Нямецкі аб ILM і Гётэ курс

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    гуру
    Удзельнік

    Прывітанне, сябры,

    Я шукаў на форуме, але адзінае, што я мог знайсці пра курсы ў Стамбуле, - netalmanca.com.

    Мы шукаем курс нямецкай мовы А1 у Стамбуле для маёй жонкі. Калі я патэлефанаваў у інстытут імя Гётэ, яны сказалі, што яны і моўны цэнтр у Стамбуле - гэта экзаменацыйны цэнтр. Аднак шмат якія курсавыя цэнтры ў Інтэрнэце кажуць, што яны ўключаны ў экзамен. У гэтым бізнесе відавочна ёсць жулікі.

    Даводзіцца прабіраць Гётэ, таму што ў выхадныя няма курсаў
    Хто-небудзь задаволены моўным цэнтрам у Стамбуле?

    tesekkurler

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    Зараз ёсць шмат правільных устаноў, якія чытаюць лекцыі, але ўстанова, якая праводзіць экзамен, - гэта 4 гетэ, telch, osd і tesdaf, адзін з іх заключаецца ў тым, што вы не будзеце здаваць экзамен там, прайшоўшы курс у Нетальмане ці іншым курсе, альбо няма інстытута, у якім вы б наведвалі гэты экзамен. Установа, якая здае экзамены, гэта значыць рыхтуе экзаменацыйныя работы, з'яўляецца адным з гэтых 4 курсаў, таму што Германія прымае дыпломы, атрыманыя ад гэтых 4 імёнаў, сапраўднымі, толькі калі ў вас ёсць час выканаць сваю працу альбо самастойна навучыцца, альбо пайсці туды, дзе праводзяцца ўрокі для экзамену a1, але толькі a1 не будзе агульнанямецкай

    гуру
    Удзельнік

    мая жонка скончыла другі тыдзень у моўным цэнтры Стамбула, і зараз яна вельмі задаволеная. Такім чынам, калі ёсць людзі, якія жадаюць паехаць, я магу парэкамендаваць Bakırköy.

    netalman па
    Удзельнік

    HANIM ASIYE ЦУДОЎНА, АЛЕ ВЫ ПРАЎДЫ ШУКАЕЦЕ КУРСЫ І Атрымліваеце інфармацыю!

    гуру
    Удзельнік

    лэдзі асіе хто не разумее? камедыя ці сур'ёзна вы камедыя

    netalman па
    Удзельнік

    :) :) :)

    гуру
    Удзельнік

    Думаеце, вы зараз нешта даведаліся? У мяне няма працы, я паступіў на курс, але я маю справу з вамі.
    Вось і ўсё. Глупства гаворыш. Дзякуй Богу, мяне завуць не Асія, таму што калі б вы выкарыстоўвалі тут маё імя, я мог бы напісаць горшыя рэчы!

Адлюстраванне 6 адказаў - ад 1 да 6 (усяго 6)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.