Зацікаўленыя кандыдаты Timoti Au Pair Германія Яны могуць запоўніць анкету.

    бессардэчны
    Удзельнік

    Modern köle işi demek lazım buna almanca kursunda bir arkadaşım vardi o da aynı şekilde gelmişti illallah etmişti resmen Avrupa sevdası için yakmayın kendinizi amaç sizin üzerinizden para kazanmak. Örnek ben fabrikada çalışıyordum. Teseronluk yapan bir adamın yanında 7 kişiydik. Bizim. İçin kişi başı saat ücreti 34 euro alıyordu bize 13 Euro oduyordu zam. İstediğimiz de az kazsniyorumda vs vs demişti. Avrupalılar yabancıları sever ucuz çalıştırdığı için üstlerinden çok para kazandıkları için. Şu an Türkiyedede aynı durum var Suriyelileri işverenler çok seviyor sebebi sigorta yapmıyorlar ve ucuza çalıştiriyorlar..boyle şeylere dikkat edin avrupaya gelecekseniz de evlenerek gelin en sağlamı kağıt ve oturum. Anlamında sonrasında ben ne yaptım demeyin benden küçük bir tavsiye…

    zeynepxnumx
    Удзельнік

    Modern köle işi demek lazım buna almanca kursunda bir arkadaşım vardi o da aynı şekilde gelmişti illAllah etmişti resmen Avrupa sevdası için yakmayın kendinizi amaç sizin üzerinizden para kazanmak. Örnek ben fabrikada çalışıyordum. Teseronluk yapan bir adamın yanında 7 kişiydik. Bizim. İçin kişi başı saat ücreti 34 euro alıyordu bize 13 Euro oduyordu zam. İstediğimiz de az kazsniyorumda vs vs demişti. Avrupalılar yabancıları sever ucuz çalıştırdığı için üstlerinden çok para kazandıkları için. Şu an Türkiyedede aynı durum var Suriyelileri işverenler çok seviyor sebebi sigorta yapmıyorlar ve ucuza çalıştiriyorlar..boyle şeylere dikkat edin avrupaya gelecekseniz de evlenerek gelin en sağlamı kağıt ve oturum. Anlamında sonrasında ben ne yaptım demeyin benden küçük bir tavsiye…

    Я з вамі не згодны. Я мяркую, што мы не ў стане ажаніцца толькі дзеля атрымання моўнай адукацыі. :))) Au Pair olmak isteyenlerin derdi dil öğremek Almanyada kalıp çalışmak değil. Yani sizin dediğiniz gibi Avrupa sevdası değil. Dil okulunada gidecek malesef maddi gücümüz yok. Almanyada bir oda kirası ne kadar ? Ben dil okulu içinde araştırma yaptım. Haftalık 200 Eurolara .Yeme içme ulaşımda eklersek  250 Euro yu geçiyor. Yani Ayda 1000 Euro. Yani au pairlik yaparak kazancımız aileden aldığımız cep harçlığınıda eklersek 1350 Euroları geçiyor. 30 saat çalışma için bence mantıklı bir rakkam. Türkiyede alınan ücretleri düşünürsek . 30 saat çocuk bakan biri için 8000 – 9000 TL kazanması gibi birşey :)) Я падлічыў: каб наведваць моўную школу на працягу 12 месяцаў, штогадовае пражыванне + выдаткі на пражыванне складаюць 12.000 12 еўра.Калі да гэтага дадаць 20.000-месячную моўную школу, атрымліваецца 130.000 XNUMX еўра. XNUMX XNUMX TL :))) Так што, вядома, ёсць тыя, хто можа сабе гэта дазволіць. Але для тых, каму гэтага не хапае, я думаю, што Au Pair можа стаць выратаваннем. Я думаю, што гэта цярпліва, бо гэта часовая праца. Акрамя таго, вельмі складана атрымаць студэнцкую візу. Трэба дакументальна пацвердзіць, што вы можаце дазволіць сабе такія высокія лічбы. Для студэнтаў няма дазволу на працу. Так што візы ў моўныя школы толькі для багатых. :((( Я чуў, што візу Au Pair атрымаць вельмі проста. Неабавязкова дэклараваць фінансавыя актывы. Ёсць шмат магчымасцей займацца з сям'ёй. У моўных школах заўсёды аднолькавыя схемы. І там у класе заўсёды туркі. Вы з імі калі-небудзь сябравалі? :)) Палепшыце сваю турэцкую мову і выдаткуйце звыш гэтага 130.000 XNUMX TL. Вядома, гэта маё меркаванне. Што ж, у мяне нічога не застаецца, акрамя як стаць Au Pair. 

