Вучыцца ва ўніверсітэце ў Германіі

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    keremxnumx
    Удзельнік

    і інш.

    Пішу для тых, хто хоча жыць у Германіі. Калі вы вучыцеся ў універсітэце ў Германіі, вы атрымаеце гадавы від на жыхарства без прычыны ў канцы універсітэта. Калі вы знойдзеце працу ў гэты перыяд і зафіксуеце яе афіцыйна, вы атрымаеце дазвол на працу. Зразумела, мне не трэба лічыць, што для гэтага вам патрэбна цудоўная нямецкая мова. Калі вы кажаце добра, я атрымаў дазвол у Германіі, але мая жонка не магла прыехаць. Як я збіраюся ўзяць яго з сабой? дазволь мне быць такім. Вы звяртаецеся ў консульства альбо ва ўнутраныя справы Германіі для свайго мужа. ваш муж ходзіць на курс на працягу пэўнага перыяду часу. вывучае нямецкую і нямецкую культуру (прычына не стаць замежнікам у Германіі)
    Калі па заканчэнні іх каманда, якая праводзіць курс, ухваліць, ваш муж можа атрымаць дазвол. Калі вы скажаце, што ўжо размаўляеце на мове, а чыноўнік не мае для вас сэнсу, ён атрымае від на жыхарства. Няма прычын, каб ваш муж не быў прыняты ў Германію, асабліва калі ён знаходзіць працу.

    шпінат
    Удзельнік

    Калі вы вучыцеся ў універсітэце ў Германіі, вы атрымаеце гадавы від на жыхарства без прычыны ў канцы універсітэта.

    Вы ўпэўнены ў гэтым...

    siyahgri_xnumx
    Удзельнік

    Сябры, у мяне праблема, калі хто-небудзь мае інфармацыю і дзеліцца сваёй інфармацыяй, гэта будзе вельмі ўдзячна. Я скончыў эканамічны факультэт Турцыі, 1 Турцыя TR гадоў, якія я пражыў тут, я хачу паступіць у каледж, але, па меншай меры, вы можаце атрымаць добрую ступень па нямецкай выставе. Што я магу зрабіць, мая дыплама эквівалентнасці прыняць edilirmi, майстар Ці магу я, або што я магу зрабіць тут, акрамя таго, што я купіў індычку можа ацаніць, як дыпламатыя? Скажам, я працягваў свой факультэт тут ва ўніверсітэце тут, што я магу зрабіць, які дакладна нямецкі эквівалент гэтай кафедры і чым займаецца выпускнік гэтага аддзялення ў Германіі? Зараз дзякуй. Акрамя таго, сайт вельмі прыемны, я знайшоў яго выпадкова, мне вельмі спадабаўся.

    dennnisxnumx
    Удзельнік

    slm ya Я прашу вас ісці зараз Я ў сярэдняй школе апошні siniftayim.okulum скончыў у Германіі, я думаю, што збіраюся ўніз, і мне не патрэбна віза, каб атрымаць яго двайны грамадзянін. Буду рады, калі ты дапаможаш мне, мне прыйдзецца зарабляць штогадовы цыкл.

    эртугрул
    Удзельнік

    Я вітаю вас з тым, што я чытаў на двухгадовых бі-шашах, якія праходзілі школьным тэхнікам у Германіі, якія я чытаў, або чым я мог займацца там у дыпломе каледжа ў Турцыі, ужо seviniirm tşk

    3,14
    Удзельнік

    -> Націсніце

Адлюстраванне 5 адказаў - ад 1 да 5 (усяго 5)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.