Нямецкі экзамен Вопыт ўз'яднання сям'і ў A1

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    mavigece
    Удзельнік

    прывітанне сябры

    Я даю ўрокі студэнтам, якія павінны прайсці экзамен a1 для ўз'яднання сям'і ў выхадныя дні. і мне было цікава здаць экзамен a1 раней
    Вы ўводзіце і памятаеце пытанні ці праблемы? Я хачу дапамагчы сваім студэнтам больш ..
    Загадзя вялікі дзякуй…
    Давайце падзяліцца сваім вопытам тут пасля экзамену і экзамену.

    Гокмен
    Удзельнік

    Прывітанне Mavigece Я рыхтую студэнтаў да гэтага іспыту, шукаю той жа пытанне, і пытанні, якія я даведаўся да гэтага часу, задаюцца з кнігі "1 start", "Hören" (багатыя словы фальшыўкі), няшчасныя словы і карты распаўсюджваюцца групам людзей 3-4 і папрасілі пагаварыць пра іх. Калі ў мяне ёсць больш інфармацыі або калі вы ёсць, калі ласка, падзяліцеся, гэта будзе лёгка

    mavigece
    Удзельнік

    Я хацеў бы прадставіць касету і пытанні, якія датычацца пытання пра жанчын, калі вы хочаце даслаць вам і касету, і буклет. Вядома, у вас ёсць тое, што вы ведаеце вельмі добра ў пэўныя перыяды экзамену - гэта змяненне srs. але гэты буклет і стужка могуць весці вас праз свайго настаўніка. Вы можаце падрыхтаваць студэнтаў, задаючы розныя пытанні аднолькава.

    Прывітанне, я здаў экзамен 31 кастрычніка і здаў яго. Вы задаеце пытанне пра яго, і ён адпраўляе вам пытанне, а потым у вас пытаюцца пра іншую карту, я cvp адпаведна, потым зноў прыбытак. статус

    mavigece
    Удзельнік

    прывітанне mel_ay Вялікі дзякуй за абмен. Я спадзяюся, што вы здалі экзамен.
    Яшчэ раз дзякуй, што падзяліліся...

    Я прагнуў
    Удзельнік

    slm Я не магу знайсці гэтую стартавую кнігу a1, дзе я магу яе атрымаць, рыхтуюся да гэтага іспыту і знаходжуся ў вельмі складанай сітуацыі.

    erdem_xnumx
    Удзельнік

    Я рыхтуюся да сяброў, але мне трэба працаваць, як толькі магчыма, проста не панікуйце, і мы заўсёды павінны рабіць гэта зноў. gelsın

    ((Сема ^ ^))
    Удзельнік

    Заўтра здаю экзамен :((((((((((((((((((()) У мяне ёсць практычныя веды, можа варша можа быць прыкладам для мяне? :(:(:(

    seiblossstill
    Удзельнік

    Заўтра здаю экзамен :((((((((((((((((((()) У мяне ёсць практычныя веды, можа варша можа быць прыкладам для мяне? :(:(:(

    мой сябар 1. Чаму вы не спыталі да гэтага часу
                  2. Што вы хочаце даведацца пра экзамен
    Спытайце мяне, які ўзор вы хочаце дапамагчы

    ((Сема ^ ^))
    Удзельнік

    Уласна, я ведаю, што чакае мяне на экзамене, але я чуў, што выкладчыкі, якіх я хачу навучыцца, дапамагаюць на экзамене, альбо я спытаў гэта таму, што яны дапамагаюць толькі студэнтам Гётэ.

    seiblossstill
    Удзельнік

    Уласна, я ведаю, што чакае мяне на экзамене, але я чуў, што выкладчыкі, якіх я хачу навучыцца, дапамагаюць на экзамене, альбо я спытаў гэта таму, што яны дапамагаюць толькі студэнтам Гётэ.

    мой сябар, я не бачыў, хто дапамагае першай частцы экзамену, так што ўсяго 65 дакка мой час быў больш, чым я шмат вучыўся вакол мяне, але настаўнік нават не ўстаў з месца ў байкеры не было ніякіх назіранняў, нават калі ў мяне ёсць іншая праблема са сваімі вучнямі Я не тлумачу ліст на турэцкай мове.

    cetinxnumx
    Удзельнік

    Я толькі пачаў курс, толькі пачаў курс, пытанні - гэта пэўныя прадметы, выкладчыкі выкладаюць паводле аднаго з іх.

    mbarmeno
    Удзельнік

    Прывітанне, я Мбармена з Хатая. Я рыхтаваўся 2 месяцы, і курс хутка скончыцца. У мяне ўзніклі праблемы з атрыманнем даты экзамену. Тэлефануйце ім пасля 7 студзеня. Акрамя таго, сябар спытаў мяне, які змест экзамену ёсць. Узор іспыту, які даў Гётэ, такі ж, як і той, што па адрасе, які я дам. Пытанні, вядома, іншыя. Перыядычна, але сістэма экзамену і фарматы пытанняў аднолькавыя. Гётэ не можа пайсці далей. Будзьце ўпэўненыя , гэты ўзор іспыту можа быць вашым кіраўніцтвам. Націсніце на раздзел іспыту на ўз'яднанне сям'і на www.almanyagocyasasi.com або ( http://www.goethe.de/lrn/prj/pba/sd1/mat/deindex.htm.  ) Напішыце гэта непасрэдна, і вы атрымаеце ўзор іспыту. Я спадзяюся, што гэты адрас дапаможа ўсім маім сябрам, якія маюць патрэбу ў ім. О, і пакуль я не забуду, вы можаце набыць там кнігу Гётэ А1, усяго ў 20 метрах адсюль ёсць нямецкая кнігарня з інстытута.Спытайцеся ў чыноўніка ў аддзеле інфармацыі інстытута,ён адразу апіша заўтра,зусім блізка..ўсім удачы.Калі ў каго ёсць новая інфармацыя,прашу падзяліцца...!!!

    mbarmeno
    Удзельнік

    https://www.goethe.de/lrn/prj/pba/sd1/mat/deindex.htm  Калі гэтая старонка адкрыецца, націсніце на Modelsatz, дакладны прыклад усіх 4 раздзелаў экзамену даступны па…

    sawyerxnumx
    Удзельнік

    Сябры, я сёння здаваў экзамен Start 1. Здаў на 98 балаў... Гэта не экзамен, якога трэба баяцца. Проста знайдзіце дакументы і вывучайце неабходнае. Усім поспехаў...

    seiblossstill
    Удзельнік

    Сябры, я сёння здаваў экзамен Start 1. Здаў на 98 балаў... Гэта не экзамен, якога трэба баяцца. Проста знайдзіце дакументы і вывучайце неабходнае. Усім поспехаў...

    Сябры віншаванні Bravoo вы атрымалі вялікі бал і вынік экзамену сёння я не зразумеў, як вы не адразу зразумелі вынік, таму што Гётэ не дае ў той жа дзень

Адлюстраванне 15 адказаў - ад 1 да 15 (усяго 3,074)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.