Гульні ў словы і нямецкія слайды для мабільных тэлефонаў ад almancax

> Форумы > almancax Спадарожныя тавары і паслугі Навіны і аб'явы > Гульні ў словы і нямецкія слайды для мабільных тэлефонаў ад almancax

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    МухаяяeM
    Удзельнік

    Яшчэ адно новаўвядзенне і добры сэрвіс ад кіраўніка almancax і распрацоўшчыка Java Мурата ІНАНА!

    Мабільныя гульні

    Нямецкая Слова Гульня (Футбол) (для мабільнага тэлефона)

    4ng5ijh3puvkrp7whw4.png

    Карыстальнікі будуць бачыць слова ў сярэдзіне поля. Верхні і ніжні замак у сэнсе гэтага слова варыянтаў прадстаўлены. Калі верхні слова правільнага адказу прыводзіць да гарматы замка форта з верхняй ключавымі аспектамі. Калі я правільна наступнае Kelian прыводзіць да кірунку замка з ключом мяч ALT. Правільны адказ на карыстальніку, калі тэлефон знаходзіцца ў няправільным адказ атрымлівае ачкі.

    Каб спампаваць гэтую гульню бясплатна націсніце тут і загрузіць загружаны файл на свой мабільны тэлефон.

    Гульня на нямецкія словы (рассоўныя словы) (для мабільнага тэлефона)

    iv5i6cnyf24o2n2cj32m.png

    Карыстальнікі будуць бачыць колькасць слоў і 2 стыльнага эфіру. Правільны адказ крайняй злева слова націсніце левыя карыстальнікаў мабільных тэлефонаў. Калі карыстач націскае на правую кнопку і іншыя варыянты правільнага напрамкі. Ён зарабляў ачкі ва ўсіх правільных адказаў.

    Каб спампаваць гэтую гульню бясплатна націсніце тут і загрузіць загружаны файл на свой мабільны тэлефон.

    Slide German Words (для мабільнага тэлефона)

    Нямецкія словы і іх значэнні ў слайдах. Усталюйце на свой мабільны тэлефон, вывучыце новыя нямецкія словы, дзе заўгодна.

    Каб спампаваць гэты слайд бясплатна націсніце тут і загрузіць загружаны файл на свой мабільны тэлефон.

    Слайд нямецкіх слоў (для доступу на сайт)

    Нямецкія словы і іх значэнні ў слайдах. Глядзець гэты слайд націсніце тут

    ЭСМА 41
    Удзельнік

    Дзякуй за мабільныя гульні.
    Я загрузіў яго ў кішэню.

    Здароўе ў руках усіх, хто ўнёс свой уклад.  ;)

    ноч2
    Удзельнік

    Дзякуй асабліва за слайдаў нямецкіх слоў.

    Як толькі атрымаю магчымасць, я куплю кішэню  :)

    блаславёны
    Удзельнік

    Я адразу загрузіў на тэлефон «Нямецкую гульню ў словы», вялікі дзякуй тым, хто ўнёс свой уклад.

    блаславёны
    Удзельнік

    Я таксама гляджу яго па тэлефоне, але, здаецца, гэта занадта хутка. Ці мой банамі прыйшоў такі.
    Гэта была выдатная ідэя, але на самой справе ;)

    cehennemherif
    Удзельнік

    danke schön clap :)

    саалескі
    Удзельнік

    акрамя гэтых мабільных гульняў
    Мы скончылі гэта, сорамна :)

    МухаяяeM
    Удзельнік

    Паведамленне атрымана :)

    3,14
    Удзельнік

    –> Дзякуй за вашы намаганні, адміністратар.

Адлюстраванне 8 адказаў - ад 1 да 8 (усяго 8)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.