Au Pair Германія

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    Цімоці
    Удзельнік

    Ці ёсць кандыдаты, якія разглядаюць магчымасць падаць заяўку на ўдзел у нямецкай праграме Au Pair?

    Селін68
    Удзельнік

    Ці ёсць кандыдаты, якія разглядаюць магчымасць падаць заяўку на ўдзел у нямецкай праграме Au Pair?

    Так, я разглядаю гэта, але мне не ўдалося знайсці агенцтва ў Турцыі. Ці ёсць сябры, якія могуць парэкамендаваць мне агенцтва?

    Цімоці
    Удзельнік

    Так, я разглядаю гэта, але мне не ўдалося знайсці агенцтва ў Турцыі. Ці ёсць сябры, якія могуць парэкамендаваць мне агенцтва?

    Добры дзень, я не ведаю, забаронена тут даваць спасылкі ці не. Цімаці Au Pair Вы можаце напісаць гэта ў Google. Мы адпраўляем Au Pair у Германію. У цяперашні час у нашым партфоліо ёсць вельмі добрыя нямецкія сем'і, якія жадаюць турэцкіх гаспадарак. Калі вы так лічыце, вы можаце звязацца з намі.

    Селін68
    Удзельнік

    Добры дзень, я не ведаю, забаронена тут даваць спасылкі ці не. Цімаці Au Pair Вы можаце напісаць гэта ў Google. Мы адпраўляем Au Pair у Германію. У цяперашні час у нашым партфоліо ёсць вельмі добрыя нямецкія сем'і, якія жадаюць турэцкіх гаспадарак. Калі вы так лічыце, вы можаце звязацца з намі.

    дзякуй

    Цімоці
    Удзельнік

    дзякуй

    Запрашаем, да сустрэчы Цімаці Au Pair Германія

    Селін68
    Удзельнік

    Дзе я магу атрымаць дадатковую інфармацыю аб Au Pair Германія?

    Цімоці
    Удзельнік

    Дзе я магу атрымаць дадатковую інфармацыю аб Au Pair Германія?

    • Ва ўзросце ад 18 да 26 гадоў
      Як мінімум выпускнік сярэдняй школы (пажадана выпускнік універсітэта)
      Веданне нямецкай мовы як мінімум на ўзроўні А1 і ўменне пацвердзіць гэта дакументальна.
      (Узровень A1 - гэта самы нізкі ўзровень. Асобы гэтага ўзроўню павінны ведаць англійскую мову на ўзроўні B1 у дадатак да нямецкага ўзроўню A1.)
      Без праблем са здароўем
      Наяўнасць чыстай судзімасці
      Наяўнасць вопыту догляду за дзіцем і немаўлятамі і дакументаванне гэтага са спасылкамі
      Удзел у праграме не менш за 6 месяцаў
      Наяўнасць кваліфікацыі для атрымання візы
      Раней не была Au Pair у Германіі
    • [/спіс]
      Больш падрабязная інфармацыя на Google Timoti Au Pair Германія Вы можаце напісаць нам і звязацца з намі на нашым сайце.

    Цімоці
    Удзельнік

    Дзе я магу атрымаць дадатковую інфармацыю аб Au Pair Германія?

    Я хацеў бы таксама даць інфармацыю пра тое, што нямецкія сем'і прапануюць Au Pair.
    Асобны пакой (не менш за 8 квадратных метраў)
    3-разавае харчаванне
    Штомесяц мін. 260 еўра
    50 еўра ў месяц за курс нямецкай мовы
    Калі курс нямецкай мовы не знаходзіцца ў межах пешай ці веласіпеднай даступнасці, выдаткі на грамадскі транспарт пакрывае сям'я.
    Страхаванне ад няшчасных выпадкаў і здароўя
    2 дні аплачванага водпуску кожны месяц
    Адзін поўны і адзін выхадны на тыдзень

    Звяжыцеся з намі для больш падрабязнай інфармацыі Timoti Au Pair Германія Вы можаце знайсці гэта з дапамогай пошуку ў Google.

