Як выкладаць у Германіі

> Форумы > Бізнэс і працоўнае жыццё ў Германія > Як выкладаць у Германіі

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    ozzzyj
    Удзельнік

    Прывітанне, як чалавек, які зараз чакае візы для ўз'яднання сям'і, я хацеў бы спытаць, ці ёсць сярод вас хто-небудзь, хто валодае інфармацыяй. Я працую настаўнікам англійскай мовы ў штаце 7.5 гадоў, але я падам заяву аб звальненні, калі прыеду у Нямеччыну.Хоць я правёў некаторыя даследаванні, я не змог знайсці поўную інфармацыю, я быў крыху разгублены, шчыра кажучы...
    Што мне трэба зрабіць, каб выкладаць англійскую мову ў прыватнай школе або ўстанове Германіі? Ці магчыма гэта толькі пры эквівалентнасці дыплома? Ці ёсць эквівалентнасць дыплома ў гэтай галіне для маёй вобласці? Я быў бы вельмі рады, калі б хто-небудзь, хто ведае, мог мне дапамагчы 🙏🏻 Вялікі дзякуй, апладысменты ўсім вам :)

    fuk_xnumx
    Удзельнік

    Наколькі я разумею афіцэра, і афіцэр прыедзе ў Нямеччыну, каб крыху больш падумаць над гэтым, я думаю,

    ozzzyj
    Удзельнік

    Наколькі я разумею афіцэра, і афіцэр прыедзе ў Нямеччыну, каб крыху больш падумаць над гэтым, я думаю,

    Я павінен сысці ў адстаўку, таму што гэта ўз'яднанне сям'і

    yenicerixnumx
    Удзельнік

    Я павінен сысці ў адстаўку, таму што гэта ўз'яднанне сям'і

    Яны робяць крыху іншую працэдуру, каб выкладаць тут. Для гэтага я рэкамендую вам спачатку атрымаць інфармацыю пра anerkennung, перш чым прыязджаць сюды.
    https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/de/

    Гэта сайт. Вы можаце размаўляць на англійскай мове. Атрымаць інфармацыю аб пераменным току тэлефона і сінхранізаваць дыплом як мага хутчэй. Тады вы можаце працаваць дзе заўгодна.

Адлюстраванне 3 адказаў - ад 1 да 3 (усяго 3)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.