Ці магу я пераехаць у Бельгію з відам на жыхарства, атрыманым з Германіі?

> Форумы > Германія і іншыя еўрапейскія краіны з адпаведным Генеральнага Капітула > Ці магу я пераехаць у Бельгію з відам на жыхарства, атрыманым з Германіі?

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.

    Прывітанне,

    Мая жонка з'яўляецца грамадзянкай Германіі, а я прыехаў у Германію як грамадзянін Турцыі. Зараз я чакаю вызвалення сесіі. Я атрымаю яе праз 2 тыдні, дасць Бог. Мая жонка зараз тут не працуе. Такім чынам, Я таксама не магу працаваць. Да майго пытання.

    У нас ёсць дом і магчымасць працы ў Бельгіі. Ці можам мы з жонкай пераехаць у Бельгію і жыць там з дазволам на жыхарства, які я атрымаю адсюль? Паколькі мая жонка мае статус грамадзянкі ЕС, я ведаю, што яна мае права пераехаць, калі пакажа мне дом, у якім будзе жыць. Такім чынам, гэта будзе як пераезд з адной часткі Германіі ў іншую. Цікава, ці будуць яны патрабаваць ад мяне нейкіх умоваў? Якія дэталі? Я буду рады, калі хто-небудзь з інфармацыяй можа дапамагчы.

    Джэсі7
    Удзельнік

    З правага боку ад крэсла ёсць смеццевае вядро, на спінцы крэсла - ложак, з правага боку ад акна - шафа, у шафе - кнігі, побач - шафа. шафа, ёсць арнамент у гардэробе.

Адлюстроўваецца 1 адказ (усяго 1)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.