    Цімоці
    Удзельнік

    Дзе я магу атрымаць дадатковую інфармацыю аб Au Pair Германія?

    Якую мінімальную і максімальную колькасць месяцаў вы можаце заставацца ў Германіі ў якасці Au Pair?
    Як правіла, сем'і хочуць мінімум 6 месяцаў. Пераважней 12 месяцаў.
    У летнія месяцы сем'і, якія хочуць застацца на 3 месяцы, рэдка могуць паехаць туды.
    Далучайцеся да нас у Google Timoti Au Pair Германія Вы можаце дасягнуць яго, набраўшы.

    Цімоці
    Удзельнік

    Дзе я магу атрымаць дадатковую інфармацыю аб Au Pair Германія?

    Ці ёсць сумоўе на нямецкай мове для візы Au Pair у Германію?
    Поўнага і выразнага адказу на гэтае пытанне няма. Гэта залежыць ад меркавання візавага афіцэра. Калі ў вас ёсць сертыфікат А1 хатняга ўзроўню ад Інстытута Гётэ (сертыфікаты больш высокага ўзроўню заўсёды больш выгадныя). Вялікая верагоднасць, што інтэрв'ю будзе на турэцкай мове. Тыя, хто не мае сертыфіката аб веданні нямецкай мовы, гутарку праходзяць строга на нямецкай мове. Timoti Au Pair Германія Мы дапамагаем вам з візавымі пытаннямі. Вы можаце звязацца з намі праз нашу кантактную інфармацыю на нашым сайце або запоўніўшы форму заяўкі на нашым сайце.

    Цімоці
    Удзельнік

    Так, я разглядаю гэта, але мне не ўдалося знайсці агенцтва ў Турцыі. Ці ёсць сябры, якія могуць парэкамендаваць мне агенцтва?

    Мы шукаем Au Pair, якая размаўляе па-нямецку як мінімум на ўзроўні A3, для сям'і з 10 дзецьмі (8, 5 і 2020 гадоў) у Мюнхене на тэрмін 12 месяцаў, пачынаючы з красавіка 1 г. Працоўны час складае 30 гадзін у тыдзень. 5 дзён на тыдзень. Апісанне працы: адвозіць дзяцей у школу і са школы, дапамагаць маці ў лёгкай працы па хаце. Паколькі прыбіральшчыца прыходзіць раз на тыдзень, працы па хаце не патрабуецца. Нядрэнна было б мець вадзіцельскае пасведчанне, але гэта не абавязкова. Паколькі яны знаходзяцца ў Мюнхене, транспарт вельмі просты. Зацікаўленыя кандыдаты Timoti Au Pair Германія Яны могуць запоўніць анкету.

    бессардэчны
    Удзельнік

    Я павінен назваць гэта сучаснай рабскай працай. У мяне быў сябар на курсах нямецкай мовы, і я клянуся, што ён рабіў гэта дзеля любові да Еўропы. Напрыклад, я працаваў на фабрыцы. Нас было 7 чалавек з чалавекам, які працаваў субпадрадчыкам. Нашыя. Пагадзінная аплата на чалавека была 34 еўра, але нам плацілі 13 еўра за павышэнне. Хаця мы хацелі менш зарабляць, казаў ён, і г.д. Еўрапейцы любяць замежнікаў, таму што яны танна іх наймаюць і зарабляюць на іх вялікія грошы. У цяперашні час такая ж сітуацыя ў Турцыі. Працадаўцы вельмі любяць сірыйцаў, таму што яны не забяспечваюць іх таннай працай, і калі вы збіраецеся прыехаць у Еўропу, лепш за ўсё ажаніцца мець дакументы і від на жыхарства. Іншымі словамі, не пытайцеся, што я рабіў потым, толькі невялікая парада ад мяне...

