Што робіць дыпломную працу універсітэта ў Германіі

> Форумы > Бізнэс і працоўнае жыццё ў Германія > Што робіць дыпломную працу універсітэта ў Германіі

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    oguzhansumerxnumx
    Удзельнік

    Прывітанне, сябры! Калі мая жонка цяжарная 2 месяцы, мы паедзем у Германію праз 3 месяцы і пададзім дакументы на візу праз дзіця. Ці прымуць мяне вярбоўшчыкі за выпускніка універсітэта? Ці мне было б карысна займацца на гэтых прафесійных курсах прафесіямі, блізкімі да маёй прафесіі, напрыклад, службовымі фінансамі, бухгалтэрыяй, кадрамі і г.д.

    yenicerixnumx
    Удзельнік

    Прывітанне, сябры! Калі мая жонка цяжарная 2 месяцы, мы паедзем у Германію праз 3 месяцы і пададзім дакументы на візу праз дзіця. Ці прымуць мяне вярбоўшчыкі за выпускніка універсітэта? Ці мне было б карысна займацца на гэтых прафесійных курсах прафесіямі, блізкімі да маёй прафесіі, напрыклад, службовымі фінансамі, бухгалтэрыяй, кадрамі і г.д.

    віншаванні

    Дыплом спатрэбіцца, але спачатку варта праверыць, ці актуальная тут ваша прафесія. Па-нямецку гэта азначае anerkenung. Хаця я не зусім упэўнены, я думаю, што Германія не прыме школу і факультэт, у якіх вы вучыцеся. Для гэтага вы павінны мець anerkennung. Але правядзіце некаторыя даследаванні, магчыма, у anerkenung не спатрэбіцца. вось вам сайт https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/de/
    Ёсць падтрымка на турэцкай мове. Адсюль вы можаце даведацца, ёсць прафесія ці не, і звязацца з кампетэнтнымі органамі, каб ваша школа і аддзел дзейнічалі ў Германіі.

    Аднак, каб знайсці працу па спецыяльнасці, вы павінны добра валодаць нямецкай і нават дзелавой нямецкай мовамі, асабліва грашовымі скарачэннямі. Паколькі гэта вусны раздзел, на дадзены момант праца закранае непасрэдна ваша вывучэнне нямецкай мовы. Да таго часу не мае значэння, дзе я працаваў, проста падумайце, што я магу працаваць, гэта складаны працэс. Мы пакутуем ад гэтых цяжкасцей, за выключэннем тых, хто гатовы працаваць у Германіі. Вядома, вы можаце займацца прафесіямі, якія вы тут згадалі, але працягласць прафесіі складае 2 гады, самая нізкая - 3 гады.

    selametle

Адлюстроўваецца 1 адказ (усяго 1)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.