    бессардэчны
    Удзельнік

    Здаецца, такая прыгожая штука, малайчына, ад рабства нічым не адрозніваецца, я гэта ўжывую бачыў. Хату прыбірай, дзяцей даглядай і г. д. Потым кажуць: «Я што, мову прыехаў вучыць». :) Большасць тых, хто прыязджае, так ці інакш застаюцца, толькі мовай. Гэта 100 са 10, хто прыходзіць вучыцца. У любым выпадку, забудзьцеся, не трэба спрачацца, хай немцы нядорага прывозяць пакаёўку і няню, не праблема 😊

    zeynepxnumx
    Удзельнік

    Здаецца, такая прыгожая штука, малайчына, ад рабства нічым не адрозніваецца, я гэта ўжывую бачыў. Хату прыбірай, дзяцей даглядай і г. д. Потым кажуць: «Я што, мову прыехаў вучыць». :) Большасць тых, хто прыязджае, так ці інакш застаюцца, толькі мовай. Гэта 100 са 10, хто прыходзіць вучыцца. У любым выпадку, забудзьцеся, не трэба спрачацца, хай немцы нядорага прывозяць пакаёўку і няню, не праблема 😊

    Тады я трапляю ў тыя 10%, пра якія вы згадалі. :))) Tartışmıyoruz zaten . Sadece fikirlerimiz yazıyoruz. Forumu okuyan diğer arkadaşlar farklı fikirden insanların yorumlarını okumuş oluyorlar.  Gelenlerin bir çoğu kalır tabii biraz da gelen kişilere bağlı. Eğer Türkiyede iyi bir kariyer hedefliyorlarsa oralarda kaçak kuçak kalıp merdiven altı işlerde çalışmaya razı olmazlar. Dillerini öğrenir eğer iyide bir akademik kariyerleri varsa dönerler. Daha sonra belki tabii çok daha iyi imkanlar ile yurtdışında iş bulup yasal yolardan çalışma izinleri alıp gidebilirler. Au Pairlik yeni  bir program değil . 40 – 50 senedir yapılıyor. Dediğiniz gibi kölelik gibi olsa illa bir yerde tıkanır kalırdı. Kimse au pairlik yapmak istemezdi . Ayrıca incelerseniz sadece Türkiye'den değil gelir ve ekonomik düzeyi çok üst olan Danimarka ; Finlandiya , İsveç , Norveç gibi ülkelerden kızlarda bu programa katılıyorlar. Yani o derece kötü olsa bu kadar gelir düzeyi yüksek ülkeden kimse bu programa katılmazdı. Ama bir noktada haklı olabilirsiniz. Bazı kötü niyetli aileler au pairlere kötü davranıyor ve hizmetçi gibi kullanabiliyorlar. İşte bu durumda iyi bir acenta ile gitmişseniz acentanız sizin haklarınızı koruyup ailenizi değiştiriyor. Ama internetten kendi bulduğunuz bir aileye gittiyseniz ve aile hiç bir acenta ile sözleşme imzalamadıysa size istediği gibi davranabilir. Au Pairlerin tüm hakları sözleşmeler ile garanti altına alınıyor. Buna uymayan aileler programdan ihraç ediliyor. Tabii dediğim gibi aile acenta kanalı ile au pair aldıysa.Epey uzun zamandır araştırdığım için konuya oldukça hakim olduğumu düşünüyorum. Problem yaşayan kişilerin direkt programı karalama politikasına karşıyım. Artıları ve eksileri ile tartışılmalı. Kafasına yatan olur yatmayan olur. Ayrıca herkez au pairlik yapabilir diye bir kuralda yok. Kolay bir iş olduğuda söylenemez. Siz pek Almanları sevmiyorsunuz galiba:))  Ucuza hizmetçi getirsin Almanlar diye yazmışsınız. Ama buyrda yine size katılmayacağım. sadece Almanlar değil . İngilizler ; Amerikalılar , Fransızlar , Hollandalılar , Hatta Çinliler ( şu aralar değil tabi hahahahah ) bile Au pair alıyorlar. Dünya çapında olan bir program.

    Цімоці
    Удзельнік

    Кандыдаты, якія разглядаюць магчымасць удзелу ў праграме Au Pair у Германіі, могуць падаць заяўку ў Інстытут імя Гётэ на тэст на ўзровень А1. У цяперашні час яны даюць дату іспыту ў Стамбуле не раней за май. Было б выгадна будаваць свае планы ў адпаведнасці з гэтай датай. Для атрымання больш падрабязнай інфармацыі аб праграме вы можаце звязацца з намі як Timoti Au Pair Германія.

Адлюстраванне 15 адказаў - ад 1 да 15 (усяго 16)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.