Нямецкі сайт чат

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    Тутай
    Удзельнік

    альбо я ўвайшоў, але са мной ніхто не размаўляе :-
     
    Мяркую, яны сказалі, пра што ён; Дама было смешна балбатаць на мове, якой людзі не ведаюць. ;D ;D

    yazyagmuruxnumx
    Удзельнік

    Такім чынам, вы выйдзеце на іх узровень з вялікай колькасцю цюрканаў, з часам мы даведаемся, размаўляючы ці пішучы.

    Тутай
    Удзельнік

     
      Вы маеце рацыю, але яны размаўляюць так шмат, што я зараз кідаю надзею! Гэтыя заняткі па вывучэнні нямецкай мовы будуць доўжыцца некалькі месяцаў. :-
      хопіць, я хачу пагаварыць зараз ;D

    seytanxnumx
    Удзельнік

     
      Вы маеце рацыю, але яны размаўляюць так шмат, што я зараз кідаю надзею! Гэтыя заняткі па вывучэнні нямецкай мовы будуць доўжыцца некалькі месяцаў. :-
      хопіць, я хачу пагаварыць зараз ;D

    Так, я таксама хачу пагаварыць так, як калі б ты так змагаўся
    Я хачу зараз зняць усе стрэсы
    больееееееееееее
    іх бін д'ябал
    boööööööööö
    666
    Felan  ;D
    потым ich bin ein türke
    Клянуся, калі б мы ведалі гэтую тэму, я заўсёды шмат гавару. :)

    yazyagmuruxnumx
    Удзельнік

    Поспехаў, спадзяюся, што гэта адбудзецца, брат, не хвалюйся.

    Тутай
    Удзельнік

    д'ябал дзю бісхер камісч. ;D ;D

    іх ауч…
      Я вывучу нямецкую мову, таму буду балбатаць 2 дні, быццам займаюся нацыяй.
    хай людзі бачаць, як мець зносіны ... і я вярну ўсіх у carpmisa ;D ;D

    yazyagmuruxnumx
    Удзельнік

    Цуркан Ты падобны на рашучую дзяўчыну, я ўпэўнены, што буду. Упэўнены, ты будзеш джаліць на гэтым немцы, брат

    aybastil Экрема
    Удзельнік

    Я думаю, што мы будзем вырашаць гэтую мову з дазволу Алаха.Калі мы можам даць трохі больш на гэтым сайце і дадаць што-небудзь пра сябе на гэты сайт, чаму б не пагаварыць, як яны. Чаго нам ад іх не хапае?

    Назира
    Удзельнік

    :)

    Тутай
    Удзельнік

    ya ich möchte bisey sagen: D Усе па гэтай спасылцы гавораць па-рознаму па-нямецку ..
      Большасць з іх са Швейцарыі? Я гэта ўжо ведаю з паўслова.. ;D

      Я вырашыў, што гэта месца не для мяне ;D ;D

    aybastil Экрема
    Удзельнік

    turkan Я не ведаю, якія праблемы збянтэжылі вашу галаву. Я думаю, што мы пісалі тут, адміністратары сайтаў ідуць. Калі ёсць памылка, тыя, хто ведае, ужо выпраўляюць яе.
    ?

    Тутай
    Удзельнік

    Што вы памыліліся ..
    Ведаеце, Язягуру даў спасылку ў пачатку гэтай тэмы?
    Я кажу пра яго, не звязаны з сайтам!
                                            kein праблема alles нармальна.  ;)

    aybastil Экрема
    Удзельнік

    entschuldigung Sie bitte! :-[

    Тутай
    Удзельнік

    дас іст Эгал! ;)

    yazyagmuruxnumx
    Удзельнік

    Туркан мае рацыю, але швейцарац карыстаецца мовай, якая паходзіць з атласна-нямецкай, таму ўсе яны размаўляюць па-нямецку, яны адкажуць вам, паспрабуйце размаўляць з імі па-нямецку, добра. Таксама вы адзін дзень збіваеце дзвюх птушак з дрэнным скразняком вы дасканала знаёмыя з гэтай мовай, вы далёка знаёмыя з гэтай мовай, мой брат чалавек. дзве мовы азначаюць зусім іншае існаванне  ;D

Адлюстраванне 15 адказаў - ад 1 да 15 (усяго 46)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.