Я еду з Германіі ў Нідэрланды

ВІТАЕМ НА ФОРУМАХ ALMANCAX. НА НАШЫХ ФОРУМАХ ВЫ МОЖАЦЕ ЗНАЙСЦІ УСЮ ПАТРЭБНУЮ ІНФАРМАЦЫЮ ПРА ГЕРМАНІЮ І НЯМЕЦКУЮ МОВУ.
    firarisevdamxnumx
    Удзельнік

    Прывітанне Нямецкі Форум
    Мае сябры…

    У першую чаргу, усе працоўныя сілы сышлі.
    Божа мой, я ахвяра.
    Не турбуйцеся пра смутак.
    Я хацеў бы сказаць некалькі слоў.
    дзякуй ..

    2010 Я прыйшоў у шлюб у Нямеччыну.
    Таму што маё становішча не было ні дрэнным, ні добрым, я смажыла нафты.
    мініятурны
    Мой шлюб хутка развіваўся.
    Я пачала курс адразу як прыехала. У мяне была невялікая адукацыя. Маёй абавязковай замежнай мовай у школе была нямецкая. Танцы:)
    Я не быў шмат з лектара.

    Якая мудрасць я прыйшоў у Нямеччыну ..

    Я пакінуў у гэтым годзе ў сакавіку 9 aglisiyla tatlisiyla..3 год я быў жанаты. Дзецям не было такога акунуда. Шчыра, я ўбачыў, наколькі моцна вакол мяне сябры .. Мой сын вельмі важны .. Вельхасіл калам ..
    Я атрымаў сваю бесперапынную сесію.
    У мяне, дзякуй Богу, судзімасці няма, дажыў да гэтага часу, цяпер пачынаецца сапраўднае кіно :cryla: halayy:) halayy :)
    Мой стрыечны брат адкрыў рэстаран у Нідэрландах, спачатку невялікі адпачынак ... дакладней, сям'я Ocakbasisi.i жонка і стрыечныя браты ..
    Па патрабаванню кліентаў яны замовілі краму.
    І маё задавальненне, каб элемент сэрвісу мовы распаўсюджваўся ад мовы да мовы. Не хвалу сябе, але раблю сваю працу чыстай.
    Цяпер, у канцы гэтага месяца, я пераведу з Германіі ў Галандыю.
    Гасподзь ведае самае прыгожае.
    Мевлам, што б прыгожае ..

    6 Я працаваў у якасці запаўняльніка на працягу года.
    Я маю на ўвазе пенсійны фонд.

    Я проста хацеў падзяліцца.
    У нас ёсць сябры з Германіі ў Нідэрландах. Я хачу даведацца пра іх досвед ..
    З любоўю ..
    Tşkler ..
    (Калі мне трэба што-небудзь ведаць, я пытаюся ў сваіх сяброў, якія маюць вопыт у гэтай галіне. Не забывайце рабіць гэта, не грэбуйце гэтым. Я прашу вас падзяліцца тэмамі, якія, як яны ведаюць, важныя.)
    Божа мой бай :)

    almanyafatih
    Удзельнік

    Не мае значэння, але ваша жонка была турэцкай ці нямецкай?

Адлюстроўваецца 1 адказ (усяго 1)
  • Каб адказаць на гэтую тэму, вы павінны ўвайсці ў сістэму.