    zeynepxnumx
    Удзельнік

    Я павінен быў назваць гэта сучаснай рабскай працай. У мяне быў сябар, і ён, клянуся Богам, зрабіў гэта дзеля любові да Еўропы ты. Напрыклад, я працаваў на фабрыцы. Нас было 7 чалавек з чалавекам, які працаваў субпадрадчыкам. Нашыя. Пагадзінная аплата на чалавека была 34 еўра, але нам плацілі 13 еўра за павышэнне. Хаця мы хацелі менш зарабляць, казаў ён, і г.д. Еўрапейцы любяць замежнікаў, таму што яны танна іх наймаюць і зарабляюць на іх вялікія грошы. У цяперашні час такая ж сітуацыя ў Турцыі. Працадаўцы вельмі любяць сірыйцаў, таму што яны не прадастаўляюць ім танную працу, і калі вы збіраецеся прыехаць у Еўропу, лепш за ўсё ажаніцца мець дакументы і від на жыхарства. Іншымі словамі, не пытайцеся, што я зрабіў пасля, толькі невялікая парада ад мяне ...

    Я з вамі не згодны. Я мяркую, што мы не ў стане ажаніцца толькі дзеля атрымання моўнай адукацыі. :))) Тым, хто хоча стаць Au Pair, нецікава вывучаць мову ці заставацца працаваць у Германіі. Значыць, гэта не любоў да Еўропы, як вы кажаце. На жаль, у нас няма фінансавых магчымасцяў, каб пайсці ў моўную школу. Колькі каштуе арэнда пакоя ў Германіі? Я праводзіў даследаванне ў моўнай школе. Гэта каштуе 200 еўра на тыдзень, калі дадаць ежу і транспарт, то больш за 250 еўра. Гэта значыць 1000 еўра ў месяц. Такім чынам, калі дадаць кішэнныя грошы, якія мы атрымліваем ад сям'і, наш заробак, працуючы ў якасці au pair, перавышае 1350 еўра. Я думаю, што 30 гадзін - гэта разумная лічба для працоўнага часу. Улічваючы заробкі, атрыманыя ў Турцыі. Гэта як зарабіць 30 - 8000 TL для чалавека, які даглядае дзіцяці 9000 гадзін. :)) Я падлічыў: каб наведваць моўную школу на працягу 12 месяцаў, штогадовае пражыванне + выдаткі на пражыванне складаюць 12.000 12 еўра.Калі да гэтага дадаць 20.000-месячную моўную школу, атрымліваецца 130.000 XNUMX еўра. XNUMX XNUMX TL :))) Так што, вядома, ёсць тыя, хто можа сабе гэта дазволіць. Але для тых, каму гэтага не хапае, я думаю, што Au Pair можа стаць выратаваннем. Я думаю, што гэта цярпліва, бо гэта часовая праца. Акрамя таго, вельмі складана атрымаць студэнцкую візу. Трэба дакументальна пацвердзіць, што вы можаце дазволіць сабе такія высокія лічбы. Для студэнтаў няма дазволу на працу. Так што візы ў моўныя школы толькі для багатых. :((( Я чуў, што візу Au Pair атрымаць вельмі проста. Неабавязкова дэклараваць фінансавыя актывы. Ёсць шмат магчымасцей займацца з сям'ёй. У моўных школах заўсёды аднолькавыя схемы. І там у класе заўсёды туркі. Вы з імі калі-небудзь сябравалі? :)) Палепшыце сваю турэцкую мову і выдаткуйце звыш гэтага 130.000 XNUMX TL. Вядома, гэта маё меркаванне. Што ж, у мяне нічога не застаецца, акрамя як стаць Au Pair. 

    бессардэчны
    Удзельнік

    Здаецца, такая прыгожая штука, малайчына, ад рабства нічым не адрозніваецца, я гэта ўжывую бачыў. Хату прыбірай, дзяцей даглядай і г. д. Потым кажуць: «Я што, мову прыехаў вучыць». :) Большасць тых, хто прыязджае, так ці інакш застаюцца, толькі мовай. Гэта 100 са 10, хто прыходзіць вучыцца. У любым выпадку, забудзьцеся, не трэба спрачацца, хай немцы нядорага прывозяць пакаёўку і няню, не праблема 😊

    zeynepxnumx
    Удзельнік

    Здаецца, такая прыгожая штука, малайчына, ад рабства нічым не адрозніваецца, я гэта ўжывую бачыў. Хату прыбірай, дзяцей даглядай і г. д. Потым кажуць: «Я што, мову прыехаў вучыць». :) Большасць тых, хто прыязджае, так ці інакш застаюцца, толькі мовай. Гэта 100 са 10, хто прыходзіць вучыцца. У любым выпадку, забудзьцеся, не трэба спрачацца, хай немцы нядорага прывозяць пакаёўку і няню, не праблема 😊

