нямецкія Інтэрв'ю

> Форумы > нямецкае маўленчых > нямецкія Інтэрв'ю

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    wiccantrxnumx
    Удзельнік

    Сябры Нямецкага хатняга задання. Мне трэба зрабіць інтэрв'ю з кімсьці. Але нямецкія пытанні пачынаюць задаваць шмат, каб даведацца zorlanıyorum.alman думаць будзе паўтара года. Я не ведаю, які з іх я выкарыстоўваю ў маім лексіконе не больш слоўніка bakınca. Ці можаце вы мне дапамагчы?

    3,14
    Удзельнік

    –> Якая тэма інтэрв'ю? Паміж кім гэта адбудзецца? Навіны ці шоу? Калі вам усё яшчэ спатрэбіцца, раскажыце мне гэтыя, я напішу вам добрае інтэрв'ю, дасць Бог.

    türkkız
    Удзельнік

    прывітанне. Я katıldımm новы сайт, які толькі зараз :) Але, спадзяюся, я думаў, што я буду пісаць у частку чата старонкі кажа тут, так што не той час як я страціў хто-то адказвае :)

    3,14
    Удзельнік

    –> Прывітанне, вітаем на сайце. гэтая тэма Мы пад нямецкім чаце. гэтая тэма Мы гутарым пад турэцкім. Я прашу маё першае пытанне, каб убачыць пытанні і адказы тут Націсніце. :)

    mathmazhel
    Удзельнік

    Я не магу зрабіць маю хатнюю працу ў інтэрв'ю musunuzzz, калі ласка, дапамажыце? :( Маё сумоўе будзе з настаўнікам, я маю на ўвазе настаўніка, я буду задаваць пытанні, а ён будзе адказваць. Вы можаце зрабіць гэта за мяне? Сумоўе будзе ў чацвер, таму мне трэба зрабіць гэта не пазней за заўтра. Калі ласка, дапамажыце : анёл: окей:) кава:)

    3,14
    Удзельнік

    –> Брат, падрыхтуй па-турэцку, я на працягу гадзіны перакладу на нямецкую. Сёння не паспяваю, але заўтра зроблю. Дашліце мне асабіста або па электроннай пошце. Ці пішыце тут. Гэта не мае значэння, пакуль гэта бачна вам. ;)

    türkkız
    Удзельнік

    Я магу дапамагчы мне ;)  пляскай:) пляскай:) танцуй:)

    3,14
    Удзельнік

    –> Гэтай карыснасці няма канца! апладысменты:) Віншую цябе, Willkommen im Club! апладысменты :)

    türkkız
    Удзельнік

    данке :ха-ха: :ха-ха:

    3,14
    Удзельнік

    –> Версіі 3,14 нялёгка з'явіцца на сайце. апладысменты :)

    türkkız
    Удзельнік

    Турэцкая дзяўчына таксама :zopa: :haha: :haha: :haha:

    3,14
    Удзельнік

    –> Так!! Хто назваў імя турэцкай дзяўчынкі? :zopa:

    türkkız
    Удзельнік

    таааааааааааа самаііііііііііі усталяваць ;) нешта здарылася :zopa:

    3,14
    Удзельнік

    –> Ну, я збіраўся спытаць іх, як, сэр::) : ха-ха:

    3,14
    Удзельнік

    –> Дазволь мне палюбіць вока страху. :ха-ха:

    türkkız
    Удзельнік

    ха-ха-ха :ха-ха: :ха-ха: Правільна, я думаю, што я таксама баюся, нааааааа я зраблю гэта, нанана офофф:) :хаха: :хаха:

Адлюстраванне 15 адказаў - ад 1 да 15 (усяго 62)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.