    Тады я трапляю ў тыя 10%, пра якія вы згадалі. :))) Усё адно не спрачаемся. Мы проста пішам свае ідэі. Іншыя сябры, якія чытаюць форум, чытаюць каментары людзей з рознымі меркаваннямі. Большасць тых, хто прыязджае, застаецца, вядома, гэта залежыць ад людзей, якія прыходзяць. Калі яны нацэлены на добрую кар'еру ў Турцыі, яны не захочуць заставацца там нелегальна і працаваць пад прылаўкам. Калі яны вывучаць сваю мову і зробяць добрую акадэмічную кар'еру, яны вернуцца. Тады, вядома, яны могуць знайсці працу за мяжой са значна лепшымі магчымасцямі і атрымаць дазвол на працу легальна. Au Pairing - гэта не новая праграма. Гэта робіцца 40-50 гадоў. Як вы кажаце, калі б гэта было як рабства, то недзе б затрымалася. Ніхто не хацеў быць нянькай. Акрамя таго, калі вы вывучыце не толькі Турцыю, але і Данію, якая мае вельмі высокі даход і эканамічны ўзровень; У гэтай праграме таксама ўдзельнічаюць дзяўчаты з такіх краін, як Фінляндыя, Швецыя і Нарвегія. Іншымі словамі, калі б усё было так дрэнна, ніхто з такіх краін з высокім даходам не ўдзельнічаў бы ў гэтай праграме. Але ў адным вы можаце мець рацыю. Некаторыя крыўдлівыя сем'і дрэнна ставяцца да гаспадарак і выкарыстоўваюць іх у якасці прыслугі. У гэтым выпадку, калі вы пайшлі з добрым агенцтвам, яно абараняе вашы правы і змяняе вашу сям'ю. Але калі вы пайшлі да сям'і, якую знайшлі ў інтэрнэце, і сям'я не падпісала кантракт ні з адным агенцтвам, яны могуць абыходзіцца з вамі як хочуць. Усе правы Au Pair гарантуюцца дагаворамі. Сем'і, якія гэтага не выконваюць, выключаюцца з праграмы. Вядома, як я ўжо казаў, калі сям'я наймае няньку праз агенцтва, я думаю, што я добра разбіраюся ў гэтай тэме. Я супраць таго, каб людзі, якія маюць праблемы, наўпрост ачарнялі праграму. Варта абмеркаваць яго плюсы і мінусы. Хтосьці можа ляжаць, хтосьці — не. Акрамя таго, няма правілаў, якія б сцвярджалі, што кожны можа працаваць у якасці Au Pair. Нельга сказаць, што гэта лёгкая праца. Ты, відаць, не вельмі любіш немцаў :)) Ты ж напісала, што немцы павінны прывозіць пакаёвак за танныя грошы. Але і тут я да вас не далучаюся. Не толькі немцы. брытанскі ; Амерыканцы, французы, галандцы, нават кітайцы (не ў нашы дні, вядома, ха-ха-ха-ха) наймаюць гаспадарак. Гэта праграма сусветнага ўзроўню.

    Цімоці
    Удзельнік

    Кандыдаты, якія разглядаюць магчымасць удзелу ў праграме Au Pair у Германіі, могуць падаць заяўку ў Інстытут імя Гётэ на тэст на ўзровень А1. У цяперашні час яны даюць дату іспыту ў Стамбуле не раней за май. Было б выгадна будаваць свае планы ў адпаведнасці з гэтай датай. Для атрымання больш падрабязнай інфармацыі аб праграме вы можаце звязацца з намі як Timoti Au Pair Германія.

Адлюстраванне 15 адказаў - ад 1 да 15 (усяго 16)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.